Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) [ANA KONU] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.394
Cevap
6
Favori
472.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Remastered söylentilerinden sonra şimdi bir de oyunda MP olmayacağı falan konuşuluyor. Öyle bişey olursa kafayı yerim cidden. SP si mi satıcak sanki bu oyunun.
  • arkadaşlar ben internetten araştırdım multisi iyi olan cod oyunu olarak bo2 önermişler ben de onu almıştım önceden.

şimdilerde bazen oynuyorum bf4 le dönüşümlü olarak. ama şu minimap sol üst köşede. cod oyunlarında mini map in yeri değişmiyor mu?

oynadığım oyun black ops 2 multi.
  • yıllar önce steamden almıştım bu efsane oyunu. dedim bi mp atayım hayvan gibi oynuyorlar 1 kill bile almadan bölüm bitti. 10 sene önce spdeki botları keklik gibi vurardım kendimi bir şey sanardım. en son 7 yıl önce black ops oynadım ondan etkisi olabilir
  • cod 4 remastered efsane.. şiddetle tavsiye ederim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leopolidas L kullanıcısına yanıt
    Reis şuan Multisi oynanıyor mu oynaniyirsa fiyatı çok uygun steamden alayım mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paul Muaddib kullanıcısına yanıt
    Reis şuan Multisi oynanıyor mu oynaniyirsa fiyatı çok uygun steamden alayım mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hekim Bey

birkaç aydır oynamıyorum o zaman birkaç oyun modunda hiç boş olmazdı (death maçı bayrak kapmaca maçı) ama çoğu oyun modlarında boş sunucular bulunurdu. yine de alınır güzel oyun ama çok pro olman gerekiyor keklik gibi avlıyorlar

• Beyler ben mw2 indirime girince tekrardan aldım daha önceden diğer steam hesabımda oynuyordum ama şuan multiye sorunsuz giriyor singplayere girerken steamda Call of Duty Modern Warfare 2 Başlatılıyor... da kalıyor bu sadece singplayerde oluyor ve mw3 singplayerdede oluyor hata vermiyor ama oyunada girmiyor şu oyunun senaryosunu özledim oynayayım dedim olmadı nasıl çözerim anlamadım internetden baktım hep korsan sürümü ile ilgili bilgi var orjinal steam sürümü ile ilgili benim sorunuma benzer bilgi bulamadım.
  • 6.5 sene ardından mw2'ye döndüm ve ciddi ciddi 45 günde 50 saat kadar hem mp hem sp oynadım. Deneyimlerimi yazayım:

Campaign:
    Özlemişim, çok güzeldi, çok zevk aldım. Gençken sevmediğim bölümler bile çok zevk verdi. Şaşırttı. Ben bitirdikten 10 gün sonra remastered çıktı ps4'e. Bileydim onu beklerdim konsolda oynardım. :)

Spec Ops:
    Ben nefret etmiştim gençken. Bu arada oyunu 2009 kasımında almıştım, ilk hafta oyuncularından sayılırım. Her evresini gördüm, ellerimde yaşlandı. Herneyse, spec ops'lar çok zevk verdi. Bazıları kolaydı, bazıları mazoşistçe zordu ve hepsini üç yıldız tamamladım. 2 bölümde coop olmak gerekiyor, gittim eski mw2'cilerden bir arkadaşımı zorla oynattım. Spec Ops 10.5 sene gecikmeli olarak tamamlandı.

Multiplayer:
    En çok burada vakit harcadım. 56 levelden 69 levele kadar geldim. Prestige 2 bırakmışım, prestige 3 olamadı. MP hala çok aktif, yüzlerce belki binlerce oyuncu var. Oyun menüsünde ki oyuncu sayısı aylardır sabit artık çalışmıyor. Team Deathmatch, Dominition ve Hardcore TDM aktif. Diğer modlar ölü gibi. Ben genelde Dominition oynadım. Sebebi ise TDM çok hacker kaynıyor. Bazıları etik hacker, bazıları direk it . Artık insaflarına kalmış oyunlar dönebiliyor. Bu gözler 64 kişi aynı anda en küçük çöl haritasında oyun gördü. Oynayanlar oyunda ustalaşmışlar iyice, bende paslanmışım. Yine de ezilmiyorsunuz, netice de CoD'un olayı bu, her zaman birilerinin sırtındasınızdır. Taki biri sizi sırtınızdan vurana dek .

2020 yılında Modern Warfare 2 hala canlı, hala kudretli. Steam istatistiklerine baktığımda en aktif grafik zaten mw2'de gözüküyor CoD:WW2 2017'ye kadar ki oyunlarda.

Mw2 benim ilk steam oyunumdu, kutulu almama rağmen zorla steam yükletmişti. Bu efsaneyi 2020'de oynamak harikaydı. Düşünenler şüphe duymadan indirip oynayabilir. Duyduğuma göre bazı underground mp sunucuları varmış. Fakat ben onlara bulaşmadım.

Son olarak 10.5 sene sonra bir kez daha sitem edeceğim:

"ALLAHSIZ INFINITY WARD!, AK47 NEDEN 70 LEVEL İSTİYOR? 70 LEVEL OLUNCA DA PRESTIGE YAPASIMIZ GELİYOR ŞU SİLAHI BİR TADIYLA KULLANAMIYORUZ

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

6.5 sene ardından mw2'ye döndüm ve ciddi ciddi 45 günde 50 saat kadar hem mp hem sp oynadım. Deneyimlerimi yazayım:

Campaign:
    Özlemişim, çok güzeldi, çok zevk aldım. Gençken sevmediğim bölümler bile çok zevk verdi. Şaşırttı. Ben bitirdikten 10 gün sonra remastered çıktı ps4'e. