Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1080 var. sorunlarla boğuşmaktan kurcalayamadım henüz ayarları
  • nat type ım düne kadar hep opendı dün oyunu açtım medium olmuş varmı bilen çözen yaşayan ? portlar açık.
  • deluxx kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda alışveriş yapan oldumu arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Battle passide rubleyle aldım 5 lira kârdayım bundan sonra hep ruble

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difiction

ayrıca ground war oynarken araçların (apc,helikoper,savaş uçağı vs.) sesleri kesik kesik geliyor bunun bir çözümü var mı? sanki bana lag kaynaklı gibi geliyor bu sesler. gunfight ve ground wars için aldım oyunu ama çok sıkıntılı gibi duruyor şu an için ground wars modu, betada da mevcuttu bu problemler. betada da lag oynanmaz hale getiriyordu oyunu.
    https://streamable.com/cfydb problem tam olarak bu.

Alıntıları Göster
    Aynı ses sorunu bende de mevcut. Tüm modlarda uçak vs. sesleri kesikli geliyor, kulaklığı kulağımdan atıyorum resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ketupa

Aynı ses sorunu bende de mevcut. Tüm modlarda uçak vs. sesleri kesikli geliyor, kulaklığı kulağımdan atıyorum resmen.

Alıntıları Göster
    hocam bende bu ses sadece ground war modunda var. bu ve buna benzer sorun deneyimleyen başka kişilere de denk geldim araştırdığımda. patch ile düzelmesini bekleyeceğiz anlaşılan
  • Ketupa kullanıcısına yanıt
    bende de tüm modlarda öyle
  • hernos2 kullanıcısına yanıt
    hocam görüntü ayarlarınızı paylaşır mısınız güzel görünen ama görüşü engellemeyecek bir ayar tutturmaya çalışıyorum aldığımdan beri
  • RAM-7 güzelmiş. Genelde hardcore oyuncusu olsam da silahları son günlerde core modunda da denedim. Silah sıralamam şu şekilde;

1. AK47
    2. MP5
    3. RAM-7
    4. MP7

Battle pass level 43'te, silah level 60'ta, Rank 115'te durum bu şekilde. Keşke optik olmadan silah kullanmaya alışabilsem, silaha bir attachment daha takma imkânım olurdu. M4A1 ve RAM-7 dışında optiksiz oynayamıyorum. Oynuyorum oynamasına da biri ile 10 kill alıyorsam ötekisi ile 25 kill alıyorum.

Ekran kartım GTX 980 olduğundan 90-120 FPS arası anca alıyorum. 150-160 FPS alsam da akıcı oynasam isterdim.

Bir sevgi insanı Nicholai Hel'i okudunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 9 Aralık 2019; 20:52:50 >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Vay be gold açarken ben mp7 yi sevmemiştim. Smg sıralamam

Mp5
    Aug
    Bizon
    P90
    Mp7
    Uzi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 9 Aralık 2019; 22:40:7 >
  • Doritosun verdigi kod. Sahip olmayan varsa ilk goren nasiplensin arkadaslar.

HCLC-TPZGS-D8PQ

callofduty.com/redeem

• Sipihrz kullanıcısına yanıt
    P90 gibi bir silahi nasil listeye almazsin :) Benim genel siralamamda şöyle..

1. AK-47
    2. MP5
    3. M4A1
    4. P90

• Arkadaşlar bu gold yapma olayı ne nasıl yapıyorsunuz silahları? Nasıl skin çıkartıyorsunuz

• Kadir59 kullanıcısına yanıt
    Bende bir şey unuttum ama diyordum 😀 P90 i da ekledim.
    Marksmanlerde sıralamam onlara da gold açtım sıra sniperlarda

EBR-14
    MK2 Carbine
    Kar98k

• hernos2 kullanıcısına yanıt
    Silahın custumize kısmında kamuflajlar var. Üzerine gelince nasıl yapılacağı yazıyor.

• Smaa ayarını kapalı kullanıyodum tövbe yarabbim ben napıyormuşum gözüm gönlüm açıldı fps düşürür diye korkuyodum dahada kapatamadım

• Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Oyunun en hızlı ateş eden silahı, headshot canavarı. Biraz alışmak gerekiyor. Seri oynayabilen ve ses kasabilen arkadaşlara kesinlikle öneririm. Ama MP5 genel olarak her konumda daha iyi tabiî.

Silahları her şeyiyle değerlendirdiğimizde M4A1 en iyi silah ama bu özelliği sebebiyle bayıyor. O yüzden listeme almadım. Açıkçası ilk son seviyeye getirdiğim silahtır kendisi, çok da ekmeğini yemişliğim var, oyunu öğrenirken rezil olma olasılığını en aza indiren silah fakat son seviyeye geldikten ve oyunu da öğrendikten sonra bir daha hiç oynamadım kendisiyle.
  • Son güncellemeden sonra bı bogulma var seslerde

• Bu co op dan güzel şeyler çıkıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.