Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BF V in 1 ayda %50 indirime girdiğini hatırlamıyorum.

Call of Duty bence en yakın Ocakta indirime girer eğer girerse.
    Satışların çok olacağını düşünüyorum hemen girmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeg392 kullanıcısına yanıt
    Neyi yanlış yaptığınızı yazarsanız diğer kişilerinde oyunu iade edilmez. Yoksa kafaları bulandiriyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Cod oyunları çıktından sonra ne zaman %50 indirim alıyor ? Bf 5 bir ayda %50 indirim aldı.
    ilk gün aldığınıza pişman edecek kadar kısa sürede diyebilirim
    Sadece indirim de değil. multiplayer-only versiyonu çıkartıyorlar yarı fiyata satıyorlar. indirimle kombine edince aşırı ucuz oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 21 Ekim 2019; 2:34:57 >
  • Arkadaşlar merhaba oyunu şimdi aldım vpn ile rusyadan aldım 187 tl çekti gece aldığım için mi 6 tllik bir fark koydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Cod oyunları çıktından sonra ne zaman %50 indirim alıyor ? Bf 5 bir ayda %50 indirim aldı.
    Cod oyunlari yuzde 50 indirim bile gormuyor

Yilbasi indirimlerinde 40 dolara duser.

• ARKADAŞLAR ekran kartı aldıgımdan dolayi oyun hediye ettiler isteyen varsa satabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Şiz söyleyince baktım öyle, sipariş geçmişinde oyunun altında Code diye bir buton var şu an pasif. Keyler dağıtılmaya başlayınca orası aktif olacak belki 2-3 gün önceden teslim etseler bari 175gb benim 16mbit netle anca iner zaten.
    Hocam 175 Gb yer istiyor ama çıktığı gibi 175 gb olması sizce mantıklı mı ? Hiç mi güncelleme almayacak bu oyun? Konsol ön yüklemesi 60 Gb civarıymış. PC için de aşağı yukarı aynı olur.

• @xako
    Rtx ekran kartlarında aktif ediliyor key, satarken buna dikkat edin, zira iki tarafta mağdur olmasın.

Oyun 22 Ekim Salı 10 PDT tarihinde pre-load olacak deniyor, Türkiye Saati ile kaç yapıyor oldum olası şu bölge saatlerine bir alışamadım.

Birde yine çıkış tarihinde Türkiye saati ile 25 Ekim 00:00’da açılacakmı oyun Bu tarihler ile bilgisi olan paylaşabilirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 21 Ekim 2019; 11:22:20 >
  • Haklısın, yine bunun ile ilgili bir bilgi paylaşmış yapımcı firma ama yine net bir rakam söylememişler. Çıktığı gibi 175gb olmayacak diye teyit etmişler ama dediğin gibi güncelleme ekleme DLC falan filan totalde herhalde bu boyuta ulaşacak zamanla.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    bende gördümde sonuçta bir hesap istenilecek ve aktif edilecek galiba

en kötü ihtimal bo4 lü hesabımı satarim 2 tane oyun elimde kalacak :) tezcanlılık yapip önceden aldım
  • xako X kullanıcısına yanıt
    Detaylarına bakmadım ama İkinci El bölümünde okuduğum kadarı ile GeForce Experience ile key aktif ediliyor ve rtx kart gerekiyor aktif ederken. Alacak kişi bir tanıdığından rtx kart alıp sistemine takıp aktif edip tekrar eski kartını takıp bu şekilde kullanabiliyormuş.

Pc için ön indirme yarın Salı günü akşam 8 de başlayacak.

çok teferruat . daha kolayi battle.net hesabını alip kullanican aktif etmekte olur bence
    neyse çıksada oynasak artık kart bile aldim oyun için
  • oyun yarın dağıtıma çıkıyor. mevzi alın
  • xako X kullanıcısına yanıt
    Benim dediğimi anlamadın galiba ama :) Hediye edilen Kodu GeForce Experience üzerinden Rtx ekran kartı ile aktif edebiliyorsun, yani verilen kodu Battle.net hesabı açıp ordan aktif edemiyorsun.
    Neyse Kartta oyunda hayırlı olsun, yarın olsa da indirmeye başlasak.

Global Launch 25 Ekim Saat 04:00'da. (TSİ)
  • finestgame kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için, umarım başta boyut düşük olur birazda pre-load yetişir o saate kadar.

• Elimde RTX kartı ile gelen kod bulunmaktadır.İkinci ele konuyu açtım düşünenler iletişime geçebilir.Oyun satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsityotrofoblast -- 21 Ekim 2019; 15:55:21 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.