Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayarlarlardan crossplay i kapatırsanız bilgisayardan oynayanlarla karşılaşmazsınız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BasicWarrior kullanıcısına yanıt
    Xbox bence gelecek nesilde gamepad zorunluluğunu kaldırıp fare klavye desteği koyacak. Eğer yaparsa sonyi tarihe gömer gelecek nesilde

• rfncskn kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olacak bu bilgi. Bu şekilde oynanmıyor .
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Hocam şuanda warfare'yi fare + klavye ile ps4 ten oynuyorum.
    Duyduğum kadarıyla sadece bu oyun için destek verilmiş. Diğer oyunlarda aparat gerekiyormuş ,bununda maliyeti 1000 TL üzerinde sanırsam.
    Şuanda bile x-box önde gözüküyor , dediğinizi yaparlarsa büyük fark atar gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Xbox bence gelecek nesilde gamepad zorunluluğunu kaldırıp fare klavye desteği koyacak. Eğer yaparsa sonyi tarihe gömer gelecek nesilde
    Konsolun doğallığı nerde kaldı ki o zaman, koltukta yayıla yayıla oynamak varken sandalye tepesinde km ile oynayacaksak pcye dönelim. Neyseki 20 sene önce konsola geçtim rahatlığı bırakamam..

• Xbox vs ps hangisini alicagima bakacaksam once kendi oyunlarina bakarim oyun kismina bakacaksak ps ezer gecer ikincisi arkadas ortami ps de bi gecmisimiz var oyun birikimi arkadas ortami bende fazla degil 50 kisi var hepsi benim icin cok degerli 15 seneden beri oyun oynadigim insanlar bu insanlari az bi fark donanim yada bir oyun icin birakmam ps kraldir

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    İsteyen kanepesinde oynasın yine gamepadi takıp klavye mouse sana engel mi ? Ben mesela call of duty i fareyle oynuyorum konsolda witcherı gamepadle. Gta gibi gamepadla oynanmayacak leş gamepad opyimizasyonuna sahip oyunları da hiç almıyorum bu yüzden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

İsteyen kanepesinde oynasın yine gamepadi takıp klavye mouse sana engel mi ? Ben mesela call of duty i fareyle oynuyorum konsolda witcherı gamepadle. Gta gibi gamepadla oynanmayacak leş gamepad opyimizasyonuna sahip oyunları da hiç almıyorum bu yüzden
    Game pad ds4 diye gecme cok iyi oynayan var onla ben hala ps de codu km ile ds4 den cok cok iyi oynayan birini gormedim hala su frumda oyun oynarken tv si yada interneti tarafindan prangayla oynayan oyuncular var tv var 50ms tv var 15ms input lag

• FLOZOF_ kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ben de 2011 den beri konsolda bf cod oynayan biriyim ortalama 2.0kd im vardır en kötüsünde ama klavye mouse desteği gelmesi şart konsolda fps lere bu gerçeği hiçbirşey değiştiremez. Gamepadle fps oynayayamıyoruz diye bir sürü konsol almaktan vazgeçen var ya da km aparatı kullanıp adilliği bozan oyuncular da var. Tüm oyunlar coddaki gibi aparatsız klavye mouse desteğiyle gelirse tartışmalar da ortadan kalkar konsollarda pc ye karşı rekabeti daha da güçlendirir.
    Birde gamepad ayarlsrı oyundan otuna değişiyor. Cod da bf de yaptığın hassas ayarı başka oyunda yapamayaınca muscle reflex olumsuz etkileniyor. Benim gibi kısa sürede çok oyun değiştiren adamlar için farklı firmalardan oyun oynamak eziyet halinr geliyor gamepadle fps oynamak, mesela fallout76 nın nişan alma dinamiği rezalet ona alıştıktan sonda codda da saçmalıyorum çünkü reflekslerim şaşırıyor 2 oyundada farklı nişan alma dinamiği olunca. Aynı günde hidrolik direksiyon ve hidrolik olmayan direksiyon sürmek gibi birşey. Klavye mouse desteği gelirse bu olay ortadan kalkar diye düşünüyorumm 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 30 Mart 2020; 15:5:18 >

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    K&m kullananları pc serverina atacaksa bence de gelsin

• BasicWarrior kullanıcısına yanıt
    Onu diyorum zaten sadece cod değilde bütün fps lerde destek verdiğini düşünsene xbox 'ı. Burdaki en fanboy sonycimiz bilembi xbox düşünür. Belki de sony yapar diyeceğim ama o vizyon sony de yok, xbox zaten iyice pc ye kaymışken böyle bi hareket ondan beklerim.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Bence klavye mouseu takanları hem konsol içinde hem platformlar arası ayırması lazım. Mesela ben konsolda fare takıyorum diye illa pc ile oynamak zorunda değilim, sadece ben gibi konsolda fare takanlarla eşleşebilmeme imkan vermeleri lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Blur efektini kapayinca sanki fps daha bir dusuyor ps4 slim de oynayan ve fat kasada fps problemi yasayan varmi pratik modda oynadigimda hic bir problem yok acaba pingim yuksek ondan olabilirmi

Alıntıları Göster
    Aynı sorun bende de var dostum. Diğer hiçbir oyunda problem yok.
  • Merhaba Beni ekleyebilirsiniz (Ps4'den Warzone oynayan herkes ekleyebilir)

PSN : Demircs (Tazmanya Canavarı avatarı var)

Hafta içi akşamları , Hafta sonu tüm gün online'ım 3 gündür oynuyorum
  • falco_love kullanıcısına yanıt
    ayrıca test ettim evet pratik arenalarda ve haritalarda fps düşmesi yok yanlız, oralarda kullanılan haritalar çok küçük. Bende fat kasada oynuyorum. Bir şekilde büyük haritayı bizim cihazlar kaldırmıyor. Benim ping 42.
  • falco_love kullanıcısına yanıt
    Haklisin proya gore bu oyun ha oynanmiycak gibimi hayir ama yağ gibi aksin istiyor insan

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Haklisin proya gore bu oyun ha oynanmiycak gibimi hayir ama yağ gibi aksin istiyor insan
    Evet pro'da sorun olmuyor. Normal ps4 hangi kasa olursa olsun bahsettiğimiz sorunları yaşıyor. Yaşamıyorum diyen yalan söylüyordur ya da daha önce FPS oynamamıştır.
  • quote:

Rb6 oynadık yıllarca kmciler yüzünden oynanmaz hale geldi. Kmcilerle bizi eşleştirmesin kendi aralarında oynasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 30 Mart 2020; 18:28:32 >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajlarda yazmıştım ayrı oynamak isteyenleri ayırma imkanı vermesiyle olabilir. R6 de fare çok avantaj sağlıyor ama cod mw de gamepadi aim aissisti sayesinde eli biraz yatkon olanlar gayet pc cilerle kapışabilir gamepadle. R6 i rekabetçi olarak aparatsız oynayan yok zaten, o yüzden konsola resmi klavye mouse desteği getirmesi gereken ilk oyun zaten bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: FLOZOF_

Game pad ds4 diye gecme cok iyi oynayan var onla ben hala ps de codu km ile ds4 den cok cok iyi oynayan birini gormedim hala su frumda oyun oynarken tv si yada interneti tarafindan prangayla oynayan oyuncular var tv var 50ms tv var 15ms input lag

Alıntıları Göster
    donanım değilde ping , ping Tr oyuncusu için hile yapan oyuncudan daha tehlikeli daha vahim
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.