Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II | PS4 - PS5 ANA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.799
Cevap
91
Favori
266.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünkü ufak videodan sonra oyun icin iyice sabirsizlanmaya başladım rakipsiz olacağına kesin gözüyle bakılıyor zaten MW2019 un üstüne koydukları bariz belli oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mekanikler 2019 ile aynı videodan sonra verdim direk ön sipariş artık fov ayarıda getirirler herhalde vanguard ve cold war da vardı

• Yeni paylaşılan multiplayer oyun içi kısa video dan baktığım kadarıyla oyunu yeni grafik motoru ile yaptıkları çok belli oluyor şuanki Modern Warfare deki grafiklerden daha iyi ve daha canlı görünüyor her şekilde vuruş anı sanki daha da gerçekçi olmuş

• Bu tarz kolsuzlar da maalesef var bence activision bu durumada el atmalı ve fixlemeli ya da Sony. Şimdi böyle oynamak kesinlikle hileden farksız birde tanıtım yapıyorlar madem klavye mouse oynayacan pc de oyna arkadaş niye biz konsolcuların oyun zevkini baltalıyorsun.

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II | PS4 - PS5 ANA KONUBizimPSyoutube
    EN İYİ MOUSE HASSASİYETİ CRONUS ZEN - HASSASİYETİNİZ NE KADAR İYİ bilgisayar ve konsol üzerinde kullanılan Cronus zen Makro atama ve dönüştürücü cihazı en iyi mouse hassasiyetini yakalayabilmek adına en doğru ayarların yapılması ve en son sistem yazılım güncellemesinin kurulması ayrıca aim şemasının çizilmesi ve doğru ekipmanların tercih edilmesi mouse'da doğru dpı ve doğru hz ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir yukarıda izleyeceğiniz videoda bu ayarları en doğru şekilde yaparak bir oynanış kaydı aldık hassas dönüşlerin ve amin hızını kontrol edebilirsiniz bu konuyla ilgili destek almak isterseniz bana SMS atarak ulaşabilirsiniz. 🤳 545 735 28 97
    https://www.youtube.com/watch?v=sYhFii8FJvE&lc=UgznXNNlhgV5OgpYXhN4AaABAg.9ecHN3VQKCE9eguEN6jBjG
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Bu zımbırtılara Sony izin veriyor. Hiçbir önlemleri yok ve umursamıyorlar.

Bu çok saçma olmuş.. Bununla oynayan herif Joystick'le oynayan adamdan 3-0 önde başlıyor

İzin verilmemeli CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II | PS4 - PS5 ANA KONU 

Ben normal klavye mouse olayına takılmıyorum artık.Bu cronus zen işi çok ileri taşıyor bu hile.Bunu kullanan insan eziktir,beceriksizdir.Oyunu beceremediği için cronus zen gibi hile aleti kullanarak hak yiyerek,hile yaparak kendini tatmin ediyordur.Bu cihaz sayesinde insanlar Cod'da 0 tepme,Auto Aim vs bir sürü özelliği kullanabiliyor.Adam sağ analoğa dokunmadan r2 tuşuna basıyor silah otomatik kafaya sıkıyor böyle rezillik olmaz.Ps ve Xbox tarafında çoğu rekabetçi oyunda bunu kullanan ezik insanlar ne yazıkki.

• Atatürk_1881 kullanıcısına yanıt

Ağa o aleti Playstation için kim icat ettiyse neyse....

Söylediklerine katılıyorum. Playstation da özellikle Playstation 4 oyuncularının çoğu o aleti kullanıyor. Playstation 5 te de bir kaç oyuncuya denk geldim şüplehendiğim ama eminim Playstation 5 içinde aktif bir hile aleti olduğunu düşünüyorum. Sırf bu hileyi kullanan kişilere karşı inat ile Deagle ile oynamaya başladım bunları görür görmez direk tek atış ile indirmek için. bu elemanlara karşı çoğu zaman kaybediyorum ama çoğu zaman da kazanıyorum hileci player lara karşı iyi oynamak normalinden daha çok fazla insanı tatmin ediyor bu adamların ismini bildiğim halde lobilere denk düştüğümüzde bilerek çıkmıyorum hileciye karşı iyi oynamak sizin Player lığınızı daha da bir üst seviyeye taşır hatta o hilecinin psikolojisini daha da bozar o cronuscu ların psikolojilerini bozmak benim boynumun borcu olsun.

