Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kakuç

abi cok haklisin bende boyle birseyler yazmak istiyordum. konu oyle buyudu ki anlam veremedim bf1de osmanli vardi boyle tantana olmadi. yok ypg var yok su var kardesim oyun bu oyun istersen alma oynama. boyle seylere kafa yormaniza uzuluyorum. ypg oyundan ciktida ne kazandin.. hicbirsey..
    Oğuz kardeşim,
    daha oyun çıkmadan ypg destek vereceğini duymuştuk. Betayı oynadık. oyunu beğendik. Alacağız. Bunlarda sorun yok.
    Bir arkadaşımız oyundan ypg öğeleri çıkarılsın diye change.org kampanya linki paylaştı. ypg öğeleri çıkmasa da oynayacağız. dediğin gibi bu bir oyun.
    Ancak; bu paylaşımı yapan ve paylaşımıa destek veren arkadaşlara mizah yapılması, gizlice ypg sempatizanlığı yapılması şaşırttı beni. Yazan Herkes omurgasını belli etti.
    Sayfayı daha da meşkul etmemek için son paylaşımımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Bibinden tavana asılmalısın :) yaw bin kere anlattık ama arkadaş anlamıyor, oyunu almamakla neyi eleştirip activision’a yaptırım yapıcan? Bu ülkede kaçtane orjinal cod satılıyor? Activisionnun çok umrunda Türkiye sanki. Ha bi yaptırım karşılık vermek istiyorsan yan gelip yatma çık bi oyun yap gabertelim ypg, abd askerlerini! Kafalarına çuval geçirelim nolmuş!?
    maalesef biz artık tamamiyle tüketim toplumu haline geldik, o yüzden başkası yapacak biz parası neyse verip tüketicez. üreten kişiye bunu niye böyle ürettin deme şansımız var mı bence olsa da üreticinin umrunda olacağını sanmıyorum, üretici ben olsam "beğenmiyosan alma kardeşim" derim. ayrıca bir oyun yüzünden saçma sapan kutuplaştırma yapılmaya çalışılması da gayet üzücü, yine bugünde vatan hainliğini kaptırmadık iyi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 28 Eylül 2019; 14:56:23 >

• alpererez kullanıcısına yanıt
    senin için , 32. saniye
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

senin için , 32. saniye
    bf1de de ne tartışmalar dönmüştü be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• alpererez kullanıcısına yanıt
    olur abi , herkes özgür bu ülkede .. beni gıdıklamayan bi mevzu ama milli duyguları hassas olanları baya rahatsız eder şahsen fragram full kadından ibaret yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

olur abi , herkes özgür bu ülkede .. beni gıdıklamayan bi mevzu ama milli duyguları hassas olanları baya rahatsız eder şahsen fragram full kadından ibaret yani
    aynen baya abartılmış dediğin gibi, ama benim için sadece oyundan ibaret olduğundan pek umursamıyorum. tabi bazı arkadaşlar benim gibi düşünmeyip duruma karşı daha hassas yaklaşabilir ve bu durumdan rahatsız olabilir. onları da anlayışla karşılıyorum. ama bir oyun yüzünden veya bir imza kampanyası yüzünden insanları kutuplaştırıp terör örgütü sempatizanı ilan etmek son derece yanlış. zaten forumda pkk, ypg, dhkp-c, ışid, öso, el kaide, hizbullah vb. örgütleri terör örgütü olarak görmeyen yoktur diye düşünüyorum.

• Kesinlikle bu terör örgütü propagandasına para vererek destek olmamanızı oyunu satın almamanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A8D122BA5 -- 28 Eylül 2019; 17:33:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A8D122BA5

Kesinlikle bu terör örgütü propagandasına para vererek destek olmamanızı oyunu satın almamanızı öneririm.
    Valla dostum bu iş sadece oyunla bitse haklı olabilirsin. Ama şunu unutma ki kırmızı bültenle aranan bu terör örgütünün başları Devletin kanalı TRT'ye çıkartılıp oy istendiriyor bu ülkede.

O sebeble kafaya çok takmamak lazım. Alıp keyfini sürelim.. Zaten hikaye umrumda değil. Multi için alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 29 Eylül 2019; 8:2:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Ne kadar Bi taraflarımızı da yırtsak şu saatten sonra çıkarılmayacağını ikimizde biliyoruz. Ayrıca ne kadar Terör örgütü YPG veya sempatizanları varsa alayının canı cehenneme biz ölümüne Mustafa Kemal Atatürk ün askeriyiz onun izinden yolundan gideceğiz her zaman reis sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 29 Eylül 2019; 13:36:43 >

• Arkadaşlar oyunu US PSN’de ön sipariş ettim, fakat şimdi vazgeçtim, pre-prder iadesini nasıl yapıcaz, TR psn iade talep formu var ama Us Psn’de nasıl yapıcaz anlamadım, bilen arkadaşşaryardımcı olabilirmi, yada benim gibi yapmak isteyen varmı. Konu dışı ama bilenler yönlendirirse sevinirim

• bunlar nece 5 para etmeyen montajlardır böyle

gerci videoların "montage" ile alakaları yok
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    10 para edebilecek montaj yapabilme yeteneğin var ise yapta kralını görelim ozaman lay lay lom akıdeş profilinden nasıl bir karakter olduğun ortada senin profil is afişing adamım ozamansa lale is comings
    CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 30 Eylül 2019; 16:32:4 >
  • Helal kral

En azından screenshot alabiliyorsun

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Neden iptal ettiniz?

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Yeni pc topladım, oyunu PC’de satın alıp oynuycam o yüzden Hocam.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Profilinde de dediği gibi LAY LAY LAY DA LAY LAY LAY LOY LOY LOY DA LOY LOY LOY adamım sen aynen devam bu kafayı hiç değiştirmeden hadi bakıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Helal kral

En azından screenshot alabiliyorsun
    ikidir bu sayfaya gelip kullanıcılarla alay eder şekilde yazıyorsun. derdin bilinmez. güzel kardeşim hadi pc sayfana geç, orda at oltanı. takılanlarla uğraşır zaman geçirirsin.
    Tolga kardeşim sende cevap verme. istediği o zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Arkadaşlar oyunu US PSN’de ön sipariş ettim, fakat şimdi vazgeçtim, pre-prder iadesini nasıl yapıcaz, TR psn iade talep formu var ama Us Psn’de nasıl yapıcaz anlamadım, bilen arkadaşşaryardımcı olabilirmi, yada benim gibi yapmak isteyen varmı. Konu dışı ama bilenler yönlendirirse sevinirim
    Hocam ön siparişi iptal ettim karta geri yükleyeceklerini söylediler 1 hafta gçeti hala yatırmadılar ben de 30 gün bekleyemem dedim bari parayı cüzdana atın indirimde oyun var alamıyoruz yazdım cevap yok düşün emailime geri dönmediler.Sizin iadeniz american expressle falan geçerli kartla yapmadıysanız hesabınıza yüklenir büyük ihtimalle.Form doldurup yollamıştım ben iptal için

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.