Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süre zirvede kalır bu oyun grafikler, sesler, karakterler, vuruş hissi falan çok iyi duruyor. BO4 olmasına halen oynamama rağmen bile bu oyunu alırım. Bir sürü harika mod yapmışlar. Optimizasyon iyi olsun akıcı olsun tadından yenmez. Geçen Bf1 oynayayım dedim sistem kaldırmasına rağmen aşırı gereksiz kasıyor mouse bile dönmüyordu dayanamadım sildim.
  • Oyun çok güzel gözüküyor. Epey uzun bir zaman sonra COD serisi oyun için heyecanlandığımı hissettim. BETA'da göreceğiz neler var neler yok. Şimdilik her şey çok güzel gözüküyor fakat silah seslerine bi el atmaları lazım. Duvardan seken mermi sesleri falan muazzam gerçekçilikte fakat bir M4 ve bir AK'den böyle ses çıkmaz. Çok kötü silah sesleri. Oyunun daha Alpha versiyonda olduğunu düşünürsek umarım bu sesleri geçici olarak koymuşlardır.

• Oyun genel olarak güzel duruyor ama hızlı geldi ve koş/öldür tarzını da pek sevmiyorum. Gelecek ay olacak olan betaya bakıp son kararı ona göre vermek lazım ama versem bile almam mümkün değil. Activision Türkiye pazarı ile hiç ilgilenmiyor gibi. 370 tl'yi bu oyuna vermem mümkün değil. Keşke bölge fiyatlandırması olsa da 200 tl civarına düşürseler en azından.
  • sonunda kaç yıldır cod da böyle bir şey bekliyorduk geliyor sanırım

Bugün GamingBolt’un haberine göre Activision yeni Call of Duty oyunu için 100’den fazla çok oyunculu haritalar planlıyormuş. Yani geliştirici yeni oyunda 100’den fazla oyuncuyu destekleyen farklı haritalara da sahip olmuş. Eğer 100 oyuncu aynı haritada yer alırsa muhtemelen oyunda battle royale yapısı da yer alır.

Şuan oyun 40 oyuncu tarafından oynanabilirken, geliştirici ekip 64 oyunculu ve 100’den fazla oyunculu olarak da testler gerçekleştiriyormuş.
  • Rus hesapla ne kadara geliyor bakan oldu mu?
  • Arkadaşlar oyundaki tank ve helikopter gibi araçları kullanabilecek miyiz cevap verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Rus hesapla ne kadara geliyor bakan oldu mu?
    Aklımda 30 euro civarı diye kalmış. Sanırım 30-40 arası Rus vpn olmadığı için bakamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    2000 Ruble 170 TL ye geliyor Standart versiyonu
  • mertmen09 kullanıcısına yanıt
    O zaman sadece Rusya bölgesinde mi oynuyoruz? Yoksa istediğimiz bölgeyi seçip oynayabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 4 Ağustos 2019; 14:56:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

O zaman sadece Rusya bölgesinde mi oynuyoruz? Yoksa istediğimiz bölgeyi seçip oynayabiliyor muyuz?
    Hayır dostum blizzarda bölge farketmiyor Arjantinden de alsan Japonya dan da alsan istediğin bölgeyi seçebiliyosun Rusya direkt avrupa sunucularına bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertmen09 -- 4 Ağustos 2019; 15:58:55 >
  • Yeni hesap açmadan kendi mevcut Battlenet hesabıyla Rusya üzerinden satın alan oldu mu oyunu?

Bu şekilde satın almanın bir sıkıntısı olur mu acaba ban vs.?
  • Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Hesap açıldığında ülkeyi Rusya seçmezsen maalesef ruble ile alınmıyor. Ben de 172 liraya Rusya hesabı açarak aldım. Lokasyon avrupa görünüyor sıkıntı yok, euro ile almaktan çok daha iyi olduğu kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sismancocuk

Arkadaşlar oyundaki tank ve helikopter gibi araçları kullanabilecek miyiz cevap verirseniz sevinirim
    Killstreak yapınca çağırılıyor araçlar,yeni değil taa ilk MW'den beri var.Tabi aracın kullanımı otomatik değil de bize vermişler.

Killstreak listesi:

Personal Radar — Kişisel bir drone sahibi olursunuz ve radar sayesinde etrafınızdaki düşmanları görebilirsiniz.

4 Kills:
    Counter UAV
    UAV
    Care Package

5 Kills:
    Cluster Strikes
    Cruise Missile
    Precision Airstrike

7 Kills:

Wheelson — Uzaktan kumandalı bir UGV sahibi olursunuz
    Infantry Assault Vehicle

8 Kills:
    Emergency Airdrop —
    VTOL Jet —

10 Kills:
    Chopper Gunner
    White Phosphorus

11 Kills:
    Support Helo — Çift başlı bir tarete erişebilirsiniz

12 Kills:
    Gunship
    Advanced UAV

15 Kills:
    Juggernaut

KAYNAK:Merlin'in Kazanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 6 Ağustos 2019; 12:38:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

200 Dolarlık Dark Editionun içinde standıyla birlikte gerçek geçe görüş gözlüğü mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertmen09

200 Dolarlık Dark Editionun içinde standıyla birlikte gerçek geçe görüş gözlüğü mü ?

Alıntıları Göster
    Gerçek gece görüş gözlükleri 1500 usd den başlar.

Ayrıca gerçek gece görüş gözlüğünü ne yaparsanız yapın Türkiye ye sokamazsınız.

200 dolarlık pakette ya dummy yada replika vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 7 Ağustos 2019; 6:38:59 >

• tek eksiği ttk ve küçük map oluşu. diğer herşeyi ile uzun süredir beklediğimiz cod oyunu geliyor.
  • İlk Cod multi de kullanılan rezalet sunucular ile mi millete yine multiplayer oynatmaya çalışacaklar acaba bir nesil sync type nat yazısıyla perişan oldu yok port aç yok öyle yap yok böyle yap

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Black Ops 1'den sonra ilk kez COD'a geri dönecez, oyun çok iyi gözüküyor.

• sec(ps4) hesap alsak kendi hesabımızdan da oynayabilirmiyiz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvardar77 -- 8 Ağustos 2019; 17:21:29 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.