Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
9.791
Cevap
107
Favori
158.382
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU
Giriş
    513 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bebe05

quote:

Orijinalden alıntı: Kadirizm_TR

Beyler bu yeni dlc ile gelen silahlar nasıl deneyen var mı? Değer mi dlc almamıza sizce? Fark yaratacak bir silah mesela??
    1000 cp ile battle pass aldim. Toplam 100 tier(level gibi) hepsini actigim zaman 1300 cp toplamda geri veriyor. Tierlerde yenisilahlarin iki yeni versiyonu var. Bana almak uygun ve mantikli geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tam anlamıyla böyle değil bana göre. BO4'de HC TDM - FFA' da minimap yok, tek AR mermisiyle ölmene rağmen oyun inanılmaz hızlıydı ve pusan kişiler büyük çoğunlukla dezavantajlı oluyordu. BF'de de denge oturmuştu. Yatan tabi ki vardı ama oyun dinamiğini zaten her köşeye dikkatli çıkmaya itiyordu. Haritanın çok büyük olması mermi yolu açısından sniperları zorlaştırıyordu.

Yeni COD ise yavaşlatılmış tam olarak BF gibi olmasa da o tarafa itmiş ister istemez. Her köşede shotgun ile birinin yatıyor olması, her açık noktada sniper bekliyor olması çok hoş, çünkü deli gibi koşturarak adam aramaktansa orada birinin var olduğunu biliyorsun. Sonrası biraz yetenek, biraz taktiğe kalıyor.

Çoğu arkadaşın hoşuna gitmese de benim şu anki hali çok hoşuma gidiyor. Çünkü COD2 dinamiğine benzeyen en güncel oyun. Ki yaklaşık 5k saat oynamış birisi olarak o tat paha biçilemez.

Oyun ilk başladığında 1.30'lardayken KD oyun mantığını çözüp oturttuktan sonra 2.8'lere ulaştı şu anda. Ama yeni oyun ben COD'da iyiyim - kötüyümden ziyade şu modda iyiyim - kötüyümü oluşturdu. Normalde SD oyuncusuyken bu oyunda GW - TDM - DOM oyuncusu oldum. Herkes kendi modunu, düzenini, silahını oturttuğunda bence çok güzel şeyler yapılabilir.
    |
    |
    Funder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

btw..

• Yüzbaşı
    513 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bebe05

bütün silahları denedim en iyisi mp7 bence assult silahların doğruluğunu artırdığında speed hızı düşüyor+mobilty baya azalıyor bu da avcı iken av yapıyor. amma hızlı hareket ve doğruluk açısından mp7 perkleri ve silahın kendine ait 40 lık sarjörü en mükemmel silah oluyor. oynayiş şeklinize fikirler deyişebilir saygı duyarım

mp7 güzelde, orta ve uzun mesafede zayif kaliyor, indiriliyorsun hemen
    |
    |
    Bebe05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

1000 cp ile battle pass aldim. Toplam 100 tier(level gibi) hepsini actigim zaman 1300 cp toplamda geri veriyor. Tierlerde yenisilahlarin iki yeni versiyonu var. Bana almak uygun ve mantikli geldi

Alıntıları Göster
    Lmg olan holger i baya bi kullandim, eklentiler ile Ar silahi gibi oluyor hatta g36c oluyor diyebilirim

• Yarbay
    5095 Mesaj

Apex Legend bütün ayarlarımızı bozdu. Her oyunda Battle Royale modu arar olduk. Oyun güzelde çabuk düşmeye alışkın olmadığımız için sıkıyor bizi.
    Oyunda en güzeli dengeli camp şeklinde oynamak devamlı cover’lı şekilde gezeceksin. Bi yerde vurduğun adamın ordan hemen ayrılacaksın. Yıllardır Cod’u bu mantıkla oynarım ama Respawn olayı işi baltalıyor. Ölüyorum diğer başka düşmanın önüne doğuyorum. Böyle olunca da ekrana öyle oturup bakıyorsun.

