Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 [Ana Konu - Final Assault!] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.658
Cevap
6
Favori
163.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Los Angeles Times'ın haberine göre 3. Modern Warfare bu kasım ayında geliyor!

Call of Duty: Modern Warfare 3 [Ana Konu - Final Assault!]

LA Times'da yayınlanan haberde Activision'ın yeni kurulan Sledgehammer Games firması adı henüz duyurulmamış bir Call of Duty projesi üzerinde çalışıyor ve Singularity'den tanıdığımız Raven Software'de yeni Call of Duty için kolları sıvamış durumda.

Haberin en ilgi çekici noktası Sledgehammer ve Infinity Ward single player üzerinde çalışırken Raven Software ise Modern Warfare 3'ün multiplayer kısmıyla ilgileniyor olması.

Sledgehammer Games'in üzerinde çalıştığı ve uzayda geçebilecek bir Call of Duty projesi ise şu anda askıya alınmış durumda.Yeniden yapılanan Infinity Ward çaylak Sledgehammer Games ve ilginç projelerin sahibi Raven Software'in Modern Warfare 3 gibi bir ismin altında neler yapabilecekleri ise merak konusu.

Haberle ilgili sorulan sorular karşısında Activision IGN'ye verdiği yanıtta gündemde çok fazla spekülasyon olduğunu ve gelecek yeni Call of Duty'nin detaylarının çok yakın bir zamanda açıklanacağını belirtti.

Tinúviel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 21 Ocak 2011; 17:50:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStark
    bir çok dedikoduya göre modern warfare'ın yenisi geliyor ama 3 değil cod 4 zamanında Ghost ile oynayacağız ve mw3'e daha büyük bir ipucu bırakarak bitecek. Ghost'un büyük ihtimal kurtulması ile ilgilide olabilir.

gaz headshot yedi ghost olamaz yani baba kafa delindi kafatasına mermi çakıldı onun olması çoook saçma olur gibime geliyor ghost'un adı filan'da farklı çizgi romanlarından hatırladığım kadarıyla gaz ile bir dostluğu var onun namına ghost koyuyor adına.. ayrıca gaz ölmese price ın timinde yancıydı price bilmeyecek mi yaşadığını gaz değil ghost.

neyse videoya geçiyorum next gen tactics gibi cod ustası bir ekibin youtube kanalından bir kaç saat önce koydukları videoya göre geliyor ayrıntılar. dikkatli dinleyin adam her şeyi anlatıyor.

Merhaba bu çizgi romandan bahsediyorsunuz çizgi romanını nereden bulabilirim ismi nedir ? Mk da bir ghost ile makalesinde ghost un çizgi romanı olduğu söyleniyor fakat hiç duymadım ben açıklarsanız sevinirim.

• infinity ward respawn enternainment olup ea çatısı altına geçmemiş miydi?
  • Call Of Dutyler arasında her zaman Modern Warfarelar benim için daha çok yer etmiştir. İnşallah bu oyunda öyle olur
  • Habire cod oyunu çıkıyor, daha yeni alıştık black opsa :)
  • umarım çıkar
  • CoD serisi yıllık çıkan spor oyunlarına döndü artık black ops ve modern warfare gibi ekleri kalkıp

Call of Duty 2012
    Call of Duty 2013
    Call of Duty World Cup
    Call of Duty UEFA Euro
    Call of Duty 2014
    Call of Duty Champions League

diğe devam etcek diye korkuyorum :)

hatta 2k games cod çıkarmaya başlıycak :)

Call of Duty 2K12
    Call of Duty 2K13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selfroot -- 26 Ocak 2011; 18:10:58 >
  • gelsin gelsin
  • Youtube'de birçok videoda farklı açılar ile yapılan çekimlerde tam olarak Gaz'ın kafasından vurulmadığı bir gerçek. Bu yüzden o kadarda imkansız değil.
    Bu arada oyunun 2011'de gelmesi çok güzel olur ancak. Hiç inandırıcı gelmedi nedense. Muhakkak 2012'yi bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

