Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bf 1 de alçıtepede türk veya yabancı olarak çok oyun oynadık.
  • mg3 M kullanıcısına yanıt
    Sorma ya.Birde chornos max diye birsey var ismini tam yazamadim,ama googledan yazarsan gorursun.Usb ile konsola bagliyorsun direkt auto aim felan aldiriyor,rakibe kitliyor nasil yapiyor bilmiyorum ilk gordugumde cok sasirmistim.Konsolda hile yok diyoruz ama xim,chronos vs aparatlar hileden beter.

CoD tarihinde ilk defa bir oyun ne e3 de gosterildi ne de kendine ozel organizayson ile tanitildi.Bu oyun bunlarin ustune ypg vs teror orgutlerini sirin gosterirse bu seri benim icin biter.Zaten dibe vurmus vaziyette,boyle konulara ne giriyorsun.Activision bazi sahneleri kaldirtmaya baslamis.Asiri sert sahneler varmis oyunda ne gerek var.Mw2 deki No Russian bolumu en sevmedigim bolumdu.Oyunlarin icine siyaset ideoloji koymayin arkadas.

Youtube da gordum bas tasarimci Joel oyunun daha pre alfa asamasinda oldugunu soyluyor.5 ayda pre alfadan tamamen bitmis asamaya gevmesi cok cok zor.Oyunu bitmis gormeden gaza gelip alamamak da fayda var gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten oyunların hikayesini hiç oynamıyorum. ben multiplayeri için alıyorum map sayısı ve slahlar ve silah kaplamaları gibi şeyler önemli. mulitplayeri nasıl acaba asıl onu merak ediyorum
  • Adamlar multiplayerla ilgili sadece 2 tane ekran goruntusu gosterdi multiplayerin ne oldugu,nasil oldugu belirsiz.Oyun su an pre alfa asamasindaymis fazla beklentiye girilmemeli.

• 11 - 13 haziran dediler gösterim için ama hiç bir şey göstermediler.

• Çıksa da oynasak sıkıldım BF5 den artık. Özledim COD oynamayı birde adamlar hâlâ gameplay göstermediler cidden çok garip. Şeytan diyor ön siparişi bas geç sonra diyorum gameplay yok bir sey yok pusuda bekle kal öyle.

Beta felan olsa da şöyle 3-4 gün baksak keyfimize

• Multiplayer modunu çok merak ediyorum ulan nomızsızlar insan ufakta olsa bir gameplay videosu gösterir 3 ay kalmış oyunun çıkmasına hala gameplay video su yok ortalıklarda
  • Ya şu konsolda bari dedicated server olayını getirsinler birde şu oyuncu sayısını bir tık arttırsinlar Multiplayerda bir yerden sonra sıkıyor o haritada 2-3 kişiyi bulmak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Activision oyun ici meele silah olan cekice bo4 de 30 dolar fiyat cekmis bir firma.Paraya kiyip gercek adanmis server koymaz.Adanmis server gelirse,buyuk hissedarlari,luks malikalaerinde barbeku partisi verirken, yazlik havuz masraflarini karsilayamaz sonra ac kalirlar.

• Wasteland,Terminal,Favela,Afghan,
    Invasion mapleride olursa ağlaya ağlaya oynarım bu oyunu. Mw2 deki tadı bir kere daha alacağımı sanmıyorum ama.

• maplar yine aynı kalitede olacağına eminim. bu zamana kadar call of duty'de kötü map görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyler999

Wasteland,Terminal,Favela,Afghan,
    Invasion mapleride olursa ağlaya ağlaya oynarım bu oyunu. Mw2 deki tadı bir kere daha alacağımı sanmıyorum ama.
    Eskiler eskide kaldi dostum, o oyunlar o zamanin en iyileriydi. Misal mw remake cikti, o donemdeki gibi heyecanla oynanmiyor suan.

Evet mw2 mw3; ucma kacma, sacma sapan ekipmanlar olmadan ww2 nin oynanis tarziyla ciksa. Ayila bayila oynariz

• Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle dostum. Örneğin;Mw2 de Search and Destroy oynarken sona kaldığım ve kalp atışımın tavan yaptığı o anları,Intervention sniper dan sonra hiç bir sniper ın güzel gelmemesi,Nuke atmaya 3 adam kala yaşanan o adrenalini bir daha yaşayamadım. Yaşarmıyız belkide yaşarız be dostum

• Bu nesil hep Battlefield oynadim ne yazık ki. Eski nesil Call of Duty den vazgeçmezdim. O eski oyunlarin tadini sanki bu oyunda yakalicaz.

