Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar cs go daki rekabetçi tarzında bir oyun modu yok mu? O tarz oyun modu istiyorum. Ölen adam sonraki rounda kadar kalkamasın. Multide yok mu öyle bir mod?
  • Head quarters ve Search&Destroy deneyin.
  • Arkadaslar dijital oyun satisa yazdim ama satan yok oyunun sec hakkini satmak isteyen var ise talibim zira warzone yetmiyor ve sıkıcı artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    Umarım herkes sıkılır ve rahatlarız sözüm size değil saçma pinglere 1 haftadır oynamıyordum gece girdim rezalet ışınlanma görmemiştim görüyoruz çok şükür artık
    Oyunu bende baya aramıştım 150₺ aldım çift hak ama satanlar şuan çok yüksek fiyat çekiyor maalesef olsa bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'ye oyunun CD girişi yok. O yüzden fiyatı düşmüyor. RE3 çıkınca ikinci elde az sirkülasyonu oldu ama durdu.
    Psn TR fiyatı 305 tl düşünce alalım mı diyen arkadaşlara "aldınız, aldınız" diye boşuna demedik

yurt dışı psn store larda indirim bekleyeceksiniz artık.
  • adam beni sniper'la leblebi gibi deşiyor ben daha dürbünü açıp adamı seçicem de nişan alıcam da öldürücem .Bu kadar hızlı nasıl nişan alıp vuruyorlar ki beni çok zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 15 Mayıs 2020; 15:29:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

adam beni sniper'la leblebi gibi deşiyor ben daha dürbünü açıp adamı seçicem de nişan alıcam da öldürücem .Bu kadar hızlı nasıl nişan alıp vuruyorlar ki beni çok zor
    Sniperlarin ads speed artiran customlari var Youtubedan inceleyip uygulayin

• Cyber attack

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    sağol hocam onları açmak için sniper'a level kasmak lazım sniperla adam vuramıyoruz ki level kasalım
  • Ax 50 denersen düşündüğün gibi olmadığını goreceksin geçen Tolga da sanırım ilk kez oynamis. Ağzı kulaklarindaydi

• Merhaba battle pass 100 level oldu ve 1000cb para oldu simdi sezon pass alırsam 1000cb olanı hepsini verir mi ödüllerin yani kilitli olup da vermediği ödülleri

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Al al. ben öyle yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 15 Mayıs 2020; 21:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Al al. ben öyle yaptım
    Tamamdır alayım

• Full hard point oynuyorum ve çoğu zaman 1. bitiriyorum :)
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Abi Selam, wr da grau için tavsiye rica etsem.

Şimdi no stocksuz haliyle kullanıyorum.ads ve mobilitysi güzel ama range ve recoili iyi değil.eklentiler;no stock, tempus 26.4,comando for,monolitic.

Barrel ve stockda değişiklik mi yapsam?

• Ps4 pro kullanan var mı bu oyun veya başka oyun hangisi açarsam açayım ps4 den fan sesi çıkıyor oyunu açar açmaz bunun çözümü var mi

• Csgo daki modun aynisi ‘’search and destroy’’modu mevcut birde hardcore oynarsan bayagi cekismeli geciyor.
    Csgo ile tek farki toplam raund sayisi 6 olan takim kazaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Baki8824

Rpg nasil kullanilir ve neden nerflenmeli videoda goruyoruz arkadaslar :D Oyle son halkada çatıya pusayim yok supriz yaparlar boyle neye uğradığını şaşırırsın :))

Aramizda yeni arkadaslara yer var dostlar bu arada. Psn den eklemeniz yeterli :)

Iyi seyirler dilerim.

https://www.youtube.com/watch?v=Px3YJS58j_4&feature=youtu.be
    RPG olmasa oyun bugda kalcak iki takımdan biri şansa bala 1.olacakmış. tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Ps4 pro kullanan var mı bu oyun veya başka oyun hangisi açarsam açayım ps4 den fan sesi çıkıyor oyunu açar açmaz bunun çözümü var mi
    Fan sesi aşırı oluyo menüde dursam bile

• quote:

Orijinalden alıntı: XragRaZor

Fan sesi aşırı oluyo menüde dursam bile

Alıntıları Göster
    Bende oyunu acinca oluyor herhangi bir oyun normal menüde oyuna girmeden ps4 acik olunca ses çıkmıyor

• 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.