Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battle netten arkadaş eklenmiyor neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    Bana da dediğiniz mantıklı geliyor. O zaman belirttiğim şekilde almak en mantıklısı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Kart bilgisi vermene gerek yok chrome'a hola vpn eklentisi ekle rusya olarak bağlan oyunu al indirirken kapat gerek yok. Sıkıntı olmaz bir çok kişi bu yöntemle aldı.
    rusya yok hocam eklentide
  • Server disconnect probleminin çözümünü bilen var mı konuyu araştırdım göremedim paylaşıldıysa pardon.
  • Field Upgrades alanından Dead Silence perk'ünü seçebiliyormuşuz. Yeni gördüm, çok sevindim. Hem de re-charge'ı da "Fast" olarak ayarlanmış. Çok işime yarayacak Cyber Attack modunda.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    AWS (CloudFront) kullanılmış server olarak. https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/d6pmsg/mw_seems_to_be_using_aws_servers_now/
    Bunu doğrulamak için netstat yaptım 99.86.243.55 ipsine ulaştım Avusturya-Viyana çıktı. Tracert atınca 45-55 ping veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 22 Eylül 2019; 1:1:49 >
  • Oyunu denedim ben de. Şahsen 2011 yılında bf3 oynadığımdan, daha sonra da bf4 oynadığımdan bu oyun öyle aman aman birşey çıkmadı. Eğlenceli evet. Sadece multiplayer modu olarak satışa çıktığında rusya üzerinden alınabilir bence. cod bo4'ten dili yanmış biri olarak muhtemelen indirim bekleyeceğim. Ancak şu ypg muhabbeti doğruysa hiç almam.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Sürücünüzü gunceller mısınız ve oyuna dosya doğrulama yapar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Valla BO4 te de Battlefield V de de ve çoğu oyunda beta sınırlı süre oluyor. Bu düşük bütçeli oyunlarda da böyle daha 1 ay var yani açılmasına.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Evet 32 ye 32 modu en fazla 20 ye 20 olmalı bu karambolu kaldıramıyor harita.

• Arkadaşlar ilk maçlarda hemen ölüyorsanız moraliniz bozulmasın, bu çok normal silaha eklenti şart inanılmaz değişiyor en büyük sıkıntı nişana hızlı geçmek bu da perk ve eklentilerle halloluyor.

Asus Gtx 1070 O8G ve i56600K ikilisini kullanıyorum. Oyunda akıcılık gayet iyi sadece spawn olurken inanılmaz takılma oluyor. Bu yüzden bir kaç kere spawn kill yedim bunu kesin çözerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Arkadaşlar ilk maçlarda hemen ölüyorsanız moraliniz bozulmasın, bu çok normal silaha eklenti şart inanılmaz değişiyor en büyük sıkıntı nişana hızlı geçmek bu da perk ve eklentilerle halloluyor.

Asus Gtx 1070 O8G ve i56600K ikilisini kullanıyorum. Oyunda akıcılık gayet iyi sadece spawn olurken inanılmaz takılma oluyor. Bu yüzden bir kaç kere spawn kill yedim bunu kesin çözerler.
    Maalesef DX12'nin getirdiği saçmalıklardan birisi. Umarım grafik ayarlarına DX11 seçeneği koyarlar.
  • beyler şu sokuk gun fight modu neden elle başlıyor başka modu vardı dün, silahlarla başladığımız hali nerede
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    rusya seçmezsen ödeme ekranında kayıt olduğun ülkenin para birimine dönüyor
  • Valla şu ana kadar dx12 olup stabil çalışan oyun görmedim sanırım.

• milletin pingi çok iyi , köşeden falan dönerken çok erken görüyorlar beni .
  • Open beta için Nvidia kod gönderdi siteden girdim kodu ama ne oyun var nede başka bir şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.