Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oeh ebesinin ya, mw2019'la aynı fiyat yapmış hainler
  • designr kullanıcısına yanıt
    tam vatan hainleri bende bekliyordum söyle 30 40 lira olsaydı alıcaktım özlemiştimde artık olmasada olur :D

amerikadada 20 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 1 Nisan 2020; 10:44:28 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    40 lira değil de 60-80 bandında vermeye hazırdım, ghost kozmetikleri de var diye
  • Arkadaşlar türk klanı var mı?
  • battlepass i hızlı kasmanın bir yolu var mı? Bitmesine 5 gün kaldı 85'e geldim. Her oyun gıdım gıdım ilerliyor.
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    Bol bol kill alman moduna göre bayrak capture etmen veya defanslaman gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Plunder modunda iyi exp veriyor.
  • Defias kullanıcısına yanıt
    Dün shipment da grind modunda 75 künye topladım. Hatta künye toplama yerinin birisi kapandı tek bölge kaldı benim yüzümden ama çok az verdi. Domination da 7-8 bayrak ele geçiriyorum bazen çok iyi ilerleme sağlarken bazen çok az ilerliyor bir türlü çözemedim.
  • Teşekkürler deneyeceğim.
    Geçen sezonun son günlerinde double Xp vermişti üstelik shipment açıktı belki son 3 gün falan yine yaparlar. Arkadaşın söylediği gibi plunder moduda güzel Xp veriyor ama işte uzun sürüyor biraz. Sürekli kasa açıp milleti vurursan birde para safe edebilirsen güzel Xp veriyor. Umarım sezon bitmeden tamamlarsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanında overwacth için mi bilmiyorum ama battle net hesabımı Arntin üzerinden açmışım. Oyunun free halini sevdim. 2 Sorum var.

1) Oyunu rjantin pesosu ile alırsam oyunu oynamada sorun yaşar mııyım?

2) Oyunun 2 sürümü var. Ben sırf silah kablamaları ve karakter seçimleri için almak istiyorum. Hang, sürümü almam lazım

Son olarak Arantin üzerinden Standrt 150 ₺ ekstraalı olan 220 ₺
  • Store a Giftpack olarak Battlepass için 10 tier skip göndermişler kontrol edin.
  • merhaba
    ekteki sorunun nedeni nedir
    girmek için sıraya mı almış beni?

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
  • cogman kullanıcısına yanıt
    çok kalabalık corona ya herkes evde cod oynuyor millet sıra bekliyor :D

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 2 Nisan 2020; 22:52:12 >
  • Merhabalar, ben oyunu çok beğendim ve aynı zamanda şu sıralarda oynamak için oyunum yok. Oyunun savaş mekanikleri gördüğüm kadarıyla tam istediğim gibi. Fakat bebim bir kaç sorum olacaktı.

1- Öncelikle oyunu rus hesaptan 120 küsür gibi bir fiyata alabiliyoruz. Fakat bu hesapta sıkıntı çıkar mı ?

2-Oyun, multiplayer için almaya değer mi ? (Yani serverlarda oynayan kitle bir kaç sene daha oynar mı ?)

3- İnternet hızım çok mükemmel değil.(Warzone indirme hızım 1.20mb/s) Aşırı kullanım olmadıkça da ping sorunum olmuyor. Oyunda internet ile ilgili sorun yaşar mıyım ?

Cevaplarınız benim için çok önemli. Kafam şu sıralar çok karışık alıp almamaya bir türlü karar veremedim. Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletin çoğu bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Rutherless

Merhabalar, ben oyunu çok beğendim ve aynı zamanda şu sıralarda oynamak için oyunum yok. Oyunun savaş mekanikleri gördüğüm kadarıyla tam istediğim gibi. Fakat bebim bir kaç sorum olacaktı.

1- Öncelikle oyunu rus hesaptan 120 küsür gibi bir fiyata alabiliyoruz. Fakat bu hesapta sıkıntı çıkar mı ?

2-Oyun, multiplayer için almaya değer mi ? (Yani serverlarda oynayan kitle bir kaç sene daha oynar mı ?)

3- İnternet hızım çok mükemmel değil.(Warzone indirme hızım 1.20mb/s) Aşırı kullanım olmadıkça da ping sorunum olmuyor. Oyunda internet ile ilgili sorun yaşar mıyım ?

Cevaplarınız benim için çok önemli. Kafam şu sıralar çok karışık alıp almamaya bir türlü karar veremedim. Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.
    1-rus vpn ile alıp uzun süredir oynayanlar baya var forumda ama oyun hesaptan kalktı diyenleride gördüm.risk var yani az da olsa

2-bana göre deger şahsen

3-internet ile herkesin sıkıntısı var oyunda.latency problemi var

• Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Büyük ihtimalle oyunu vpn ile alıcam. Umarım sıkıntı çıkmaz.

• Rutherless R kullanıcısına yanıt
    80-200 kablo net arası ( hatta aşırı saçmalarsa 400-700 ping arası atmazsa oynamayı deniyorum :D Aslında netcode ve ping sorunları illah ettiriyor ama cod ve oyun cok iyi o yüzden sinirlensem de bırakamıyorum :))
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.