Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 85 levelken 30 leve düşmüşüm neden boyle oldu boyle bisey mi var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    nasıl yapıyoruz bu rus vpn i
  • Merhabalar oyunun multisine sahibim 1sezon battle pass fullemiştim 2. Sezon pek vaktim olmadı ve oyun şuan pc de yüklü değil netim çok yavaş olduğu için formattan sonra yükleyemedim 2.sezon battle pass im aktif ve seviye 30-40 civarı olması lazım 800cp im var sezon 2 bitmeden acaba bidaki sezon battlepass alabilmem için lazım olan 1000cp ye tamamlamak için 200 cp kazancak kadar battlepass leveli kasabilcek varmı hediye olarak bf4 ve nfs paybackli kullanmadığım origin hesabımı ve yanında steamden 10 tl değerinde istediği bişey atabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noprektam9113 -- 4 Nisan 2020; 11:4:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rutherless R kullanıcısına yanıt
    alınır warzone indirdiginde update geldiginde oyunu baştan indirmen gerekiyor yarım oyunu battlenet görmüyor resmen başıma geldi tam sürüm oyunda çatır çatır updateleri yapıyor

2.alınır multi mode single mode ve co op nodu var bügün hnagi oyun 120 liraya bukadar çesitlilik sunuyor

suan gene 180 mb update geldi indiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 4 Nisan 2020; 11:11:56 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Dün ilk defa Warzone u denedim. Battle royale oyunları çok hoşuma gitmiyordu ama warzone nun ayrı bir havası var. 3-6 Nisan arası, ücretsiz kullananlar için, oyunun multiplayer kısmından karışık olarak haritalarda oynayabiliyoruz. Saatlerce oynadım. Kim bilir satın alırsam nasıl olur ? :)

Benim bir sorum daha olacaktı.
    Şimdi biz blizzard hesabını Rusya'da gösterip, Activision hesabımıza bağladığımız zaman sıkıntı çıkar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rutherless R kullanıcısına yanıt
    bende sıkıntı yok suan duble xp var baya kastım gözlerim agrıdı biraz dinlenip tekrar giricegim

49 levelden 72 level e kadar çıktım
  • Daha önce open betada oynayıp çok zevk aldığım multiplauer modunu haftasonuna özel warzone a da getirmişler. Battle royale oyunlari bana hitap etmiyor. Daha cok bu tarz mp oyun tarzini seviyorum. Satın almayi düşünüyorum ama max 150 tl verebilirim. Nerden nasıl alabiliriz. Bi de oyunu alsam hesabımdaki ilerlemeler silahlar vs gider mi key vs ile aktivasyon yapsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hkaplan55 kullanıcısına yanıt
    rusyada 126 tl suan

yeni hesap açıp vpn ile rusya olmalı vpn rus hesabı açıp sıfır accont a oyunu alıp tekrar level silah kasman gerek
  • Vay be oyuna bak indirimle 320 lira tr mağazada en çok 255tl ye düşmüş diye okudum doğrumu?
  • Arkadaşlar DEV ERROR 5624 hatası için çözüm varmı acaba

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

oyunu 2 sezonunu bitirdim hiç böyle bir ahata yoktu 2 gündür oyun oynamaz hale geldi
  • Oyunu beceriksiz Rus ve Türk oyuncular basmış. Canı sıkılan RPG alıp, paraşütle inmeden tepenize sıkıyorlar.
  • pepe7115 kullanıcısına yanıt
    Yeni başladım oynamaya birkaç gündür sorun yokken az önce tam oyuna girmeden önce grafik ayarlarında birkaç ayarı kıstım ve oyun maç buldu son anda kaydettim oyuna girince dev error 6062 hatası aldım.
    Burdan yola çıkarsam sistemdeki ufak bir dengesizlikte hata veriyor gibime geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 5 Nisan 2020; 2:50:12 >
  • beyler standart edition'u battle pass'e yükseltebiliyor muyuz? yükseltebiliyorsak nereden?
  • badchucky kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam nasılsınız oyunu sizin tavsiye ettiğiniz siteden almıştım keyifle oynuyorum, şimdi modern warfare 2 hikayesi remastered olarak 30 nisanda çıkacak. blizzard sitesinden alışveriş yapamıyorum kartlarımla hala ve her denemede 1 euro çekiyo parada hesaba gelmiyor :) yine güvenilir bi site bulursanız yönlendirirseniz sevinirim oradan alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 5 Nisan 2020; 16:11:56 >
  • arkadaşlar bu satışa çıkan anime packler,(green pink blue v.s) tüm silahlarda geçerlimi? tam bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATERS

arkadaşlar bu satışa çıkan anime packler,(green pink blue v.s) tüm silahlarda geçerlimi? tam bilgisi olan var mı?
    Hangi silahi gosteriyosa pakette,onda gecerli sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Selamlar hocam nasılsınız oyunu sizin tavsiye ettiğiniz siteden almıştım keyifle oynuyorum, şimdi modern warfare 2 hikayesi remastered olarak 30 nisanda çıkacak. blizzard sitesinden alışveriş yapamıyorum kartlarımla hala ve her denemede 1 euro çekiyo parada hesaba gelmiyor :) yine güvenilir bi site bulursanız yönlendirirseniz sevinirim oradan alalım.
    Yine aynı siteden 30 euroluk kodla alabilirsiniz.
  • badchucky kullanıcısına yanıt
    25 euro oyun o kadar yeterli olur sanırım. steam cüzdanı eklenebiliyor ama blizzard için bakiye yüklemeyi bulamadım.

DjarumBlack#21486 bu arada ID'm bu ekleyin oynarız hocam
  • 30-45 yaş arası warzone oynayacak 3.kişi arıyoruz ilgilenen pm atabilir
  • Double XP'ler harika oldu 2 günde 98 level olmuş
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.