Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Bartınoğlu Sağolun hocam yorumunuz için.Mw serisinin yeri her zaman ayrıdır.Benim tek korkum internette sürekli oyun hakkında sorunlardan bahsedilip oynanmıycak seviyeye geldiği söyleniyor.Bakalım akşam indirmeye başlarım yarın durumu görürüm artık.

• Atatürk_1881 kullanıcısına yanıt

Bi ara oyunda siyah ekran sorunu vardi o düzeldi hocam bir sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

Hocam dün akşam indirdim oyunu bir yarım saat kadar oynayabildim.İndirirken çok zahmetli gerçekten paket paket indirme olayı.Oyun gerçekten çok keyifli.Cod4 ve Cod 4 remastered'da uzun saatler geçiren biri olarak o tadı yakalayabildim diyebilirim.Bu sene Xbox tarafında Vanguard oynamıştım uzun bir süre.Tek eksiği 120 hz desteği diyebilirim.Onun dışında her anlamda çok daha iyi bir oyun kesinlikle.

Cod 4 ü pc zamaninda cok oynadim serverlarda:) bf 1,5 2042 cold war, vanguard vs hic biri bu oyunun eline su dökemez dahasi iyisi cikana kadar devam :)

MW’da 120hz desteği var.

• @Bartınoğlu Dediğiniz gibi hocam bu oyun çok daha iyi kesinlikle.

@Gorkem.IX Sağolun hocam bu akşam konsol ayarlarından performans moduna ayarlayıp 120hz oynamaya başlıyım.Siz söylemeseydiniz 60 hz oynamaya devam edecektim.

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

Hocam keske yeni nesil güncellemesi alsaydi bu oyun , anlamak zor su oyuna nediye güncelleme cikarmazsin hadi yenisi ciksa anlarim baska modern warfare yokki

• @Bartınoğlu Hocam yeni oyunlara ilgi olsun diye yapmıyorlar ne yazıkki.Yeni oyun motoruyla yeni nesil için yapılacak Mw oyunu bizi uzun süre götürür diye düşünüyorum.

Warzone de olmasın o normal oyununa 120 FPS desteği geldiğini duymadım da

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Hayır bütün oyun 120fps internette araştırırsan görürsün  

Oynamadığın belli zaten oynasan akıcılığından anlarsın  

@bartınoğlu hocam ticaret işte getirmiyorlar napacaksın. Bi fov ayarı şu oyuna çok istiyorum ama bu saatten sonra gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 6 Nisan 2022; 23:12:40 >

Doğru bildin oyunu oynamıyorum en son 50 GB güncelleme geldi online multiplayer için bir daha yükle diyince o gün sildim oyunu 🤣

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Dönmeni tavsiye ederim muadili bi oyun yok malesef  

• PlayStation Game Sizetwitter
    “🚨 Call Of Duty MW (Warzone) Update 1.56 Added to database. ⬛ #Warzone #CallofDuty”
    https://twitter.com/playstationsize/status/1511833615847538698?s=21&t=9xpvezoMbfRyi0813hdgwg

• Arkadaslar, online da arkadas invite gonderiyor tikliyorum fakat ekran surekli yanip sonuyor ve daha sonrasinda atiyor bu sorunu alan var mi? Arkadasi ben davet ettigimde oynayabiliyoruz fakat. Oyunun bittikten sonra party den atiyor ve tekrar davet etmek zorunda kaliyorum bu sorunu alan var mi?

• sürekli aynı 5-6 haritada oynuyorum sizde de durum böylemi?

• 88 saniye de 16 kill 😱😁

Adamlar sona doğru çıldırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 11 Nisan 2022; 18:52:6 >
  • turkozturkoz kullanıcısına yanıt

Vacant ile Petrov oil rig haritalarını yalan ettiler Vacant ı çok seviyordum kaldırmaları hiç iyi olmadı bir yerden yapıp bir yerden bozuyorlar Activision a defalarca mail attım bu konu hakkında bu haritalar nerede neden oynayamıyoruz diye düzeltmediler geri getirmediler bu kadar da olmaz Vanguard almayacağım ne yaparlarsa yapsınlar inada inat adım kel murat hesabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 12 Nisan 2022; 10:35:9 >
  • GalacticHope kullanıcısına yanıt

Merhaba oyun içi görüntüyü nasıl bu şekilde yaptınız acaba ? mermi sayısı vs. yazmaması daha temiz ve hoş durmuş, bunun ayarı nereden yapılıyor ?

• HyperV H kullanıcısına yanıt

Görüntüyü ben yapmadım. Oyun içi mod olarak ''Hardcore'' mod u seçip oynarsan bu şekilde görüntüde olduğu gibi oynarsın oyunu ama uyarayım sürekli ölmekten sinirlenip kolu klavyeyi kırma sonra :D

• GalacticHope kullanıcısına yanıt
    Analog aparatı kullanıyor musun dostum? KontrolFreek gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.