Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.394
Cevap
6
Favori
472.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call Of Duty 6'Da Bilim Kurgu Dedikoduları Dirildi!
    Resmi Xbox dergisinin haberiyle birlikte, Infinity Ward'ın yeni Call of Duty oyununu Bilim Kurgu teması üzerinde hazırladığı dedikoduları tekrar canlandı. Haberde ayrıca 6. Call of Duty oyunundan hariç, bunun bir ekpaket olabileceğinden de bahsedilmiş. Activision, yaptığı önceki açıklamalarda her yıl bir Call of Duty oyununun piyasaya sürüleceğini belirtmişti. ( Treyarch ve Infinity Ward tarafından hazırlanarak) Yeni oyun hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor, ancak önceki açıklamalara göre yeni Call of Duty oyununun önümüzdeki yıl sonuna doğru çıkması bekleniyor.
    Merlinin Kazani
  • quote:

Orjinalden alıntı: ElengirikliSüpürge

quote:

Orjinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

quote:

Orjinalden alıntı: -yunus-

İşte call of duty 6 başka resim bulamadım bulursam yollarım

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) [ANA KONU]

yok artık insan 6 harfini güzel yapar bari

ey kralkobra nickli insanoğlu sana sesleniyorum insanlara laf atarken kendin düzgün yazmaya özen göster 6 bir harf diil rakamdır

ey süpürge nickli insancık bana laf yetiştireceğine, ilk önce diil i değil yap,sonra abine laf yetiştir.

• Daha 5 çıkmadan nereye 6 çıkıyo
  • 1 2 3 ikinci dünya savası 4 Günümüz 5 2. dünya savası 6 gelecek olsun Unreal Tournament gibi bişi:D
  • Bilim kurgu yaparlarsa bence oyunun içine sıç*rlar...

Gidgide oyun eğlencesini kaybediyor zaten.Cod 2'den aldığım zevki cod 4'den hiç alamadım.
  • arkadaslar bu ne acele hemen 6yi konusuoz daha 5cikmadi :D
  • 5'i çıkmadan 6 ne alaka?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FadeToßlack

Bilim kurgu yaparlarsa bence oyunun içine sıç*rlar...

Gidgide oyun eğlencesini kaybediyor zaten.Cod 2'den aldığım zevki cod 4'den hiç alamadım.

Benimde tam tersi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Theatre Of Tragedy

Resmi açıklama gelsin ondan sonra değerlendiririz durumu

arkadas bayagi resmi ya
  • RESMI aciklama geldi
  • Call of Duty 6, 2010'a sarkabilir

Activision Blizzard'ın Ceo'su Bobby Kotick yaptığı açıklamasında, "Call of Duty 6'nın" Infinity Ward tarafından geliştirildiğini ve 2009'da çıkarılacağını söylemişti. Activision yayımcılık Ceo'su Mike Griffith ise, "Call of Duty 6'nın" 2010 yılında çıkarılabileceğini belirtti. Aynı firmadan iki farklı açıklama gelmesi, doğal olarak kafaları karıştırdı. Bu bir yıllık gecikme süresinde ise, "Call of Duty: World at War" için çeşitli ekstra içeriklerin hazırlanması düşünülüyor. Kesin bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Merlin'in Kazanı
  • daha 4 ü bıtırmedım ya ne 6 sı of yazık bana sıstemı yukseltecek para yokkk
  • quote:

dhde klasik bi laf vardır
    feyk you
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalculha

cod 5 çıktıda ben mi kaçırdım ya da yerine oyun çıkardılar??

Katılıyorum.
  • quote:

Bu resim yüzde yüz sahte.Call Of Duty 6 Modern Warfare mış.Call Of Duty 4 modern warfare olmasın o.

• Aslında 1.Dünya savaşı yapıcaklar.
  • Cod WaW, Cod5 değildir yanılgıya düşmeyelim.Ayrıca Cod5 büyük ihtimalle "mw" olacak.(pek hoşlanmasam da o da lazım.Cod4'ün başarısı ve kalitesi tartışılmaz sonuçta)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

Aslında 1.Dünya savaşı yapıcaklar.

1. dünya savaşında doğru düzgün silah yokki...cephe savaşı olur sadece...aslında güzel olur du yaaa

ama muhtemelen günümüzün savaşlarına benzer bişi çıkartırlar.cod4 gibi...
  • ya arkadaşlar bu cod 6 nın konusu ne olcak ki hangi savası konu alcaklar??
    ya keşke 1.dünya savasında bizim savaslarımızla ilgili olsa yada hep heveslenmisimdir söle bi kurtulus savası konusunu alan cod kalitesinde bi oyun yapılmasını..düşünsenize bi :)
  • bu adamlar hala benim hayellerimdeki 2. dünya savaşı oyununu yapamadılar ve galiba yapamayacaklarda ikinci dünya savaşı oyunu bence şöle olmalı oyuna başlarken hangi görevdeki asker olmak istiyorsak onu secmeliyiz mesela mangadaki görevimizin avcı erimi makinalı tüfek nişancısımı keskin nişancımı tank savarcımı olacağına biz karar vererek oyuna başlamalıyız yani bir asker bütün silahları kullanma yeteneğine sahip olmamalı hele keskin nişancı bütün silahları aynı ustalıkta kullanabilen bi askersek ne işimiz var piyade birliklerinde ozaman bizim direk özel kuvvetlerde görevler almamız lazım ve düşman mevzilerinin gerisine sızma sıyrılma ve nokta oparasyon görevlerinde yer almamız lazım ve birde hayatta kalmanın bu kadar basit olmaması lazım düşmanların bu kadar geri zekalı olmaması lazım hatta şunu söyleyebilirim ikinci dünya savaşını 7 8 oyunluk bir seri yapıp mesela ilk oyunda düşman için çok önemli bir şehri ele geçirmek için savaşmalıyız yani sadece 1 oyunda savaş başlayıp bitmemeli oyunu bir dizi gibi yapmalılar ilk oyunda düşman için çok önemli bir yeri ele gecirdik ikinci oyunda bu ele gecirdiğimiz yeri savunmamız lazım üçüncü oyunda bizim taburumuz cok başarılı görevleri zaferle sonuçlandırdığı için daha zor görevlere gönderilir mesela öncü keşif birliği olarak ve bu üçüncü oyunda ağır bi yenilgi alarak düşmana esir düşecez dördüncü oyuna başlarken bizim birliklerin bi oparasyonu sayesinde düşman elinden kurtulacaz ve yeni bi birliğe tain edilecez ve böyle böyle senaryolarla 7 8 oyunluk bi seriyle oyunu bitirecez sen bak ozaman oyuuna oyunun her bölümü nasıl sabırsızlıkala bekleniyor oyun işte böle yapılır koskoca ikinci dünya savaşı bir oyunda başlayıp bitmez

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.