Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu ne büyüttünüz şu olayı. Terör örgütünden ilham alsalar ne olacak? Sanki hiç bir oyunda terörist oynamadınız. Gerçekte tüm terör örgütlerinin canı cehenneme ama bu bir oyun arkadaşım. Oyna geç!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 2 Haziran 2019; 14:14:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amerikan askeri olup Arap vurunca problem olmuyordu da şimdi niye problem oldu anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Arap vurunca niye problem olsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa.Monica

Arap vurunca niye problem olsun?
    Olmasın işte onu diyorum zaten

• Ya oyunu yapan Amerikalı sirket. Oyunu tabi ki Amerikalılari güzel göstermek zorunda. Sende oyun yap sende kendi bordo bereli askerlerini gösterirsin.

Yok şöyle böyle diyerek boş muhabbet bunlar. BF1 içinde denildi bunlar valla çatır çatır oynadık oyunu.

Almayana saygım sonsuz ama alan adamlara da laf yapmayın. Yıllardır kaliteli COD bekliyorduk aha geliyor iste. Gerçek COD budur yok gelecekmiş yok blackout mus traş hepsi

• Bi anlatabilsek bizimkilere! Yan gelip yat adam yaptımıda yok yapma! Beğenmiyorsan al blurayını kır! Elmaya kolaya yaptığınız gibi ama almayı unutma!

• Arkadaşlar bu bir oyun ne önemi var yada Battlefield 1'de de Türk asker öldürüyorduk diyor bunun bu olayla nasıl bir alakası var? Battlefield 1, 1. Dünya savaşında yaşanan olaylardan ilham alınarak hazırlanan bir oyun bu savaş yaşandı ve yüzbinlerce şehit verdik ve onların sayesinde bu topraklarda yaşayabiliyoruz, oyunda Türk askerini vurup vurmamak önemli değil şehit verdik ve biz kazandık bunu oyunda vursakta bir önemi yok. Bu bir oyun ne önemi var diyenler arkadaşlar bu oyunları milyonlar oynuyor dikkatinizi çekerim PKK bu ülkede neyi amaçlıyor bunun farkında değil misiniz? PYD'de denen örgütte bu örgütün Suriye kolu ve hedefleri belli. Dünyada herkes bizler gibi bu örgütleri yakından bilmiyor sen bir oyunla insanların Suriye'de yaşananları bir oyuna göre taraflara sempati duymasını sağlayabilirsin, adamları yeni Call of Duty'de terörist olarak göstermiyecekler tam tersine bir kahraman olarak lanse edilecekler o yüzden biraz mantıklı olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 3 Haziran 2019; 21:56:28 >

• Oyunda hikaye olacak mı olacaksa kaç saat olur sizce?

• Bundan sonra bu firmanın hiçbir oyununualmam. Bu olay farklı bir şey. BF1'de de Türk askerini öldürüyorduk ama oyunu aldık ve oynadık. Yalnız bu YPG olayı farklı bir boyut. Bu yüzden firmanın bu oyununu ve bundan sonra çıkaracaklarını almayacağım.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    İmza kampanyasına destek olalım yapabileceğimiz en iyi şey bu gibi başka fikri olan varsa yazsın
    https://www.change.org/p/infinty-ward-call-of-duty-modern-warfare-dan-ypg-%C3%A7%C4%B1kart%C4%B1ls%C4%B1n?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Ulen 1 ayda 40 şehit verdik bu kadar bağırmadınız be.. Ne boş beleş muhabbetler yapılmış. Yemişim oyunu ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 2 Haziran 2019; 20:48:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Orangutandan ilham alsalarmış,onlara daha fayda edermiş.
    Şaka bir yana bf1deki osmanlı ile nasıl bu oyundaki ypg yi kıyaslıyorsunuz?
    Oyunu almayacağım.

• İmza kampanyasıyla ypg mi çıkartacaklar? Peki neden. Sadece Türkiye'de terör örgütü sayılıyor diye. Yanlış anlaşılmasın şimdi lafım çarpıtılır ben terör örgütü değil demiyorum.

Eğer bu bölümleri görmemek istiyorsanız oyunu almayacaksınız. Dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış. Ben şimdiye kadar 1 tane imza kampanyasının tuttuğunu gördüm o da AKK ama nasıl oldu da tuttu anlamıyorum.

En farklı olacak şey devletin yasak getirmesi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 3 Haziran 2019; 9:30:20 >
  • Bırak abi boş işlerle uğraştıklarını onlar da biliyor. Oyun çıksa herkes çatır çatır alacak yine. Bir de evet YPG’yi Türkiye dışında kimse terör örgütü olarak görmüyor. Ben olsam bir tane üçüncü dünya ülkesi karşı çıktı diye senaryomu değiştirmezdim. Onlar da tabii ki sallamayacaktır.

• Sonuç getirmeyecek diye mücadele etmeyelim mi arkadaşlar? Bir şekilde sesimizi ulaştırmaya çalışıyoruz siz imza atın yeterki, sonuç olmaz diye imza atmamazlık yapmayın her ne kadar "bu bir oyun" gözü ile bakılsada dünyada ki insanların bu örgüte sempati duymasını sağlayacak her hareket ülkemiz için kötü bir gelişmedir o yüzden herkesi imza atmaya davet ediyorum.

• Valla şahsım adına imzayı attım bişey olsun ya da olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Arkadaşlar bu bir oyun ne önemi var yada Battlefield 1'de de Türk asker öldürüyorduk diyor bunun bu olayla nasıl bir alakası var? Battlefield 1, 1. Dünya savaşında yaşanan olaylardan ilham alınarak hazırlanan bir oyun bu savaş yaşandı ve yüzbinlerce şehit verdik ve onların sayesinde bu topraklarda yaşayabiliyoruz, oyunda Türk askerini vurup vurmamak önemli değil şehit verdik ve biz kazandık bunu oyunda vursakta bir önemi yok. Bu bir oyun ne önemi var diyenler arkadaşlar bu oyunları milyonlar oynuyor dikkatinizi çekerim PKK bu ülkede neyi amaçlıyor bunun farkında değil misiniz? PYD'de denen örgütte bu örgütün Suriye kolu ve hedefleri belli. Dünyada herkes bizler gibi bu örgütleri yakından bilmiyor sen bir oyunla insanların Suriye'de yaşananları bir oyuna göre taraflara sempati duymasını sağlayabilirsin, adamları yeni Call of Duty'de terörist olarak göstermiyecekler tam tersine bir kahraman olarak lanse edilecekler o yüzden biraz mantıklı olalım.
    hep amerikan algısı işte

bunu oynayan avrupalı adam buradaki işleri hep o yönden görecek ve zamanla türkiyenin, rusyanın falan aslında haksız taraf olduğunu sanmaya başlayacak ve olaylar çarpıtılacak. Sanki amerikan yine kurtarıcı taraf gibi olaca.

bizim için sadece bir oyun olsa dahi elin gavuru için bir algı olacak.

yapacak bir şey yok maalesef.

• Senelerce ypgye destek veren amerikan askerlerini oyunlarını oynadınız dokunmadida şimdi ne olduda uyandınız?
    Amaçları zaten tahrik sansasyon yaratmak sizde buna çanak tutyorsunuz gormemezlikten gelin kudursunlar amaçlarına ulasamasinlar.eglenmenize bakin

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.