Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kriskros35

Beyler ben warzone u indirdim de ps4 e multiplayer oynamak icin alacağım oyunu. yineden indirme yapmama gerek olur var mi?
    Evet tekrar indireceksiniz oyun 150 küsür gb çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11gb güncelleme gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan911

Arkadaşlar yeni başladım sayılır oyuna.Aimde pek iyi değilim.Hangi aim seçeneklerini kullanmam gerekir farkları nedir ?
    Birde hangi perkleri kullanıyorsunuz genellikle ?
    İlk sayfada acemiler için bir rehber olsa iyi olurdu aslında.Sadece perkler yazılmış geçilmiş.

YouTube’da çok video var nasıl daha iyi aim yapılır,perkler,haritalarla ilgili ama hep yabancı anlayamıyorum.
    1 Perk cold bloted kesin al termal kullanan goremiyo
    2 perk Overkil 2 silah alabilirsin solo giriyosan ghost al
    3 perk sarapnel

Heartbeat sensor kesin al bence
    Sensivity kisiye gore degisir ben freak kullaniyorum sag uzun 8.6 freak kullanmasam 12.12 kullanirim freak baya arttiriyo sensivity

• Warzone:

Oyuna 4 adet yeni silah eklendi. 725 shoutgun, MK2 carbine (nişancı tüfeği), EBR-14 (nişancı tüfeği) ve son olarak .50 GS (bir çeşit tabanca)
    Bağlantısı kesilen oyuncular artık eşyalarıyla birlikte oyunda kalacak.
    Gaz maskesi ve paraşütü açamama gibi animasyonar düzeltildi.
    Av tüfeklerinin zırhlı bir oyunucu tek atışta öldürme gücü ayarlandı. Güzel bir atış yapmanız gerekebilir.
    Warzone bölümüne özel denetleyici kontrol butonları eklendi. Ping düzenlemeleri yapıldı. Artık oyuncular daha verimli pingler alabilecekler.

Plunder:

Oyuncular kendini canlandırmak için kullandığı kiti yanında bulunduramıyor.
    Izleyici olarak kalan oyuncular ufak ödenekler alırken, canlı oyuncular ödeneğin %40'ını alacak.
    Helikopter ve sözleşmelerde ufak engeller düzeltildi.

Battle Royale:

Farklı kamufulaj sahipleri iki adet Riot shields (isyan kalkanı) giymelerini engelleyen bir hata düzeltildi.
    Satın alma istasyonlarındaki öğelerin görünümleri kolaylaştırıldı. İstasyonlarda bekleme süresi bu özellik ile azaltıldı.
    Gamepad kullananlara güncellenmiş düğme düzeni geldi.
    Oyuncular için sağ üst kısımdaki öldürme çizelgeleri düzenlendi.
    Riot shields (isyan kalkanı) hasar alma ayarları düzenlendi.
    Recon drone sınırlarını aştıktan sonra geri sayım ayarlarındaki bazı hatalar düzeltildi.
    Çeşitli bomba detayları ve patlamaları düzeltildi.
    Maç öncesi ve oyun sonu maçın başlamamasını veya bitmemesini engelleyen sorunlar düzeltildi.
    Oyundan düşen oyuncular artık oyun içi öldürülebilecekler.
    Bounty görevlerindeki miktarlarda değişiklik yapıldı.
    Satın alma istasyonundaki loadout drop uygulamasının fiyatı $8.500'e yükseltildi.

• Arkadaşlar aynı sorunu yaşayan var mı bilmiyorum ama, bölümü ve oyunu seçip onayladıktan sonra takımlar seçiliyor ve en son bölüme giriş ekranında oyun kalıyor, çok bekletip, DC atıyor. Bunun çözümünü bilen var mı? 5-6 deneyişten sonra oyuna girebiliyorum. Aynı problemi yaşayan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Warzone:

Oyuna 4 adet yeni silah eklendi. 725 shoutgun, MK2 carbine (nişancı tüfeği), EBR-14 (nişancı tüfeği) ve son olarak .50 GS (bir çeşit tabanca)
    Bağlantısı kesilen oyuncular artık eşyalarıyla birlikte oyunda kalacak.
    Gaz maskesi ve paraşütü açamama gibi animasyonar düzeltildi.
    Av tüfeklerinin zırhlı bir oyunucu tek atışta öldürme gücü ayarlandı. Güzel bir atış yapmanız gerekebilir.
    Warzone bölümüne özel denetleyici kontrol butonları eklendi. Ping düzenlemeleri yapıldı. Artık oyuncular daha verimli pingler alabilecekler.

