Şimdi Ara

Call Of Duty Modern Warfare 2 Rusçadan İngilizceye çevirme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bazı insanlar korsan alıyor ve bunun sonucunda oyunda fazlasıyla hata işte bunlardan biride Cod MW 2 (Call Of duty Modern Warfare 2) nin

Rusça olması bunun için bir english zone dosyasını bulmanız gerekiyor internette bunu araştırdım lakin bulamadım bir FitGirl repack adında bir program demiyimde e neyse kendi sitesi fln var işte ordan indirip sonra Yaklaşık 2 saat kurulmasını beklemek zorundasınınız
    onun yerine alın işte English zone dosyası bu dosyayı indirip rardan çıkartıyorsunuz
    https://www.dosya.tc/server28/8wrzmr/ui.ff.html https://www.dosya.tc/server28/8wrzmr/common.ff.html

sonra oyunun kurulu olduğu yerdeki Zone klasörüne atıyorsunuz (Kopyala ve değiştir yapın)

sonra geri dönüp Oyunun kurulu olduğu yerdeki Steam_api.ini dosyasını (korsan kullanmak için gerekli bir dosya kendisi)sağ tıklayıp

birlikte aç diyerek not defterini seçiyorsunuz işte orada Language = Russian yazar siz onu Language = english yapıyorsunuz ve Ctrl+S

yaparak kaydedip oyunu kapatıyorsunuz oyununuz ingilizce olmuştur H.O

Bu arada english zone dosyası 1 gb den büyük bende sanırım sadece gerekli olan Common ve Ui dosyalarını koydum hata alırsanız yazabilirsiniz

• Forumda bununla ilgili şeyler yasak değil miydi yav. ben mi yanlış biliyorum yoksa...
  • semihadal kullanıcısına yanıt
    hmm yasakmı o zmn ben de başka bir yere yazarım forum olarak tşk ler uyarın için
  • Steam_api dosyasını not defteriyle beraber açtığımda karşıma değişik yazılar geliyor langue yazısı gözükmüyor yani normal bir yazı yok açtığımda  

• xzr-- X kullanıcısına yanıt

steam api dosyası değil

steam api.ini dosyası onu not defteri ile açacaksın zaten başlarda gözükür eğer bulamazsan ctrl+f yap ordan arat

• KNK BU İNDİRDİĞİM ŞEYLER RAR DEĞİL DE NORMAL KAĞIT ŞEKLİNDE İNİYOR NAPICAM BEN

• Bu kadar uğraşmana gerek yok :D oyuna gir dosya konumu aç dosya konumunda france italia russia diye başlayan klasör bulana kadar dosya konumundaki tüm klasörlere bak buluncada rusyayı sil
  • Ulpro kullanıcısına yanıt

banamı dedin ben oyunu oynadım bitirdim hatta oyunu sildim  

• GameRkRal G kullanıcısına yanıt
    Olsun sorunu olan buraya baktığında benim mesajı görünce sorununu çözer :D
  • sa benim dosya konumumda steam api.ini diye bir şey yok, steam_api var onda da language yok okunmayan yazılar var ben ne yapacağım

• tarikkutuk T kullanıcısına yanıt

dostum steam_api dll değil emu olacak ini yaz orada çıkar steam_api ini filan pek bilmiyorum unuttum açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameRkRal -- 13 Ocak 2021; 21:51:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.