Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GURDALCİHAN oyuncu arkadaşlar eklerse sevinrim
  • Oyun güzel
  • Etraf böyle görünüyor. Ne yapmalıyım?

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
  • Benim gibi 2005'den beri Call of Duty oynayan biriyseniz; COD4, MW2, MW3 gibi oyunların MP'sinde çok zaman geçirdiyseniz bu oyunu da oynarsınız. MW3'den sonra, serinin oyunlarının hiçbirini alıp oynamadım ama bu oyun olmuş. Rusya üzerinden satın almayı düşünüyorum. Şu anlık tek sıkıntı ADS'de çok hafif ve anlık FPS'de düşüş yaşanması. Ayrıca Nvidia ekran kartına sahip arkadaşlar game filter ile sharpen özelliğini açabilirler. Oyun cam gibi oluyor bununla, dedikleri gibi. Ben ayrıca digital vibrance 60%'da oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandow

Benim gibi 2005'den beri Call of Duty oynayan biriyseniz; COD4, MW2, MW3 gibi oyunların MP'sinde çok zaman geçirdiyseniz bu oyunu da oynarsınız. MW3'den sonra, serinin oyunlarının hiçbirini alıp oynamadım ama bu oyun olmuş. Rusya üzerinden satın almayı düşünüyorum. Şu anlık tek sıkıntı ADS'de çok hafif ve anlık FPS'de düşüş yaşanması. Ayrıca Nvidia ekran kartına sahip arkadaşlar game filter ile sharpen özelliğini açabilirler. Oyun cam gibi oluyor bununla, dedikleri gibi. Ben ayrıca digital vibrance 60%'da oynuyorum.
    oynarız oynarız da fiyat çok sıkıntı be abi

rusya kore diyolar da vpn lazımmış... hangi vpnye güvenip de kart bilgilerini vericez büyük sıkıntı

kore ve rusyaya yapıyosun... türkiyye de yap ne olacak yani. olsun 150 200 lira alalım. sanki 60 lira yapsınlar diyoruz. çok üzücü. bi de üstüne kazık diker gibi arapça zorlamasıyla açmişlardi kuruluma. çok tuhaf ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 21 Eylül 2019; 22:34:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Etraf böyle görünüyor. Ne yapmalıyım?

Askerler ve kaplamaların çoğu görünmüyor. Deneyemedim henüz oyunu nasıl düzelecek bu

İşlemci: 4790K
    Ekran kartı: GTX1070 Amp Extreme, driver güncel
    Ram: 16GB DDR3

• Kart bilgisi vermene gerek yok chrome'a hola vpn eklentisi ekle rusya olarak bağlan oyunu al indirirken kapat gerek yok. Sıkıntı olmaz bir çok kişi bu yöntemle aldı.
  • itsclobberintime kullanıcısına yanıt
    vsync i kapat bende msı after burnet Battlenet açık 7.4 gb vram yiyor ayarlar sistemin izin verdigi en son ayarlarda 1080p
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Kart bilgisi vermene gerek yok chrome'a hola vpn eklentisi ekle rusya olarak bağlan oyunu al indirirken kapat gerek yok. Sıkıntı olmaz bir çok kişi bu yöntemle aldı.
    e parayı nası vericez hocam anlamadım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

e parayı nası vericez hocam anlamadım ya

Alıntıları Göster
    blizzard sitesine üye olup kredi kartı ile alacaksın ama vpn için kredi kartı bilgisi vermene gerek yok. Üye olurken ülkeyi rusya'yı yap bilgileri ekle. Ruble ile alınca 180 liraya geliyor oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

oynarız oynarız da fiyat çok sıkıntı be abi

rusya kore diyolar da vpn lazımmış... hangi vpnye güvenip de kart bilgilerini vericez büyük sıkıntı

kore ve rusyaya yapıyosun... türkiyye de yap ne olacak yani. olsun 150 200 lira alalım. sanki 60 lira yapsınlar diyoruz. çok üzücü. bi de üstüne kazık diker gibi arapça zorlamasıyla açmişlardi kuruluma. çok tuhaf ya

Alıntıları Göster
    Vpm acmadan once uyelige bilgileri kaydedin. Sonra vpn acip alin. Sonra vpn kapatin. Forumda biri bunu dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda respawn olunca 1 saniyelik siyah ekranda takılmalar oluyor SSDye kurulu olmasına rağmen. Ping göstergesi bozuk ve animasyonlar bazen kare kare ilerliyor.

• Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

• Oyun halen betada betanın amacı bu,hataları foruma değilde reddit veya activion bildirirseniz daha verimli olur.
  • Kredi kartı kullanıyorsanız sanal kart ile güvenli bir şekilde alabilirsiniz.
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Şimdi anladığım kadarıyla şu sıra izlenmeli oyunu rusyadan satın alırken:
    1-VPN açılıp ülke Rusya Federasyonu seçilerek bir hesap oluşturulur.
    2-Hesap açıkken VPN kapatılıp kredi kartı bilgileri Blizzard sistemine eklenir.
    3-VPN açılıp ödeme sayfasına gidilir ve ödeme yapılır.
    Bir yanlışlık varsa düzeltir misiniz? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo-wan

Oyunu alt tab yapıp görev yöneticisinden performans bölümü var, oradan internet akışı tabından exe'lerin pinglerini ve nereye bağlandıklarını görebiliyorsun, 2 maçın 1'i ya amerika ya rusya, avrupadan başka her yere bağlanıyor, bu konuda bir sorun var
    Valla ben kaç defa Türklerle eşleştim. Bana Avrupa serverina bağlanıyor gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandow

Şimdi anladığım kadarıyla şu sıra izlenmeli oyunu rusyadan satın alırken:
    1-VPN açılıp ülke Rusya Federasyonu seçilerek bir hesap oluşturulur.
    2-Hesap açıkken VPN kapatılıp kredi kartı bilgileri Blizzard sistemine eklenir.
    3-VPN açılıp ödeme sayfasına gidilir ve ödeme yapılır.
    Bir yanlışlık varsa düzeltir misiniz? Teşekkürler.
    Üye olurken vpn gerek yok sadece satın alırken açarsın.
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    O zaman üye olurken rusya seçmenede gerek yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

O zaman üye olurken rusya seçmenede gerek yok?
    Ülkeyi Rusya'yı yapmadan da alınabilir belki ama ban yeme riski olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.