Plunder:

Oyuncular kendini canlandırmak için kullandığı kiti yanında bulunduramıyor.
    Izleyici olarak kalan oyuncular ufak ödenekler alırken, canlı oyuncular ödeneğin %40'ını alacak.
    Helikopter ve sözleşmelerde ufak engeller düzeltildi.

Battle Royale:

Farklı kamufulaj sahipleri iki adet Riot shields (isyan kalkanı) giymelerini engelleyen bir hata düzeltildi.
    Satın alma istasyonlarındaki öğelerin görünümleri kolaylaştırıldı. İstasyonlarda bekleme süresi bu özellik ile azaltıldı.
    Gamepad kullananlara güncellenmiş düğme düzeni geldi.
    Oyuncular için sağ üst kısımdaki öldürme çizelgeleri düzenlendi.
    Riot shields (isyan kalkanı) hasar alma ayarları düzenlendi.
    Recon drone sınırlarını aştıktan sonra geri sayım ayarlarındaki bazı hatalar düzeltildi.
    Çeşitli bomba detayları ve patlamaları düzeltildi.
    Maç öncesi ve oyun sonu maçın başlamamasını veya bitmemesini engelleyen sorunlar düzeltildi.
    Oyundan düşen oyuncular artık oyun içi öldürülebilecekler.
    Bounty görevlerindeki miktarlarda değişiklik yapıldı.
    Satın alma istasyonundaki loadout drop uygulamasının fiyatı $8.500'e yükseltildi.
    loadout $8500 çok olmuş bence, keşke hiç dokunmasalardı. yerdeki silahlar hiç kullanışlı değil bana göre, uzun şarjörler takılı olmadığından tek şarjör yeterli olmuyor 3 kişi karşısında.

• Loadout Drop 8,500$

• Beyler acil yardım edin kafayı yicem dün multiplayer yükledim warzone yüklüydü sadece yükledikten sonra mı bilmiyorum ama sildim tekrar yükledim hala aynı problem oyun 10 saniyede bir anlık donuyor tüm modlarda farketmeksizin multiplayer da donunca bu işareti veriyor lütfen problem ne bilmiyorum silip yükledim hala aynı bu işaret çıkıyor ne anlama geliyor
    CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• cihazınızla alakalı bir durum yok sorun ağ da "lag" gecikme mevcut

• rfncskn kullanıcısına yanıt
    Hocam niye böyle oluyor aniden oyunun donması bir saniyelikte olsa tüm oyun gidişatını bozuyor kritik yerlerde. Multiplayer indirdim Hint PSN den ondan sonra mı oldu diye düşünüyorum cidden tüm modumu düşürdü karantinada oynadığım tek oyundu.. ne önerebilirsiniz internet hız testi yaptığımda herşey normal görünüyor ama oyunda dakikada bi donuyor lag girip

• quote:

Orijinalden alıntı: Turtle Punch

Hocam niye böyle oluyor aniden oyunun donması bir saniyelikte olsa tüm oyun gidişatını bozuyor kritik yerlerde. Multiplayer indirdim Hint PSN den ondan sonra mı oldu diye düşünüyorum cidden tüm modumu düşürdü karantinada oynadığım tek oyundu.. ne önerebilirsiniz internet hız testi yaptığımda herşey normal görünüyor ama oyunda dakikada bi donuyor lag girip
    İnterneti resetleyin bi. Bu işaret internet bağlantısının kötü olduğunu gösteriyor cihazda bir sorun yok. Bu aralar internet pek çok kişide sorunlu ve daha yavaş malum herkes evde internete yükleniyor.

• Hosuma giden oyunlardan kesip birlestirip bir kolaj yaptim.

