Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II | PS4 - PS5 ANA KONU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.799
Cevap
92
Favori
266.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

Microsoft Activision u satın aldığı halde gene de ilk önce Playstation neden ? Çünkü anlaşma var :d anlaşma bitene kadar mecbur buna katlanacaksınız ondan sonra aynısını Playstation a yapacak Microsoft anlaşma bittiğinde önce Xbox a çıkartır oynatır betaları ardından Playstation en son oynar Betaları

• GalacticHope kullanıcısına yanıt

No problem keske konsollar arasi eski yeni nesil crossplay olsada dolu dolu oynasak anlasma olsada devam edecektir yoksa oyuncu bulamayiz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke Crossplay de hangi platform u seçmene imkan verse sadece Xbox veya PC oyuncularına karşı oynamak için ben PC her daim kapalı tutardım sadece Xbox oyuncularına karşı oynardım Playstation ve Xbox oyuncuları birbirine karşı oynasın sıkıntı yok ama aradan şu Kansız PC hileci oyuncularını çekin bu hileci PC oyuncuları yüzünden Xbox oyuncuları ile oynamamız da engelleniyor saçma sapan işler işte Crossplay de istediğin platformu açıp istediğin platform u kapatabilme özelliği gelmeli bence MW2 ye

• Alıntı

metni:
    Onu geçtim PC oyuncuları çoğu hile kullanmasa bile oynamayı iyi bilen pro adamlar Playstation oyuncularına göre daha da avantajlı çünkü adamların yaptığı hareketleri ben kontrolcü de ne kadar da uğraşsam olmuyor 360 derece yağ gibi dönüşler ler havada döner 360 lar koşarak sürekli aktif operatörünü stop ettirmeler aynı hareketleri sürekli tekrar ettirerek oynaması mause dönüş estetiği bende de PC olsa bende o hareketleri klavye maus ile kolayca yaparım kontrolcü ile malesef olmuyor o şekilde bunny tarzı oyun oynamak PC oyuncuları gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 8 Ağustos 2022; 11:39:23 >
  • Yahu hiç kimse PS4 e bu oyunu almayı düşünmüyor mu? 😑 Satılık ilanlar konusunda ps4 Primary fiyatını 150 TL'ye kadar çektim yinede PM atan yok bu nasıl iş anlamadım 😁 Herkes ps5 Primary almak istiyor😁

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Böyle giderse bundan sonra %60, %40 şeklinde açacağım ilanları. PS4'lüler ya bedava verilsin istiyor, ya da gerçekten kullanan kalmadı   

• Ön sipariş fiyatının çıkışından önce artma durumu olabilir mi? Erkenden almak istemiyorum da.

• perhanpayidar kullanıcısına yanıt

Şu ana kadar fiyatı arttırdıklarını hiç görmedim.

• perhanpayidar kullanıcısına yanıt

Türkiye'de yaşıyoruz bence çok erken almayın ama çıktıktan sonraya kadar bekletmeyin beta yaklaşıyor herkese açık şekilde olacak betaya katılın oyunu oynayın beğenirseniz verin siparişi geçin

• Modern Warfare 2 gemi bölümünde bir flaş bombası atıyorlar ya o an çıkan o ses efekt beni benden aldı abi gerçekten seslerde çok ilerleme kaydetmişler gibi görünüyor bilmiyorum bu forumdan başka diğer arkadaşların dikkatini çektimi çekmedimi ama size gene bir hatırlatayım dedim

• Artık bu seride yeni nesili iliklerimize kadar hissedicez gibi

• GalacticHope kullanıcısına yanıt

Modern Warfere 2019 da gavurlarin korkulu rüyasiydin darisi 2022 de King Player Galactichope:D

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Xboxa gecmesen ben alirdim.bu fiyata zamaninda sende fifa 20 almistim 👍

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

Şöyle 20-30 MS ile oynayabilsem Benim özel Deagle Setup ı ile Hardcore da en kralının içinden geçecem de ah keşke ah keşke düşük Ping ile oyun oynama günlerini görebilecekmiyim ölmeden şöyle 30-40 MS ye de kabulüm Custom game den Veteran botlara karşı 1v16 maçlar atıyorum 0 MS ile felaket oynuyorum oyun böyle yağ gibi akıyor abi yağ yağ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 11 Ağustos 2022; 14:9:29 >
  • mw2 multiplayer

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt

Ufak da olsa kesitler var bence grafik ve vuruş hissi şuanki MW nin iki tık üstü gibi duruyor güzel görünüyor zaman geçmiyor ki Beta ya giriş yapalım biran evvel MW 2019 da ki oyunun çıkma arifesinde ki gibi beta öncesi Alpha mod u yayınlasalar bari 2v2 yi

• Bu oyunun çıkacak olmasının en iyi taraflarından biri ismine güvenip satın aldığım Vanguard'ı unutturacak olması. PS4 ve PS5 arasında zerre fark yok neredeyse. İnşallah MWII beklediğimize değer.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.