CoD serisi yıllık çıkan spor oyunlarına döndü artık black ops ve modern warfare gibi ekleri kalkıp

Call of Duty 2012
    Call of Duty 2013
    Call of Duty World Cup
    Call of Duty UEFA Euro
    Call of Duty 2014
    Call of Duty Champions League

diğe devam etcek diye korkuyorum :)

hatta 2k games cod çıkarmaya başlıycak :)

Call of Duty 2K12
    Call of Duty 2K13

+1000
  • Oyun hersene çıkmıyor aslında biraz düşünmek isterseniz.

2 senede 1 firma oyun yapıyor ve zevke göre oyuncular ayrılıyor mesela ben ilk Modern Warfare'i 2 yıl oynadım yani WaW'ı pas geçtim,Modern Warfare 2'yide hala oynuyorum Black Ops'u 2.prestijde bıraktım yani yine pas geçmiş oldum böylelikle benim için her sene "CoD" çıkmıyor sizin dalga geçmeye çalıştığınız gibi.Ayrıca çok klişe olacak belki ama kimseye silah zoruyla oyun oynatmıyorlar beğenmiyorsanız oynamazsınız olur biter.
  • WaW'da prestij atlamadan Level 40'ta bırakmıştım. Blackops'ta daha ileri gitmeyi umuyordum ama bu sefer Level 40'a bile gelemeden bıraktım. Ama bu iki oyunda da zombies modunu çok keyif alarak oynuyorum.

Cod2, MW ve MW2'yi çok keyif alarak, beş dakika bile sıkılmadan oynadım, hala da oynarım. Bu oyunlarda en başta mermi sıktığım zaman verdiği his Waw ve Blackops'tan çok farklı geliyor. Birinde elimde gerçek silah var gibi hissediyorum, diğerinde mantar tabancası sıkıyormuşum gibi geliyor.
  • 2 gibi güzel olur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

WaW'da prestij atlamadan Level 40'ta bırakmıştım. Blackops'ta daha ileri gitmeyi umuyordum ama bu sefer Level 40'a bile gelemeden bıraktım. Ama bu iki oyunda da zombies modunu çok keyif alarak oynuyorum.

Cod2, MW ve MW2'yi çok keyif alarak, beş dakika bile sıkılmadan oynadım, hala da oynarım. Bu oyunlarda en başta mermi sıktığım zaman verdiği his Waw ve Blackops'tan çok farklı geliyor. Birinde elimde gerçek silah var gibi hissediyorum, diğerinde mantar tabancası sıkıyormuşum gibi geliyor.

Kesinlikle en büyük ve en temel fark bu.Şu ana kadar oynadığım hiç bir FPS'de MW serisindeki kadar vuruş ve tokluk hissi yok.

MW3 ek paket gibi birşey olsa bazı temel sorunlar giderilse 1-2 yeni silah birkaç yeni harita olsa ben yine 2 yıl oynarım.Tüm sorunlarına rağmen MW2 bir efsanedir ve geliştiremiyorsalar cilalayıp verebilirler benim gibi bir sürü oyuncu var böyle düşünen yeterki kemik yapıyı bozmasın MW3'e dahil olan yeni ekipler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 27 Ocak 2011; 3:19:57 >

• quote:

