Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
8.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu oyunu kutulu olarak İstanbul’da nereden kaça alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klanımıza gelmek isteyen eklesin kaanerisxbo level 86

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu reset olayını acil çözmeleri lazım. Arkadaşlarımda oynayamadıktan sonra neye yarar oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: garrote

Şu reset olayını acil çözmeleri lazım. Arkadaşlarımda oynayamadıktan sonra neye yarar oyun.
    Biz şöyle çözdük: xbox party chat kurmadan oyuna girdik, chat'i oyun içinden kurunca çökme olmadı... Sanırım multide xbox party chat ile bir sıkıntısı var oyunun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doziz

Biz şöyle çözdük: xbox party chat kurmadan oyuna girdik, chat'i oyun içinden kurunca çökme olmadı... Sanırım multide xbox party chat ile bir sıkıntısı var oyunun...

Alıntıları Göster
    Bence chat ile alakası yok çünkü ben hep Skype ile irtibat kuruyorum arkadaşlarım ile ama yine de cihaz kapanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 7 Kasım 2019; 13:41:6 >
  • doziz kullanıcısına yanıt
    Bizim arkadaşlarda öyle çözmüşler. Ama genel çözüm gelmeli acilen.

• Beyler bu oyunu fiziksel/dijital en ucuz nereden alabiliriz?

• CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Bildiğim Mtc den hocam.

• Battlefield a alışık olduğum için ben mi beceremiyorum veya hızına yetişemiyorum oyunun anlamadım her oyun en az 5 kez deploy olduktan iki saniye sonra ölüyorum ya ben beceriksizim yada çok iyi oynayanlar var.

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    Oyunda ciddi anlamda respawn problemi var, en az 10 kez dogdugum gibi dusmanla gozgoze geldigim oldu. Oyun BF den bariz daha kolay, ama pusanlar buyuk avantaj sahibi. O anlamda hala ilk gorenin oldurdugu bir oyun Cod.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

Battlefield a alışık olduğum için ben mi beceremiyorum veya hızına yetişemiyorum oyunun anlamadım her oyun en az 5 kez deploy olduktan iki saniye sonra ölüyorum ya ben beceriksizim yada çok iyi oynayanlar var.
    Hocam batlefiled e alıştıysan cod serisinde sana en uygun bops4 tür.diğer serilerde dirilmenle ölmem bir oluyor

• Ps 3 teki modern warfare 2 den sonra hep BF oynadım o yüzden belki yatkın değilim ama bu kadar olamaz dedirtiyo bazen.

Respawn olduğum daha hareket etmeden vuruluyorum ,biriyle karşı karşıya kaldığım an önce gören ben değilsem geçmiş olsun.

Nat type moderate görünüyo acaba bundan kaynaklı bi sorun olabilir mi siz open mı kullanıyosunuz?

• Saçma sapan multisi var BF den sonra zerre çekilmiyor sattım kurtuldum kanser sebebi resmen.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Hahaha siz bf deki berbat vuruş hissiyatından noob oyuncu kitlesine alışınca garip gelmiştir satmanız iyi olmuş

• Arakdaşlar klanımıza katılmak isteyen arkadaşlar eklesin kaanerisxbo wp grubu da var

• Oyun konsolu bozmasa iyi bu gidisle, pat diye kapaniyor konsol multiplayer’e girdigimde. En sorunlu Cod oyunu bu oldu.

• 6v6 modda olsun diğer modlarsa olsun oyunda fps düşüşleri oluyor. Cod oyunlarında sabit fpsye alıştık garip geliyor.

Oyundan çok keyif aldım ama bu sene .

• Cod oynarken xbox one x den baya füze kalkar gibi ses geliyo normalde sessiz çalışması gerekmez mi sizdede mi oyle konsolda mı sıkıntı var acaba

• Klavye mouse deneyen oldu mu?

Herhangi normal bir klavye mouse oluyır mu?

• Crysis1234 C kullanıcısına yanıt
    Bende ses yok üstelik kapatmadan 2-3 saat oynadığım oldu.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.