Guncel Kill rekorum 19 oldu ve yine o macida kazanamadim ama benim aptalligimdandi

İyi seyirler

• Yeni bayraklar eklenmis Arnavutluk bayragi bile var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Ps4 sürekli bu ekranda kalıyor, oyuna geçmiyor.Bekletip dc atıyor hatayı alan var mı? 5-6 defa deneyince anca oyuna geçiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam umarım zamanla düzelir keyif kaçırıcı olabiliyor ama warzone muhteşem eğlenceli ve zevkli olduğu için insan bırakamıyor bu karantina günlerinde birde bedava olunca enfess.. günü 31. Win ile kapatıyoruz CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Videona benden bir Like dayı :) bugüne kadar ben buradaki hiçkimsenin gameplay videosuna disslike atmadım bakıyorum da senin videoya da 2 disslike gelmiş banada sürekli disslike atıp duran birileri var bu forumda kim olduklarıda ismi lazım değil dur bakalım bu nefreti bu çekememezliği daha ne kadar sürdürecek bu dissliker arkadaşlar çok merak ediyorum şahsen adamlar resmen disslike atacak ya videoma buraya video paylaşmamı kolluyor atmazsa o disslike ı gece rahat uyuyamaz :) videolarıma gelen 1 disslike veya bin disslike zoruma gitmiyor da bu tip adamlar bir video game için tanımadığı insanlara nefret besleyen insanlar varya diyecek çok sözüm varda bu tip adamlara dilim varmıyor DH den sınırsız ban yemek istemiyorum iyi kötü 13 sene yi geride bıraktık ömrümüz yeterse Donanımhaber ile bir 13 sene daha gideriz sıkıntı yok dayı saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 28 Mart 2020; 15:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Videona benden bir Like dayı :) bugüne kadar ben buradaki hiçkimsenin gameplay videosuna disslike atmadım bakıyorum da senin videoya da 2 disslike gelmiş banada sürekli disslike atıp duran birileri var bu forumda kim olduklarıda ismi lazım değil dur bakalım bu nefreti bu çekememezliği daha ne kadar sürdürecek bu dissliker arkadaşlar çok merak ediyorum şahsen adamlar resmen disslike atacak ya videoma buraya video paylaşmamı kolluyor atmazsa o disslike ı gece rahat uyuyamaz :) videolarıma gelen 1 disslike veya bin disslike zoruma gitmiyor da bu tip adamlar bir video game için tanımadığı insanlara nefret besleyen insanlar varya diyecek çok sözüm varda bu tip adamlara dilim varmıyor DH den sınırsız ban yemek istemiyorum iyi kötü 13 sene yi geride bıraktık ömrümüz yeterse Donanımhaber ile bir 13 sene daha gideriz sıkıntı yok dayı saygılar
    Valla ben cok takilmiyorum begenmis, begenmemis diye. Cani sagolsun herkesin sorun yok. Tesekkur ederim sanada begeni icin

• devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Türk bayrağı batıyor çünkü İngilize Amerikalı ya yunana o yüzden eklemiyorlar şerefsiz kansız adamlar ırkçılık yapıyor resmen bu Activision ağa ve bunu bile bile hala bu oyunu oynuyoruz kimse Twitter dan da sallamıyor oyunun yapımcılarına bu tip konular ile ilgili çoğu şeyde milli duyguları kabaran biz nedense Call of Duty ye sesimiz çıkmıyor görmemezlikten gelip oyuna devam ediyoruz buda ayrı bir mevzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 28 Mart 2020; 16:21:47 >

• Allahın belası oyunu ds4 ile oynayamıyorum kolsuzmuyum neyim anlyamadım ben bu kollarla bitek killzone 1 i oynayabildim zaten multide geri kalan bütün FPS lerde beceriksizim.

Ölünce de sinirlenip kapatıyorum yokmu lan benim gibi 30 lu yaşlarında bi kolsuzu arasına alacak ekip beni kollarsınız falan sizin düşürdüğünüz adamları ben gidip vururum getir götürünüzü falan yaparım. Aslında kafamda çalışır biraz alın lan beni aranıza FPS oyunlarından soğudum anasını satim konsollarda. Halbuki cs go da terör estiriyordum

PSN id : MuskulPresident
  • Arkadaşlar, bu Aim Response Curve Type'ın olayı nedir? Standart'mı, Linear'mı, Dynamic'mi, hangisi daha iyi ve avantajlıdır?

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.