WaW'da prestij atlamadan Level 40'ta bırakmıştım. Blackops'ta daha ileri gitmeyi umuyordum ama bu sefer Level 40'a bile gelemeden bıraktım. Ama bu iki oyunda da zombies modunu çok keyif alarak oynuyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca Blackops'u daha ilk bölümünü bitirmeden sıkıldım ve oynamadım. Nerede Captan Price ve askerleri? MW serisi çok güzeldi. Arkadaşlar ben karakterlere çok dikkat etmemiştim oynarken. Amerikan generalinin kafasına sıkıp benzin döküp yaktığı adam Ghost değil miydi? Gaz nasıl öldü? CoD4'te son kısımda boğazına gelen kurşunla ölen amerikan askeri kimdi? Sürekli o adam CoD4'te vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca Blackops'u daha ilk bölümünü bitirmeden sıkıldım ve oynamadım. Nerede Captan Price ve askerleri? MW serisi çok güzeldi. Arkadaşlar ben karakterlere çok dikkat etmemiştim oynarken. Amerikan generalinin kafasına sıkıp benzin döküp yaktığı adam Ghost değil miydi? Gaz nasıl öldü? CoD4'te son kısımda boğazına gelen kurşunla ölen amerikan askeri kimdi? Sürekli o adam CoD4'te vardı.

Cod 4'te son bölümdeki köprü üzerinde ölen Gaz.Orada farklı kamera açıları ile bakınca kafasını sıyıran bir mermi gibi gözüküyor ama bence orada Gaz ölüyor.
    Cod 6'da(Yani MW2) ise General Shephard'ın yakarak öldürdüğü asker Ghost.Gaz ile Ghost arasında iki benzerlik,seslendirmesini yapan kişinin aynı olması ve her iki oyununda favori karakterleri olmaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuMMerMaN

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Cod 4'te son bölümdeki köprü üzerinde ölen Gaz.Orada farklı kamera açıları ile bakınca kafasını sıyıran bir mermi gibi gözüküyor ama bence orada Gaz ölüyor.
    Cod 6'da(Yani MW2) ise General Shephard'ın yakarak öldürdüğü asker Ghost.Gaz ile Ghost arasında iki benzerlik,seslendirmesini yapan kişinin aynı olması ve her iki oyununda favori karakterleri olmaları.

Bakalım Cp. Price ne zaman ölecek? Gaz ve Ghost'un ölmesine üzüldüm. Umarım Ghost yaşıyordur ama mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 10 Şubat 2011; 17:43:17 >

• "Call of Duty : Modern Warfare 2" 'deki AC-130 ve Chopper Gunner'ı kullanmanın verdiği zevki , bana hiçbir oyun veremedi. Hiç kuşkusuz Modern Warfare serileri , bir efsâne. Umarım yeni çıkacak oyun söylentiler doğrultusunda , uzayda falan geçmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 28 Şubat 2011; 15:22:51 >
  • Merhabalar Öncelikle . Bence mw3 ü treyarch yapsın, ya da kim yapıyorsa oyun içi konuşmalar olsun .Ben black ops çok oynadım ve beğendim,Black ops'un diğer cod serilerinden bir farkı var.ve o farkı oyun içi konuşmaları...Mesela diğer cod serilerinde komutan bize şunu yap, bunu yap dediğinde bizim oynadığımız karakter hiç birşey söylemiyor..

Ama Black ops' ta öyle değil Hele ki Alex Mason' u seslendiren adam Sam Worthington olursa.... ''ı hearing fucking numbers '' deyişi bile Bir BaŞka !

Yorumlarınızı bekliyorum
  • Ben cod serilerinin hepsini oynadım.. bu mw3 te oyun içi konuşmalar ( oyun içi konuşmalar derken yanlış anlamayın.. birisi bize git şurayı patlat vs şeyler dediğinde bizim karakterde konuşmalı bence ) olmazsa almayacağım. ben black ops 2 yi bekliyorum. inşlah o da bu sene çıkar.. Alex Mason'un dediği gibi ''FOR NOW '' '' Şimdilik '' mw3 te de bu konuşma olayı olursa süper olur. hele ki oynadığımız karakterleri güzel sesli bir adam seslendiriyorsa ... eğer mw3 te olmaz ise ya ''battlefield yada medal of honor '' yönelirim .Eğer bunlarda da konuşma olayı olmazsa black ops 2 yi Beklerim :D o zamana kadar L.A noıre ve GTA V çıkmış olur. : )))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.