Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: babasininoglu

Report ettiğimiz hilecilerin banlanıp banlanmadığını nasıl öğreniriz dostlar
    3 hafta boyunca her maç 80-100 kill alan çinlinin banlanmadığını gördükten sonra saldim oyunu. Bf5 ile buna verdiğim paraya çok üzülüyorum.

Edit : Tahminen 1-2 hafta içerisinde update ( 36 gb coming ) bekliyorum özellikle performans ve ses iyileştirilmesi olmazsa kesinlikle birine vericem hesabı burdan oynasın. Topluluğuna önemsemeyen oyuna ben neden emek harcayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 4 Ağustos 2020; 7:26:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 54 gb güncelleme geldi, gün boyu indirmeye çalışırız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ketupa

54 gb güncelleme geldi, gün boyu indirmeye çalışırız artık.
    Stadyumun üzerini açıp 54gb update getirmek nedir hahahahaha saldım ben uğraşamam bu aptal oyunla

• yeni gelen gemili harita çok karman çorman olmuş ya. milyon tane kapı, giriş, çıkış, merdiven var. insanları ya sırtından vuruyorum yada sırtımdan vuruluyorum. alışınca oturacaktır da bu kadar abartmasalarmış keşke.
  • Herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiyeye özel kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler .Takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.

Linke tıklayarak katılabilirsiniz.

https://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Drop zone modu kaldırıldı mı?

• ara ara getiriyolar onu,yeni hafta ve sezonla bırlıkte kalktı,bu oyunda kalıcı modlar arasına eklemedıler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak , bundle lar ile alınan silahların bir avantajı oluyormu. Atıyorum m14 full açık bende. Bazen bundle da çıkan bir m14 ün aynısını yapamıyorum. Renklerden falan bahsetmiyorum. Şekil olarak farklılıklar oluyor. Bu durum sadece şekil farklılığı mıdır yoksa artısı eksisi var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

Arkadaşlar bir sorum olacak , bundle lar ile alınan silahların bir avantajı oluyormu. Atıyorum m14 full açık bende. Bazen bundle da çıkan bir m14 ün aynısını yapamıyorum. Renklerden falan bahsetmiyorum. Şekil olarak farklılıklar oluyor. Bu durum sadece şekil farklılığı mıdır yoksa artısı eksisi var mıdır?
    görsellik sadece.

• Beyler oyunu nerden indirebilirim biraz cahilimde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Beyler oyunu nerden indirebilirim biraz cahilimde?
    https://www.blizzard.com/en-us/apps/battle.net/desktop battle.net kur sonra içindeki uygulamadan warzone indir.
  • Bariz hile yapan çok adam var ama cazip gelen başka oyun bulamadığım için oynamaya devam ediyorum
  • Yeni çıkan The executive armorer bundle hakkında düşünceleriniz nedir alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Yeni çıkan The executive armorer bundle hakkında düşünceleriniz nedir alınır mı ?
    ben begenmedim.

• Bende beğenmedim onun yerine testere etkili normal doğal parcalayanlar var

• beyler bir ricam olacak. C:\Program Files (x86)\Call of Duty Modern Warfare klasör yolundaki dosyaların isimleri lazım. bi ekran görüntüsü atabilirmisiniz. yanlışlıkla dosyaları sildim. programla geri getirmeye çalışıyorumda hangi dosyalar oyunun bilemiyorum
  • Sinanis07 S kullanıcısına yanıt
    Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

çok çok çok tşk ederim.
  • Takım olarak oynayanlar var mı aranızda ?
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.