Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rusya bağlantı için vpn önerebilecek var mı? BO4'ü hideman ile almıştım Rusya'yı kaldırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Rusya bağlantı için vpn önerebilecek var mı? BO4'ü hideman ile almıştım Rusya'yı kaldırmışlar.
    chrome uygulama magazasında hola vpn
  • Arkadaşlar herkese hayırlı geceler oyunun betası için bir şey danışmak istiyorum
    Ben oyunu ön sipariş olarak satın almadım daha doğrusu oyunu hiçbir şekilde satın almadım

Ama pc de betayı denemek istiyorum
    Acaba oyunu satın almasak da açık betayı deneme şansımız oluyor mu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    evet deneyebilirsiniz. 20sinden itibaren open betaya aciliyor 3 gunlugune.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Arkadaşlar herkese hayırlı geceler oyunun betası için bir şey danışmak istiyorum
    Ben oyunu ön sipariş olarak satın almadım daha doğrusu oyunu hiçbir şekilde satın almadım

Ama pc de betayı denemek istiyorum
    Acaba oyunu satın almasak da açık betayı deneme şansımız oluyor mu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim
    hiçbir ücret ödemeden denemek istiyorsanız eylül 20 gecesinde bilgisayara ücretsiz çıkıyor

blizzard battle net indirip kurup oynayabilirsiniz.

beta keyleri de satılıyor erken erişimden (19u gece) oynamak isterseniz cüzzi bir miktara beta keyi de satın alabilirsiniz

linki bırakıyorum
    https://plati.ru/itm/call-of-duty-modern-warfare-beta-2019-pc-ps4-xbox-one/2618427

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lampard23 -- 18 Eylül 2019; 3:43:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Valla aslında gerekmiyor fakat xbox oyuncuları istiyor sanırım nedense.
    nedeni xbox sunucuları aşırı yüklenmede yavaş indiriyor xbox kullanıcıları bundan bıkmış durumda.
  • Eyvallah sağolasın sonunda aldım oyunu 2 saattir denemediğim program kalmamıştı. 177 liraya denk gelmiş oldu geçen sene BO4'ü de aynı fiyata almıştık 1 yıl geçmesine rağmen bu oyunu da aynı fiyata almak çok iyi oldu. Artık betanın indirime açılmasını bekleyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Eyvallah sağolasın sonunda aldım oyunu 2 saattir denemediğim program kalmamıştı. 177 liraya denk gelmiş oldu geçen sene BO4'ü de aynı fiyata almıştık 1 yıl geçmesine rağmen bu oyunu da aynı fiyata almak çok iyi oldu. Artık betanın indirime açılmasını bekleyebiliriz.
    hayırlı olsun bende aynı rakama aldım.

tek sıkıntı farklı hesap açmak bo4 ile ayrılması hesabın kötü oldu. sanırım bo4ü elden çıkarmam gerekicek.

install tuşu gün içinde aktifleşicek üşenmeden bekliyorum zaten arkadaşlar farkedince forumdan haber verirler başlarız indirmeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lampard23 -- 18 Eylül 2019; 3:46:48 >
  • Lampard23 L kullanıcısına yanıt
    Gecenin bu vaktinde detaylıca açıklayıp yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim
    Eskiden olsaydı ben de oyunu satın alırdım ancak şu anda bilgisayarda uzun süreli oyun oynayacak kadar vaktim yok sadece denemeyi çok istiyorum çok teşekkür ederim hayırlı geceler

• ya birşeyi merak ettim şimdi ,
    oyun crosspat ya, biz pc deyiz ps4 te olan arkadaşımıza dvt atabilecekmiyiz yoksa aynı server üzerinde oynanıp dvt fln atılamayacak mı?
  • Burada biri dün oyun preload'a açılacak demişti. Sadece ön sipariş verenlere mi açıldı preload?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 18 Eylül 2019; 13:45:41 >
  • Arkadaşlar pre-load bugün saat kaçta açılacak ? bilgisi olan varmı ?

• equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Ben ön sipariş verdim ama daha açık değil

• https://blog.activision.com/call-of-duty/2019-09/Modern-Warfare-Beta-Boot-Camp-Landing-Site-Updated-Daily

Activision'ın sitesinde yer alan bilgilere göre HUD, Settings ve Control Customizations kısmına 18 Eylül yani bu akşam TR saati ile 20.00 da erişebiliyor olmamız lazım. Pre Load ın başlama saati de akşam 20.00 olabilir.

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 18 Eylül 2019; 13:19:36 >

• Ww2 den sonra ön sipariş verdiğim 2. Cod oyunu ve heyecanla bekliyorum. Artık dünya savaşı temalı fps'lerden gına gelmişti. :)

Videoları izledim çok güzel görünüyor oyun.
  • RTX Kartlar alacaklara hediye Bundle yapmış Nvidia.
    https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/campaigns/call-of-duty-modern-warfare-bundle/
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Telefondan TouchVPN indirdim.Hızı da gayet iyi tavsiye ederim. Hesap açtım bekliyorum bakalım beta için.
  • Lampard23 L kullanıcısına yanıt
    Hocam BO4 ü de Rusya hesabıyla almadınız mı ? neden ayrı hesaplar ?
  • Apexmaster kullanıcısına yanıt
    Davet olayı muhakkak vardır ama. PC oyuncuları kontrolcü takarlarsa konsol tarafıyla eşleşebilecekler.
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    PS4 ten bağlanan arkadaşı davet edersek karışık mi gelecek o zaman ?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.