Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya şu oyuna çok imreniyorum, BF'den Cod a geçiş yapasim var ama çok pahalı namussuz oyun :) yok mu bir nebze ucuz almanın yolu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rusyadan alabılırsın,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana zahmet biraz detaylı adım adım anlatabilirsen deneyeyim. Pm de atabilirsin. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaRaBeeN

Su siralar yine %25 yapinca oyunu aldim , campaign modunda etrafi seyrede seyrede oynayayim diyorum ama 1-2dk da bir olan anlik 1sn lik donma (stutter?) oluyor ve cok rahatsiz edici...Grafikleri kismak gibi bir huyum olmadigindan, sistemin de full ayarlari kaldiracagini dusundugumden ne yapsam bilemedim.

Ilginc olan ne warzone da ne de multiplayer da boyle bir sorun yok.

Sistemde herhangi bir OC yok

Neleri kontrol etmeli?

- i5 9400f (6 core 9.nesil 2.9ghz 9mb cache)

- 2x8gb 3700mhz (ddr4 1066mhz)

- rtx 2080 8gb

- 1tb WD Black NVMe M.2 ssd

- 4k lg oled tv (hdmi)

- Win10 Home 1909
    Bahsettiğiniz durum bende 10 - 15 sn.de bir oluyor. Sistemim oyunu full ayarlarda sorunsuzca akıcı olarak çalıştıracak kadar üst düzey bir sistem. Fakat ayarlar yüksektede olsa düşüktede olsa fark etmiyor 15 sn.de bir dediğiniz gibi takılıyor. Multide hiçbir sorun yok. Sadece campaign oynarken yapıyor. Güzelim hikaye modunu sinir olarak zar zor bitirdim bu yüzden.

• CaRaBeeN kullanıcısına yanıt
    aynı işlemciye sahibim hikaye modunda aynı sorunları yaşadım fakat diğer modlarda herhangi bir sıkıntı yok
  • Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Herkeste farklı sorunlar mevcut. Bende de ara sahnelerde 1-2 saniyelik donmalar oluyor ve ses kayıyor. Eskiden böyle değildi. Her güncelleme ile oyunu bozuyorlar. Sistemle değil oyunla alakalı.
  • Calisan bi vpn bulup,rus battle netten yeni hesap acip alacaksin,kabaca boyle nette anlatim vardir ayribtili,bende oek hatirlamiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 24 Mayıs 2020; 17:51:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun serveri 60 ping diyor(frankfCall of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]urt).fakat pc 100 den aşağı düşmüyor.Kasıtlımı yapılıyor.Adam osursa hemen ölüyoruz.Fakat bir şarjörle ölmüyor karşıdaki.
  • Sprey basma tuşu hangisi beyler?

• herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiyeye özel kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler .takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.

linke tıklayarak katılabilirsiniz.

https://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir59

Sprey basma tuşu hangisi beyler?
    T ye basılı tut spreyini seç sonra her T ye basisinda o spreyi yapar saat te gösterebilirsin ayni zamanda

• arkadaşlar, bir problem var. oyuna girdiğimizde store, battlepass sekmesine bastığımda yüklenmiyor içerikler, ayrıca oyuna başlatırkende duruyor bağlanamıyoruz geri sayımdan sonra sorun ne olabilir modem reseti v.s yapıldı
  • merhaba rusya üzerinden almak için ne yapmamız gerekiyor son ekranda tekrar avrupa mağazaya yönlendiriyor ?
  • Oynamadığımdan hesabımı satıyorum. Rusya'dan alınmıştır daha ucuza vereceğim tabii ki. Uğraşmak istemeyenler, biraz daha ucuz olmuş olur diyenler pm atabilir. Birçok silah açık m4 ve kilo silahlarım 60 levele yakın.

Ekleme: Satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFormul -- 25 Mayıs 2020; 20:41:19 >
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam uygun bir fiyat veirirseniz alablirim pm kapalı maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 25 Mayıs 2020; 20:9:31 >
  • arkdaşlar rusya sitesinden cod modern warfave aldık ama şimdi oynadığım oyunun üzerine codu aktif edemiyorum bizim ülkede olmaz diyor bunun çözümü varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise. -- 25 Mayıs 2020; 20:29:49 >
  • sefaMseven kullanıcısına yanıt
    kapalı unutmuşum şimdi yazabilirsiniz.
  • Ben zamanında Black Ops 4'ü de, CODMW'yi de Rusya üzerinden çok uygun fiyata aldım. O kadar zamana rağmen hiçbir sıkıntım da olmadı. CODMW'yi 180 tl civarı bir ücretle almıştım şimdi Rusya üzerinden alırsan anlık olarak %25 indirimle 142,56 liraya alabilirsin. Elini çabuk tut derim çünkü indirim bittiğinde yine 1,999 Ruble (190) tl olacak.
  • Türkiye'de açtığınız hesap üzerinden vpn ile Rusya'ya bağlanıp oyunu satın mı aldınız yani? Eğer öyleyse sıkıntı olabilir çünkü Rusya üzerinden alacaksanız vpn ile Rusya'ya bağlanıp yeni hesap açmak şart
  • HESABIMI Satıyorum ilegilenen arkadaşlar PM'den ulaşabilirler.

Edit: forum ilanı linki eklenmiştir.
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-call-of-duty-modern-warfare-2019--143683516#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unconc3rn3d -- 26 Mayıs 2020; 15:48:34 >
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.