Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.328
Cevap
75
Favori
251.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 665
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 71
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 12 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 8959
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 665
  • Favoriye Eklediklerim 76
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Patren (35 mesaj) TimFx (6 mesaj) hitman (1 mesaj) CaRaBeeN (1 mesaj) ozgur (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3426 mesaj) Mobil (1348 mesaj) Mini (201 mesaj) Uygulama (353 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Call of Duty Serisi >> Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
Giriş
    452 Mesaj

evet zorundasın malesef.
    |
    |
    LaZiGo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: babasininoglu

Report ettiğimiz hilecilerin banlanıp banlanmadığını nasıl öğreniriz dostlar
    3 hafta boyunca her maç 80-100 kill alan çinlinin banlanmadığını gördükten sonra saldim oyunu. Bf5 ile buna verdiğim paraya çok üzülüyorum.

Edit : Tahminen 1-2 hafta içerisinde update ( 36 gb coming ) bekliyorum özellikle performans ve ses iyileştirilmesi olmazsa kesinlikle birine vericem hesabı burdan oynasın. Topluluğuna önemsemeyen oyuna ben neden emek harcayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 4 Ağustos 2020; 7:26:3 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ketupa

54 gb güncelleme geldi, gün boyu indirmeye çalışırız artık.
    Stadyumun üzerini açıp 54gb update getirmek nedir hahahahaha saldım ben uğraşamam bu aptal oyunla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yeni gelen gemili harita çok karman çorman olmuş ya. milyon tane kapı, giriş, çıkış, merdiven var. insanları ya sırtından vuruyorum yada sırtımdan vuruluyorum. alışınca oturacaktır da bu kadar abartmasalarmış keşke.
    |
    |
    Herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiyeye özel kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler .Takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.

Linke tıklayarak katılabilirsiniz.

https://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3130 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    S1NAGER

Drop zone modu kaldırıldı mı?

ara ara getiriyolar onu,yeni hafta ve sezonla bırlıkte kalktı,bu oyunda kalıcı modlar arasına eklemedıler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SEL1MD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bir sorum olacak , bundle lar ile alınan silahların bir avantajı oluyormu. Atıyorum m14 full açık bende. Bazen bundle da çıkan bir m14 ün aynısını yapamıyorum. Renklerden falan bahsetmiyorum. Şekil olarak farklılıklar oluyor. Bu durum sadece şekil farklılığı mıdır yoksa artısı eksisi var mıdır?

Orijinalden alıntı: Donatn

Arkadaşlar bir sorum olacak , bundle lar ile alınan silahların bir avantajı oluyormu. Atıyorum m14 full açık bende. Bazen bundle da çıkan bir m14 ün aynısını yapamıyorum. Renklerden falan bahsetmiyorum. Şekil olarak farklılıklar oluyor. Bu durum sadece şekil farklılığı mıdır yoksa artısı eksisi var mıdır?
    görsellik sadece.

|
    |

Orijinalden alıntı: AMC

Beyler oyunu nerden indirebilirim biraz cahilimde?
    https://www.blizzard.com/en-us/apps/battle.net/desktop battle.net kur sonra içindeki uygulamadan warzone indir.
    |
    |
    || i9 9900k 5.0GHZ || ASUS ROG Maximus XI Hero (Wi-Fi) Z390 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz Ram || EVGA GTX 1080 FTW, RTX3080 bekliyor? || Creative Sound Blaster ZXR || Creative || Announces Senz3D || 3X LG 34UC89G-B || LOGITECH G25 || LOGITECH G700S || 2x LOGITECH Z5500||LOGITECH C933|| LOGITECH G910||RGB XL MAUSE PAD || Logitech G930 || RAZER MAMBA|| RAZER VESPULA || RAZER ORCA || AUDIO TECHNICA ATH AD900X || RODE NT2A MİKROFON || BEHRINGER FX MIXER || DENON AVR-X1400H DTS X & DOLBY ATMOS || TUNCMATIK 2000VA ||
  • DH Yönetici
    6846 Mesaj
    Bariz hile yapan çok adam var ama cazip gelen başka oyun bulamadığım için oynamaya devam ediyorum
    |
    |
    Ryzen 5 3600 || MSI MAG X570 Tomahawk Wifi || 4X8GB Adata XPG Spectrix D60G 4133mhz || Asus ROG Strix RTX2080 Super Gaming 8GB || WD 240GB Green || Adata XPG SX6000 Pro 2X1TB || FSP Aurum PT-1000FM 80 Plus Platinum || Arctic Liquid Freezer II 360 || Phanteks Eclipse P600S || 6*Corsair LL120 RGB || ViewSonic VX2758-2KP-MHD || SteelSeries Arctis 3 || Asus ROG Gladius II Core || Asus ROG Strix Flare
  • Yüzbaşı
    816 Mesaj
    Yeni çıkan The executive armorer bundle hakkında düşünceleriniz nedir alınır mı ?

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Yeni çıkan The executive armorer bundle hakkında düşünceleriniz nedir alınır mı ?
    ben begenmedim.

|
    |

|
    |

• Teğmen
    131 Mesaj
    beyler bir ricam olacak. C:\Program Files (x86)\Call of Duty Modern Warfare klasör yolundaki dosyaların isimleri lazım. bi ekran görüntüsü atabilirmisiniz. yanlışlıkla dosyaları sildim. programla geri getirmeye çalışıyorumda hangi dosyalar oyunun bilemiyorum

|
    |
    Sinanis07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: designr

çok çok çok tşk ederim.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
SEO
Bitcoin
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.