Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: termomuk

neden bu kadar pahalı
    bu seri hep pahalıydı.
  • Merhaba arkadaşlar MW2'den sonra ilk defa çıkış zamanında bir cod almayı düşünüyorum. Xbox one konsoluma MTCGAME'den alacağım. Fiyatı şuan 283 lira. Soracağım şey şu; Black Friday zamanında daha önceki cod'lara iyi bir oranda indirim geliyor muydu? Black Friday'i beklemeye değer mi? Eğer daha önceki senelerde değecek düzeyde indirim geldiyse, beklemeyi düşünüyorum ama oyunu da hemen deneyimlemek istiyorum. Bir de cross platform olacakmış, sadece ps4 ile xb1 arası oynananacak di mi? Pcdeki klavyeliler ile eşleşmeyeceğiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jonesknow kullanıcısına yanıt
    Oyun 25 Ekim'de çıkacak Black Friday de indirim geleceğini malesef hiç sanmıyorum
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Cross platform hakkında bilginiz var mı hocam? İnternetten baktığımda bazı yerlerde pc de dahil yazıyor ama böyle olması haksız rekabet getirmez mi?

• jonesknow kullanıcısına yanıt
    O olay seçilebilir durumda. Ayarlardan açman gerekiyor. PS4 teki arkadaşımla oynamıştım ben. Ek olarak konsola fare ve klavye takarak doğrudan oynayabiliyorsunuz.
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Valla hiç düşecek gibi durmuyor , pre order olmasına rağmen talep çok... yine de oyun çıkınca belki düşebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmam genele hitap eden bir oyun alanda çok olacaktır. Çok zor fiyatı düşer. Belki yılbaşında 50 dolara felan düşebilir.
  • Dolarla alırsanız gün geçtikçe daha da artıyor. Rus rublesi ile şu an 184 ₺ civarında.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak oyunun Türkiye de yasaklanma ihtimali varmı çünkü öğrenciyim paramın boşa gitmesini istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeteranMUHO

Arkadaşlar bir sorum olacak oyunun Türkiye de yasaklanma ihtimali varmı çünkü öğrenciyim paramın boşa gitmesini istemiyorum
    Battle.net böyle bir şey yapmaz herhalde

Oyun oynayacaklar eklesin bu arada.https://discordapp.com/invite/pM79y7m
  • spawn sistemi çöp, hala doğduktan sonra arkanda adam bitiyor. beta olmasına rağmen netcode yine yerlerde(final sürümde serverler daha da leş oluyor), ilk adamı sen görüp 2 mermi sıkıyorsun ama deathcam de işler farklı.

32vs32 de leş harita standart bir bf haritasının çeyrek büyüklüğünde +++plus leş dizayna sahip çöplük.

üstüne pc de spec ops 1 yıl yok. hikayenin leşliği de cabası.

her ne kadar lootbox gelmeyecek deselerde herkes adı gibi biliyorki gelecek

bf5in ölüsü bunu tokatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 14 Ekim 2019; 20:20:1 >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    BF ile kıyaslamak anca bf yi oynamayan yapar
  • Betasını oynadım. İlk defa bir cod oyununu almakta kararsızım. Spawn sistemi rezalet, net code yerlerde sürünüyor, gun fightlar adil değil genelde ilk sıkan öldürüyor, mayınlar çok can sıkıcı, map tasarımları ve ışıklandırmaları berbat, grafikleri kötü. Umarım full sürümde bu sorunlarla karşılaşmayız...
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Türkiye Cumhuriyeti yasaklarsa örneğin Suudi Arabistan'da god of war gibi öyle birşey olmaz mı yani yoksa olabilir mi

• Gtx 1070 ti ve r5 1600 ile oyunu rahat oynayabilirmiyim ? Sistem gereksinimleri yüksek olacak demişlerdi.

• VeteranMUHO V kullanıcısına yanıt
    bunları düşünüyorsanız normal sitesinden alabilirsiniz arkadaşlar
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Oyunu yasaklarsa Rusya'dan alanları değil

• kperson35 kullanıcısına yanıt
    i5 6600K 1070 ile çok rahattı betadan dolayı sanırım , spawn olurken takılıyordu tek her seferinde.

• Selamlar. Operator enchanced sürümünü almayı düşünüyorum RU vpn den fakat değer mi sizce? Captain price karakterini içeriyor sanırım ve ghillie kamuflajı var ekstradan.

• Rus VPN ile alırken satın alma sayfasına rus adresi mi girmemiz gerekiyor?

Birde oyundayken görünen nickimiz activison ismimiz mi olacak yoksa battle.net mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 15 Ekim 2019; 2:28:37 >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.