Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu durumda sen kendi yazdığını çürütüyorsun öyle değilmi.

Hani cod çocuk oyunu dedin ya.
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yüzde 50 indirim istiyordu hala o kadar indirime girmediği için biraz kızgın ondan oyle yazıyor

• Kafalar pırıl pırıl maşallah.

RAM-7'ye gold camo açtım, açarken bir şeyi fark ettim, attachment'lar silahta çok fark yaratıyor. Silah lazer gibi, çok seri ateş ediyor ve sapmıyor. Menzili de çok iyi. AK47'den sonra MP5 gelir diyordum ama kullandığım eklentileri açınca RAM-7'den başka silah kullanmaz oldum. Tavsiye ederim, hem core hem hardcore'da ana silah yapılabilir.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    orta ve uzun menzilde bir m4 değil ama gideri var silahın.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Attachmentsız çok sekiyordu bundan bi halt olmaz diyordum, umutlarımı yeşerttiniz.

• rubenmartin kullanıcısına yanıt
    Oyun tarzına göre değişir. Sekme ve ateş etme hususunda M4A1'den daha iyi bir silah. Ben her FPS'de olduğu gibi bunda da headshot odaklı oynadığımdan hedefi kafada tutmam ve hızlı ateş edebilmem, hasardan daha önemli. Çünkü hasardaki açığı, kritik bölgeye ateş ederek verdiğiniz ekstra hasardan çıkartabiliyorsunuz. M4A1 de çok seken bir silah değil. Fakat aynı noktaya ufak bir aim control ile 15 kurşun gönderebilen bir silah benim için vazgeçilmezdir.

Yine de M4A1 kullanmayalı biraz oldu, net olarak karşılaştırmak için peş peşe oynayıp değerlendirmek gerek.

Edit: Shoot House haritasındaki orta kısmı bilirsiniz, sadece kafanın gözüktüğü ve direkt karşıyı görebildiğiniz bölüm. Toplamda orada karşıdaki düşmanla 500 düello yaptıysak 30'unu falan kaybetmişimdir, o kadar sapmayan ve seri ateş eden bir silah. M4A1 daha baba bir silah, Assault Rifle tanımına tam oturuyor. Bu biraz daha SMG tarzı özellikler de taşıyor, hasarı daha düşük. Reddit'te aynı hasar demişler ama değil, kullanınca anlıyorsunuz zaten.

ADS açmadan da güzel kill alınıyor. Bu yönden de yine SMG'lere benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 13 Aralık 2019; 14:49:54 >

• DPeace kullanıcısına yanıt
    Gold camo için attachment olmadan kill alma görevini en rahat bu silahla yaptım. Çok sekiyor ama AK47 ve MP7'den alışkanlık kazanınca onlara kıyasla az bile sekiyor. Ayrıca silahın sight olmadanki hâli de çok başarılı. Tek noktaya sapmadan seri ateş edebildiğimizden ben yine de reflex sight kullanıyorum.
  • Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

her 2-3 saatde bir fps drop giriyor oyun 7-8 saniyede donuyor ya kendine geliyor ya bu hatayı verip kapanıyor.Oyunu ilk oynadığım günlerde yoktu sonradan çıktı bu şey.Artık gına geldi ama yok mu bir çözümü ?

Edit : Buda error 2

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hernos2 -- 13 Aralık 2019; 21:9:24 >

• hernos2 kullanıcısına yanıt
    6065 hatası alıyorum bende tek çözüm grafiği high seçeneğine almak onun dışında bir çözüm yok malesef twitterdan kaç kere tweet attım kaç mesaj attım bilmiyorum ne zaman düzeltme gelir allah bilir

Dosya doğrulama ve güncelleştirmeleri yaptınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

6065 hatası alıyorum bende tek çözüm grafiği high seçeneğine almak onun dışında bir çözüm yok malesef twitterdan kaç kere tweet attım kaç mesaj attım bilmiyorum ne zaman düzeltme gelir allah bilir
    Zaten highda hepsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Dosya doğrulama ve güncelleştirmeleri yaptınız mı?
    Yapmadım.Yaparsam ne kadar sürer?
  • Arkadaşlar örneğin shoot houseta maçta uçak bombardımanı vs özelliklerini nasıl kullanıyoruz bende o özellikler açık ama nereden kullanacağımı bulamadım

Sadece texture seçeneğini high olarak bırakın

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    Menüde killstreak select var oradan açık olanları seçebilirsin. Maçta da 3 4 5 ve 6 dan aktif ediyorsun. Aktif edebilmek için ise ölmeden minimum 4 adam alman lazım.

Zaten ilk yapmanız gereken şey bunlar.

• az önce ben de aldım oyunu. öncelikle hatalarla uğraştım. dakka 1 gol 1. alt taba atınca crash veriyor oyun ve masaüstü komple. onu nvidia arayüzünü kapatarak aştım.
    oyuna girdiğim 1100 cod puanım vardı. black ops 4'ten aktarıldı muhtemelen. çünkü orada 1100 cod puanım vardı ve kullanmamıştım.
    madem puan var dedim battlepass aldım. ama 1 saat oynadıktan sonra 2. seviyeye ulaşamadım bile double xp kullanmama rağmen. neyse 66. seviyeye ulaşsam yetiyor 1000 cod puan tamamlayıp 2. battlepassı alabilmek için. 100. seviye şimdiden hayal. black ops 4'te günlük garanti 1 level veriyordu. keşke bunda da olsa.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Double XP'nin Battle Pass te işe yaradığını sanmıyorum.
  • Cod Battle Royale çıkacak mı bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.