Cpt Price ve ekibin geri dönmesi itibaren de bu oyun sağlam saticak. Single dan şüphem yok ama multisini göremediğimiz için şimdilik şüpheliyim oyunun çıkmasına 3 ay kala hâlâ gameplay videosu gelmedi normal de E3 de görürdük.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyler999

Kesinlikle öyle dostum. Örneğin;Mw2 de Search and Destroy oynarken sona kaldığım ve kalp atışımın tavan yaptığı o anları,Intervention sniper dan sonra hiç bir sniper ın güzel gelmemesi,Nuke atmaya 3 adam kala yaşanan o adrenalini bir daha yaşayamadım. Yaşarmıyız belkide yaşarız be dostum
    Şimdi sen böyle anlatinca resmen gozumun onune geldi o tarih

S&d modu yine herşeye ragmen oynatiyor kendini. Tabiki mw2 mw3 bops1 ww daki zevki vermiyor. Ama yinede oynatiyor, senelerdir oyanadigimiz grubumuzla hala S&d modundan cikmiyoruz. Cok nadir tdm vs oynuyoruz el alişsin diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Bu nesil hep Battlefield oynadim ne yazık ki. Eski nesil Call of Duty den vazgeçmezdim. O eski oyunlarin tadini sanki bu oyunda yakalicaz.

Cpt Price ve ekibin geri dönmesi itibaren de bu oyun sağlam saticak. Single dan şüphem yok ama multisini göremediğimiz için şimdilik şüpheliyim oyunun çıkmasına 3 ay kala hâlâ gameplay videosu gelmedi normal de E3 de görürdük.
    İnsallah dedigin gibi olur da köklerini yaşatır. Ya gerçekçi silahlarin olması bile buna etken. Bildigimiz silahlar ile oynicaz oyunu, saçma sapan uydurma silahlarla degil. Ve tabiki eski karakterler

• Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    Modern zamanda fps oyunu yoktu. Hep ucmali kacmali oyunlar cikti. En son ww2 ile biraz olsa gönlümüzü aldilar ama hep modern tema bekliyordum. Çok sürpriz oldu valla MW reboot cekmeleri İnfinity Ward'a eski MW ekibinin olması da beni heyecanlandiriyor. Hep gerçekci fps oyunu ve sağlam maplari olan oyun istemisimdir umarim bu oyunda olacak.

Neyse beklemeye devam hocam gameplay yakinda gelir şöyle yarim saatlik 2-3 tane map dan gameplay videosu gelsin de kendimize gelelim. Season Pass olmayacağı icin standart sürüm yeterli galiba.

• TSİ 20:00'da 2v2 Gunfight modu ile birlikte multiplayer tanıtılacak, birçok yayıncının twitch üzerinden oyunu oynaması bekleniyor.
  • Hepsinin zamanındaki yeri ayrıydı, cod 4 oynarken atmosfer ve airstrake sesi 7 kill yapıp helikopter approching inbound sesi ile beraber heli cağırma heycanı şimdi remastered sürümde ilk oynadığımda %1 yaşadım i,ama o bile yetti bir amaç için değilde eskiyi yâd etmek gibi oynuyorum arada oyunu.
    Ama mw2 gelse remastered bakın o zaman biraz daha keyifli olur ama tabi hiçbir zaman eskinin tadını yine vermez.
    Yanlız o nuke atma heycanı chooper yada AC-130 açtınmı tamam oldu bu iş diye ümitlenme :) Barertta 50.cal sniper’ın vermiş olduğu tek atma hazı güzel günlerdi oyunlardan keyif aldığımız ve aslında bir o kadarda şanslı olduğumuz yıllar. şimdi oyunlarda yeni moda bi season muhabbeti oyunda oynadığımız karakterin bilekliğini bile parayla satın alır hale geldik. Ücretli oyun alıyoruz ama Free To Play gibi oyunda herşeye para veriyoruz.

• Bugün gameplay görücez

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.