Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sezon bitince baska bir sezon gelecekmi acaba oyuna?

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Olur, ilk dönem warzone ve multi aynıydı. Warzone sonradan yüksek çıkmaya, packet loss sorunu olmaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt

konuyu anlamak için çok uzağa gitmeye gerek yok. warzone kendi modları; solo, duo ve trioya girdiğinizde farklı ping değerleri alırsınız. mesela solo ping değerleri bariz yüksektir. Oyuna talep ve sağlanan sunucularla ilgili. oyun aynı diye ping değerleri aynı olacak diye birşey pek mümkün değil.

belki sizin oynadığınız zaman öyle denk gelmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

cold war'ı al diyor , nesini anlamadın?

Cold war çöküyoz mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XragRaZor kullanıcısına yanıt
    Öğrenilmiş çaresizlik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tier 98 oldum amma iflagim kurudu, tier de ilerlemek zor valla , allah kurtarsin diger season 6 alanlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 30 Ekim 2020; 10:32:9 >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    isin komik tarafi cold war ile entegre ediceklermis aralik ayinda cold war sezon pass geliyormus mus mus..

nasil olucak ne olucak abi batirmazlar ins

• kakuç kullanıcısına yanıt

doğru söylüyorsun. warzone güncel tutmak ve kozmetik ürün satabilmek için yeni sezonu cold war üzerinden yaparlar. ama iki oyunun silahları farklı, ttk farklı.

wazrzone a yatırım gerektiğinden, col war üzerinden gitmesi daha hayırlı olur. sonucunu göreceğiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

isin komik tarafi cold war ile entegre ediceklermis aralik ayinda cold war sezon pass geliyormus mus mus..

nasil olucak ne olucak abi batirmazlar ins

bence daha iyi olur, artık ayak sesi de eklenmiş oldu oyuna.

• Warzone da degisen pek birsey olmayacak, bops karakterleri ve bops silahlari oyuna dahil olacak, belki ileride bops haritalarindan ekleme olur, bops silahlarinin dinamikleri warzoneun su anki evrenine gore elden geciriliyormus, yani bu bopsa degil, bops warzonea entegre ediliyor.

• XragRaZor kullanıcısına yanıt

Hüseyin, yeni sniper için load out önersene. oyundan kopuğum. hiç araştırma yapamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Hüseyin, yeni sniper için load out önersene. oyundan kopuğum. hiç araştırma yapamadım.

Abi Selam,

İlk zamanlarında eklentisiz oynamıştım levellerini kastım,bu hafta ship/shoot gelmiş dadanmamak olmaz, birlikte spr ye loadout yapalım 

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Sadece mp oynayarak ilerleyemezsin. Warzone sart

• Sozar35 S kullanıcısına yanıt
    Mw ya degil warzone'a gelecek buyuk ihtimalle

• warzone'nun aralık ayında cold war season 1 alacağı açıklandı.

• Oyuna girişte bir sıkıntı mı var

Checking for uptade takılıp kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: XragRaZor

Oyuna girişte bir sıkıntı mı var

Checking for uptade takılıp kaldı

Arada sirada boyle yapiyor namissiz

• 2 gündür oyunun multisine giremiyorum. Quickplay den de aratsam aynı, shipment ya da shoot house da aratsam aynı. Maç aranıyor diyor, ne ping değeri çıkıyor ne oyuna giriyor. Dakikalarca o şekilde maç aranıyor yazısında kalıyor.

Çıkıp warzone a girsem aninda oyuna giriyorum. Multi deki sıkıntı nedir anlamadım.

• konsolumu yavaş yavaş temizleyip, ps5 geçişi için hazırlıklar yapıyorum. Artık el sürmediğim ve hatta konsoldan sildiğim Mw videoları kaydetmişim cihaza. Onları derledim. iyi seyirler dilerim.

@Tacsizkral05 İbrahim seninle beraber oynadığımız 2 video buldum. İlkinde B bayrağında bayağı bir patates olmuşsun ama  Tüm takım, beni B bayrağında yalnız bırakmışsınız. Öyle olunca da insanda çok görev yapma isteği kalmıyor.

Hal böyle olunca da, aç heliyi saldır, vur  

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.