Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden 9 ay ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Neden 9 ay ?
    1 seneydi 2.5 ayı eğitim aldım. Yedek astsb olarak

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Benimde bugün belli olacak şehir.

• beyler doğru yer mi bilemedim fakat sormadan da edemedim:

Biliyorsunuz oyun çıkmadan önce ben dahil (geliştirici açıklamalarına bakarak) YPG den dolayı oyunu oynamama kararı almıştık, change org dan, YPG den dolayı bir protesto kampanyası vardı,bende doğal olarak destek verdim. kampanyanın kapandığına dair bir bilgi geldi - YPG ile bağ olmadığına istinaden- bu YPG işi sonladığına göre alıp oynayalım mı? Değer mi buglar düzeltildi mi?

dipnot: tüm BF tüm Cod serisi var, Titanfall 2 den de sıkıldım.
  • quote:

Benimde bugün belli olacak şehir.
    Belli olmuş hocam neresi

• N0M4d N kullanıcısına yanıt
    Ya böyle şeylere takılmayın allah rızası için online için alıyor millet zaten neyin duyarı ben anlamıyorum alma kardeşim sen memleketi kurtardın

Konu dışına konu açıp askerlik muhabbetinizi yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: N0M4d

beyler doğru yer mi bilemedim fakat sormadan da edemedim:

Biliyorsunuz oyun çıkmadan önce ben dahil (geliştirici açıklamalarına bakarak) YPG den dolayı oyunu oynamama kararı almıştık, change org dan, YPG den dolayı bir protesto kampanyası vardı,bende doğal olarak destek verdim. kampanyanın kapandığına dair bir bilgi geldi - YPG ile bağ olmadığına istinaden- bu YPG işi sonladığına göre alıp oynayalım mı? Değer mi buglar düzeltildi mi?

dipnot: tüm BF tüm Cod serisi var, Titanfall 2 den de sıkıldım.
    Gec oyna ypg yok,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 24 Ocak 2020; 12:29:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    19. Motorlu Piyade Tugayı Edremit
    Tecili Ekim , Kasım gibi bozdurmuştum Şubatta gidecektim Nisan a vermişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Konu dışına konu açıp askerlik muhabbetinizi yapabilirsiniz.
    thx bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Ya böyle şeylere takılmayın allah rızası için online için alıyor millet zaten neyin duyarı ben anlamıyorum alma kardeşim sen memleketi kurtardın
    birader, bu benim kendi düşüncem gelip de buraya propaganda yapmıyorum, efendice soruyorum, kimin memleketi ne kadar sevip sevmediği sadece kendisini ilgilendir.benim de tepkim bu biçimde.

online olunca para verilmiyor mu? konu eğer destekliyor ise YPG ye para gitmesin konusu zaten istiyorsan para ver oynama online ile alakası yoktu sorunun.

bak konu dışında da bir soru sormamışım "buglar düzeltildi mi?" diye sromuşum.

memleketi kurtarmaya gerek olduğunda gelip sana mı soracağız?

işiniz gücünüz atar.
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    Yav zaten pek yazan yok ondan cevap yazıyorum. Ama dediğinde haklısın tabi

O arkadaş da yanlış söylemiyor ama. Birileri geliyor ra ara bu muhabbeti açıyor sonra gidiyor. Ulrn oyunu oynamamış , inceleme videolarını izlememiş adam geliyor burda konuyu bulandırıyor.

• quote:

O arkadaş da yanlış söylemiyor ama. Birileri geliyor ra ara bu muhabbeti açıyor sonra gidiyor. Ulrn oyunu oynamamış , inceleme videolarını izlememiş adam geliyor burda konuyu bulandırıyor.
    güzel insan bak ben change org da kampanyayı katılacak ve sonucunu da takip edecek kadar bilinçliyim, benim sorum basit, redditde bahsetttikleri kadar buglar devam ediyor mu etmiyor mu?

özellikle oyunun çat diye kapanması, dosya hataları vs, çünkü repair sonuç vermiyor diye yazılar okudum.

mesela bf5 de single player'in da tank ile alakalı bir bölüm vardı kaç sene oldu hala düzeltmediler, amd olunca atıyor.

üstelik ben burada bu başlığa faydalı olacak bu YPG işinin bittiğine dair bir bilgi de paylaşıyorum.

isteğiniz "bug var mı usta diye soru sormamız mı?"

Her 5 sayfada bir bu saçma soru soruluyor eğer sizin bu kadar rahatsız olduğunuz bi durum gerçekte olsa emin olun aynı durum söz konusu olsa bizde oynamayız oyunda son güncellemeye kadar buglar kapanmalar mevcuttu fakat son güncelleme ile sorunlar çözüldü bu sefer atıyorum 100 fps aldığımız oyun 80 fpse düştü şuanlık tek sıkıntı bu oyun çok zevkli böyle şeylere takılıp kendinize kota koymayın onu demek istiyorum siz vatan sever olup biz az seven olmuyoruz bazı kasılan duyarlar fazla abartı

• Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
    Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 24 Ocak 2020; 17:19:50 >

Arkadaş bir bitmediniz! ypg falan yok oyunda kim uyduruyor bunları bide change.org da kampanya başlatmış allah kolaylık versin. Sen bf1 de osmanlı askeri vuruyorlar diyede change org başlatmışsındır kesin...
  • Bi bitmediniz gif koyun şura allah rızası için

• Birbirinizin uzerine gitmeyin yahu, yok hocam o tarz bisey gonul rahatligiyla indir oyna. Ben uzun zamandir bu kadar keyif almamistim oyun cidden guzel.

Edit: Bahsetmeyi unuttum fps dususu yasamis bircok arkadas benim de tam aksi oldu, ilk aldigimda kasan oyun kasmamaya basladi😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fanfinifon -- 25 Ocak 2020; 2:2:48 >
  • Arkadaşlar en son M4A1 e gold açtım ve tüm AR lere Platium açıldı fakat Damascus açılmadı. Bütüm silahlara açmıştım Crossbow ve RAM7 hariç.
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.