Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 Hikayenin Tamamı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
59.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güzel bir çalışma olmuş aynısı Black Ops 2 içinde istiyoruz lütfen...
  • ben sendman'ın ölümüne üzüldüm daha ilk geldiği sezon öldü
  • oyun şimdi bitirdim :( içimde bi burukluk var üzüldüm her bölüm bitişinde bu oluyo
  • hepsi tamamda soap ölmeseydi ya .. hadi ghost u bi şekilde geri getirirsin yanmadı ölü taklidi yaptı falan diye ama soap ı geri getiremessin baya baya öldü adam :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: linqs

hepsi tamamda soap ölmeseydi ya .. hadi ghost u bi şekilde geri getirirsin yanmadı ölü taklidi yaptı falan diye ama soap ı geri getiremessin baya baya öldü adam :S

Mw4 daha gelmez zaten cod ghosts geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

hepsi tamamda soap ölmeseydi ya .. hadi ghost u bi şekilde geri getirirsin yanmadı ölü taklidi yaptı falan diye ama soap ı geri getiremessin baya baya öldü adam :S

acaba nasıl olucak geçmişe mi gidicez yoksa ileriye mi yine team i görebilecekmiyiz price muhtemelen olucaktır diğerleride olucakmı soap ı görücekmiyiz ghost hala bizim lemi olucak yoksa son olaydan sonra bize karşımı olucak .. black ops 2 den sonra ilaç gibi gelicek inş bir an önce cıkar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

acaba nasıl olucak geçmişe mi gidicez yoksa ileriye mi yine team i görebilecekmiyiz price muhtemelen olucaktır diğerleride olucakmı soap ı görücekmiyiz ghost hala bizim lemi olucak yoksa son olaydan sonra bize karşımı olucak .. black ops 2 den sonra ilaç gibi gelicek inş bir an önce cıkar

Price olmaz gibime geliyor yeni bir seri yaparlar ama olsa çok kral olur. Diğerleri olmaz zaten. Ama bo-mw3-bo2 üçlüsünden daha iyi olacağa benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • call of dutyi pek sevmezdim ama call of dutynin mw 1 mw 2 mw 3 ünü hiçbi oyuna değişmem. hikayesi o kadar güzeldiki hala aklımdadır.Soap ve Ghost en sevdiğim adamlardı ölmelerine üzülmüştüm , ama arkadasın dediği gibi bencede call of duty ghostta price olmaz yeni bi seri başlatırlar diye düşünüyorum.
  • bence oyunun en önemli karakteri olan price ı burada görürüz ..
  • Oyun hemen bitti mi yoksa benim oyunumda mı bir sorun var ? Daha dün indirdim bugün bitti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.