Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şerefsizlik yapıyorlar sezon başına 7/24 Shipment i koyuyorlar 2 gün sonra kaldırıyorlar millet oynuyor işte ne kaldırıyon şunu hayret birşey ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda TT ye geri dönüş yaptım ve hattım bağlandı. PS4 Kablolu bağlantı ve Modarate mode da Ping 60-70 arası gidip geliyor acayip stabil, dünya varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 15 Temmuz 2020; 14:55:8 >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Dün akşam kimse yoktu , bu yeni harita leş evleri kapat bari her yerden adam çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bu oyun hakikaten kanser eder adamı Shipment i kapattılar dedik Shot House oynayalım o Mod a girince sürekli yeni haritayı açıyor yaw kardeşim koymuşsun oraya 7/24 Yeni Harita + Shot House ulan peş peşe yeni haritayı oynatıyorsun zoraki bir el iki el 3 el yeni harita oynuyoruz neyse diğer oyunlarda Shot House çıkar diyoruz ulan gene yeni haritada oynanacak lobiye atıyorsun bizi sinirlenip çıkıp tekrar giriyoruz gene yeni harita Mod üstünde 7 24 Shot House neden yazdın ulan ozaman dayı ? nerede bu Shot House? Yeni haritanızı da sizide Activision.... Aynı haritayı peş peşe zoraki oynatıyorsun ondan sonra farklı bir Mod da oyun ararken sevdiğimiz bir harita geliyor Hoooooooooop otomatik kafana göre o haritayı iptal edip farklı bir haritaya lobiye atıyorsun yaw sen ne ayaksın? map ve lobi algoritman ne ayak? ama dur Battlefield 6 bir çıksın yüzüne bakarsam şerefsizim iyi dayandım sana Black Ops 4 ü nasıl sildiysem senide silecem Modern Warfare Call of Duty WW2 kadar yapıcı olamadılar hem Map Seçimi hemde sağda solda gezindiğiniz atış talimi yaptığınız alanı ile birlikte WW2 den de biraz da olsa örnek alsaydınız bazı şeyleri anasını satim ne diyim ve son olarak Türk Bayrağı eklememe şerefsizliğinizide unutmayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 16 Temmuz 2020; 12:22:20 >

• Tolga hocam ps4 e malesef gelmeyecek bf6 ps5 almak gerekir tabi cikacagi tarih belli deil henüz

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    EA games aptal değil hacım Battlefield 6 illaki PS4 e de çıkacak sonuçta Milyonlarca PS4 var ortada PS5 çıktığında herkes PS5 alamayacağı için PS4 kadar PS5 olamayacağı satılmayacağı için nerden baksan 4 senede ancak PS4 kadar PS5 satılacak olsa mantıken adamlar kendi ayağına sıkmış olur PS4 e çıkartmazlarsa oyunu o adamlar yani oyun firmaları biraz daha para kazanacam ayağına herşeyi yapar emin ol PlayStation 4 ün oyuncu atmosferininin farkındalar oyun PlayStation 4 e de çıkacak bu hesabı oturup onlar da yapmıştır kendilerince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 16 Temmuz 2020; 12:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

EA games aptal değil hacım Battlefield 6 illaki PS4 e de çıkacak sonuçta Milyonlarca PS4 var ortada PS5 çıktığında herkes PS5 alamayacağı için PS4 kadar PS5 olamayacağı satılmayacağı için nerden baksan 4 senede ancak PS4 kadar PS5 satılacak olsa mantıken adamlar kendi ayağına sıkmış olur PS4 e çıkartmazlarsa oyunu o adamlar yani oyun firmaları biraz daha para kazanacam ayağına herşeyi yapar emin ol PlayStation 4 ün oyuncu atmosferininin farkındalar oyun PlayStation 4 e de çıkacak bu hesabı oturup onlar da yapmıştır kendilerince
    İnsallah hocam zira ps4 mükemmel bi konsol grafikleride harika uzun süre devam edecegim bende

• XragHiDRa kullanıcısına yanıt
    dün akşam Rıdvan la ikimiz vardık oyunda. yeni haritayı bizde beğenmedik. Rıdvan'ın kolay kolay mızmızlandığını duymadım ama dün yeni haritada oynarken sinir krizi geçirmeden çıkar abi dediğini duydu bu kulaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 16 Temmuz 2020; 15:32:39 >
  • Graund wari hic sevmezdim. Ama oynadikca maplari ogrendikce cok hosuma gitti. Artik baska mod oynayamiyorum🤖
    Arada tdm griyom onuda silah arge calismasi yapmaj icin.

• Silahlarda optik kullamiyorum. Optiksiz cok rahat kill alabiliyorum. Sanirsam ustalik seviyesine ulastim
    👊

Hahahahaha 😁 abi yapma böyle 😁😁 ifşa olmuşum. Harita gerçekten çok kötü. Pusuculara gün doğmuş resmen

• Hep istiyorsun shipment bu oyunun açık ara en iyi modu , Gunfight .
  • Yoo vallahi benim öyle bir isteğim yok. 😁 Bu yeni map gelmesin yeter 😁😁

• XragHiDRa kullanıcısına yanıt
    Harbiden çok kötü normalde quit atmam , direk atıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Harbiden çok kötü normalde quit atmam , direk atıyorum
    Şu shipmenti bizden geriye niye alıyorlar abi dursun sabit işte

• quote:

Orijinalden alıntı: XragHiDRa

Hahahahaha 😁 abi yapma böyle 😁😁 ifşa olmuşum. Harita gerçekten çok kötü. Pusuculara gün doğmuş resmen
    Yağ ne dedim ama normalde bende cihazı kapatmam söyledik daraldım

• XragRaZor kullanıcısına yanıt
    Kanka sen call off oynuyormuydun ya 😁😁 ince işlerden sonra pek yoksun 😁 kızıyorsa söyle bilelim 😁😁😁😁

Abi ax50 nin bug daha fena optıcsiz fire

• quote:

Orijinalden alıntı: XragHiDRa

Kanka sen call off oynuyormuydun ya 😁😁 ince işlerden sonra pek yoksun 😁 kızıyorsa söyle bilelim 😁😁😁😁
    Kanka Babam çok kızıyor

Oyun oynarken kendimi kaptırıyormuşum,

Sakin oyuncağım diye söz verdim, geliyorum yağ daha ne olsun

• XragRaZor kullanıcısına yanıt
    Geçen ben markete giderken gene bağırıyordun 😁😁 küllüğü yeme kafaya 😁😁 dikkat et.

• 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.