Hilecilere karşı iyi oynamak istiyorsanız 0 MS ile Custom game den Veteran botlara karşı 1v16 veya 1v6 şeklinde pratik yaparak kendinizi ve playerlığınızı geliştirebilirsiniz Modern Warfare bunu sizlere sunuyor zaten Costum game den sürekli Veteran botlarına karşı oynayın her harita da bunu yapın sadece bir harita ile kalmayıp sadece Headshot ile kill mod u ile de oynarsanız Headshot alma reflekslerinizi de geliştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 16 Ağustos 2022; 11:35:47 >

• GalacticHope kullanıcısına yanıt

Hocam ben çok çektim bu vasat insanlardan.Ps5 ilk çıktığında kullanamıyorlardı ama bu sorunuda aştılar.Cod,R6 ve Pubg özelinde bunların kullanıcı sayısı çok fazla.Ben alıştık artık bunlarla oynaya oynaya.Zaten haftasonu genellikle 10 vs 10 Türk lobi yapıyoruz en keyifli oyunlarda orda çıkıyor.Ama haftaiçi illaki böyle kanser biri denk geliyor.

• Cronuz zen bildiğin no recoil hilesi r6 çok denk geldim hatta video bile çekmiştim.

• *** Dijital olarak ön sipariş verenler campaign modunu bir hafta öncesinden 20 Ekim'de oynamaya başlayacak. ***

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II | PS4 - PS5 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 16 Ağustos 2022; 20:32:43 >

• Oyun 2019dan beri km destekliyor kolla oynamak zorunlu değil kaldi ki codda kol daha avantajlı.

Ama en onemli sorun cronus gibi aletler bunlar bildigin hile(anti recoil) yapıyor sadece km degil kola da entegre ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurss222 -- 16 Ağustos 2022; 21:3:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu hikaye modunu 1 hafta önce yayınlamak kimin aklına geldiyse öpülesi adammış.

• vector x-31 kullanıcısına yanıt

Bu hileyi sadece KM yapsa iyi Dualshock & Dualsense için de uygun ve aktif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 17 Ağustos 2022; 9:43:52 >
  • Doom kullanıcısına yanıt
    Bu cok iyi oldu dun haberi görünce sevindim 1 hafta once single başlar oyun çıkışında direk multiplayer oynamaya başlarız

• Bu oyunu konsola yada PC'ye alma konusunda kararsızım. Sırf rahatlık ve hile olayından dolayı konsola alasım var ama konsolda da mouse ile oynayanlar düşündürüyor insanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 17 Ağustos 2022; 10:12:0 >
  • PS da kol ile oynayan da hile yapıyor keşke KM ile kalsa bende başta inanmamak istemiştim kol ile hile olmaz yapamazlar diyordum ama yapıyorlar aparatları kol a da aktif ediyorlar düşmanı görünce aim direk kitleniyor felan YouTube da bunla ilgili bir video görünce moralim bozuldu bunu bilmiyorsanız haberiniz olsun arkadaşlar bu hileci tayfadan sanırım hiç bir zaman kurtulamayacağız bunlar her zaman varolacaklar her platformda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 17 Ağustos 2022; 10:21:12 >
  • Hile yapanların ahlakı bir yana, platfrmların buna izin vermemesi ve ağır ceza vermesi gerekiyor. Single playerin bir hafta önce oynanacak olması çok iyi oldu. normalde single playeri oynamazdım. bu sayede oynayıp olası haritaların orjinal hallerini görmek güzel olacak.

• theraptorx kullanıcısına yanıt

Acaba ana hikaye kaç saat sürecek 🤔

• GalacticHope kullanıcısına yanıt

Süre konusunda bilgi yok ama minimum 5 saat olacağı öngörülüyor. Genelde COD single kısmı kısa sürüyor.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.