Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 Video İnceleme (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
2
Favori
90.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TR_DiabLo_TR

Bence senaryo 0 puan almalıydı.Gene aynı sahneler...4 kişi dünyayı kurtarıyor,en havalısı ölüyor.Tam bizi vuracakken birisi kurtarıyor ve bizde öldürüyoruz adamı.Kusura bakmayın ama 5 yıldır aynı sahneler tekrarlanıyor.(Black ops,mw2,mw,mw3,world at war...)waw biraz değişik tamam.Burdan mw3 fanboylarına selamlar

Bu oyunun senaryosuna 0 diyorsan fanboy sen oluyorsun,bütün MW serisinde açık uç bırakmadan bitirdiler işte seriyi.Madem 4 adam dünyayı kurtarıyor,bunu beğenmiyosun;hollywood ya da direkt ABD yapımı hiçbirşeyi beğenmezsin.Bunu da şikayet edip sildirin,olur mu?

• quote:

Bence senaryo 0 puan almalıydı.Gene aynı sahneler...4 kişi dünyayı kurtarıyor,en havalısı ölüyor.Tam bizi vuracakken birisi kurtarıyor ve bizde öldürüyoruz adamı.Kusura bakmayın ama 5 yıldır aynı sahneler tekrarlanıyor.(Black ops,mw2,mw,mw3,world at war...)waw biraz değişik tamam.Burdan mw3 fanboylarına selamlar

ruhu sıfatından güzel içinden gelenleri söylemiş hor görmeyin.
  • şu oyun dünyasının kanseri seri bi sona erse de kurban felan kessek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

quote:

Bu oyunun senaryosuna 0 diyorsan fanboy sen oluyorsun,bütün MW serisinde açık uç bırakmadan bitirdiler işte seriyi.Madem 4 adam dünyayı kurtarıyor,bunu beğenmiyosun;hollywood ya da direkt ABD yapımı hiçbirşeyi beğenmezsin.Bunu da şikayet edip sildirin,olur mu?

Fanboy olduğumu kim söyledi ?Görüş belirtince genelde sildirtiyorsun ki bunu doğal buluyorsun.5 yıl aynı sonu göreceksek nerede bu oyunun güzelliği.Bu anlattığım sahnelerden gram ilerleyemeyen koskoca infinity ward/treyarch'ın sonu yakındır.Adamlar uğraşmıyorlar bile.Single'a biraz bir şeyler ekliyorlar aynı çerçeve içerisinde..Ama gerçekten mw3 hakettiği puanı alamadı.0 alacaktı.Bu kadar basit.Daha sonunu oynamadan tahmin ettiğim oyunu ne yapayım ? Multi biraz değişti perk falan.Zaten o da çok az.Ama kimse bana gelip single iyi falan demesin

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Black ops Daha ii Bu MW3 ün Sonu Çok qüzeL Son Bölümde Captan Price oluyosun Makarowu İpe Bağlıyıp öldürüyon Aşağı ya düşüonuz karakterle makarow BoquLuyo Sona

Şu misafir üyeliğini kapatın ya.Bir zahmet üye olsunlar.Gerisini bize bırakın...
  • inceleme çok iyi olmuş
  • Activision nın geçim kaynağı çocuklar.
  • Güzel bir inceleme olmuş, teşekkürler.
  • oyunun konusu 3.dünya savaşı ama ben 3. dünya savaşına dair yaratıcı birşey göremedim.sanki mw 2 nin aynısını oynuyordum.ne etkileyici sahneler nede yaratıcı fikirler var. sadece önceki serilerdekinin aynısı şeyler. tam ölecekken birisinin sizi kurtarması ağır çekimle odalara dalmak bla bla bla...çerez yer gibi adam öldürüyoruz tek şarjörle 20 tane adam öldürüyorsunuz. savaş ruhunu verememekte.sadece stres atmak için iyi bir seçim oyun etkileyicilik için değil.dikkat ettiyseniz daha grafiklere değinmedim yani bana grafik delisi demeyin. yapay zeka her oyundaki gibi.adam saklanıyor ama gövdenin yarısı dışarda. takım arkadaşım yanından geçiyor ona dil bana saldırıyor.Atmosfer sağlam. Şehirler falan güzel çizilmiş ama dediğim gibi saf aksiyona vurmuş adamlar olayı.Ben artık coddan tarz değişikliği yapmasını bekliyorum hatta gerekirse cod : serious warfare yapsınlar.biraz kan vahşey kafa kol bacak kopması olsun. ve en önemliside savaşta ''HER ZAMAN'' bu kadar gürültü olmaz.herkes bir yere pusar. gizli gizli hareket edilir sonra beklenmedik bir anda ordan bir sniper sesi hop kafa falan uçar.böyle bir ordu salaklar ordusu salacaklarına az adam ama akıllı adam koyup bizi zorlasalar daha iyi olurmuş. sonuç : beklediğim gibi çıktı önümüzdeki maçlara bakacağız.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 15 Nisan 2012; 1:14:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

Baya profesyonel bi çalışma olmuş
  • quote:

6:25 ben sabri ne kaaar uzaktasunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çöl Tilkisi

quote:

Baya profesyonel bi çalışma olmuş

www.youtube.com/watch?v=Vmhd2ZKEnRI&list=UU22PvNhG6Ye_R0amBP5xA8g&index=6&feature=plcp

www.youtube.com/watch?v=6sJpZRdEbo4&list=UU22PvNhG6Ye_R0amBP5xA8g&index=4&feature=plcp

evet tıpkı diğer işlerde oldukları gibi oldukça başarılılar.

tizar 6:25de dikkatli dinlersen karadeniz şivesi ile konusmuyor tasunuz.. demiyor farklı bir konusma dili var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 15 Nisan 2012; 13:24:44 >

• single dada multidede mw3. 28 milyon sattı ve dünyanın en çok oynanan multiplayer oyunu da ayrıca kendisi.battlefield gibi vasat bir oyun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

battlefield gibi vasat bir oyun değil.

höh??
  • ekleyin oynayalim

gt: devcrybg
  • Sonraki durak black ops 2, umarım oda böyle çizgisel ilerlemez.
  • CALL OF DUTY GT540M GAMEPLAY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A8679518 -- 24 Nisan 2012; 13:49:53 >

• Black Ops 2 umarım daha güzel olur hataları da telafi ederler inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A8679518 -- 24 Nisan 2012; 13:51:27 >
  • BF3 bu hafta sonu bitirdim bence gayet güzel bir oyundu ama işte hep diyoruz ya mw3 nekadar yerinde saysada o son sahnedeki zippoyla yaktığımız puronun zevkini hiçbir oyun vermiyor. cod bu yüzden çok satıyor başkada açıklaması yok bence
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.