|
    |
    kabune kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 6 Aralık 2019; 13:36:36 >
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bebe05

Hayirli olsun

|
    |

Hocam orjinalmi kaca aldiniz

|
    |
    TolgaTanyeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

Lmg olan holger i baya bi kullandim, eklentiler ile Ar silahi gibi oluyor hatta g36c oluyor diyebilirim

Alıntıları Göster
    Holgeri daha kullanma fırsatım olmadı fakat bence en iyisi ak47

|
    |
    iPhone 8 plus / Amd Ryzen 5 2600 / GSKILL 2x16 32GB RipjawsV Red DDR4 3000MHz / MSI RADEON RX 5600 XT MECH OC 6GB GDDR6 192Bit / MSI B450M-A PRO MAX B450 AM4 AMD Ryzen DDR4 4133MHz (O.C.) / TOSHIBA OCZ 480GB TR200 Serisi Sata 3.0 SSD / XIGMATEK BEAST 4 x RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS / Seagate One Touch 500 GB SSD / Samsung LU28E590DS/UF 4K 60 Hz 1 Ms 370 Nit / ASUS VA27EHE 75Hz 5Ms IPS / Razer Elecktra V2 / Logitech G402 / Rampage KB-R18 Myth Mekanik / LG Sk1
  • Yarbay
    4749 Mesaj
    Arkadaşlar special ops modunda gelen düşmanların bir sınırı var mı? Örnek veriyorum 1 tane Intel aldım, 2 tane daha almam lazım. Ölene kadar 80 adam vurmuşum. Akın akın adam geliyor. Bu gelen düşmanların bir sınırı var mı yok mu?

Otto ve Flozof hakan bu adamlar tehlikeli bu adamlara dikkat edin bunlar yan yana gelirse ölümcül olurlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaTanyeli -- 6 Aralık 2019; 17:2:4 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hakkan034 , FLOZOF_

320 TL civarı hacım 0 fiyatları da ben takas la aldım

|
    |
    Bartınoğlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar sorum şu

Us psn üzerinden standart paketi on sipariş ile almıştım ama hesaba 1500 cp hediye gelmedi eğer ki gelirse geliyor diyorlar oyunu ben kendi ana hesabımda oynuyorum us psn hesabıma hediye cp gelirse ve ben orda pass alirsam kendi hesabımda bu pass gecerli olur mu

PSN:KajMeraN_TR
  • Yarbay
    7104 Mesaj
    Abi sürekli gece haritaları veriyor bune ya hemde aynı haritalar peş peşe oynatıyor

Eski Kullanıcı Adı:
    1982-utkan

quote:

Orijinalden alıntı: Kadirizm_TR

Beyler bu yeni dlc ile gelen silahlar nasıl deneyen var mı? Değer mi dlc almamıza sizce? Fark yaratacak bir silah mesela??
    Fiyat ne hocam

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    1982-utkan

quote:

Orijinalden alıntı: mmuratsal

Arkadaşlar sorum şu

Us psn üzerinden standart paketi on sipariş ile almıştım ama hesaba 1500 cp hediye gelmedi eğer ki gelirse geliyor diyorlar oyunu ben kendi ana hesabımda oynuyorum us psn hesabıma hediye cp gelirse ve ben orda pass alirsam kendi hesabımda bu pass gecerli olur mu
    Banada gelmedi oyuna direkmi geliyor yoksa mail lemi geliyor

Orijinalden alıntı: TolgaTanyeli

Abi sürekli gece haritaları veriyor bune ya hemde aynı haritalar peş peşe oynatıyor
    Reinforce modu oyna eğlenceli. Domination cyber attack sc karışımı olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 6 Aralık 2019; 17:42:22 >
    |
    |

Yok

|
    |
    Büyük İskender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: -Executioner-

Banada gelmedi oyuna direkmi geliyor yoksa mail lemi geliyor

Alıntıları Göster
    Oyuna geliyor

|
    |

PSN:KajMeraN_TR
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,369
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.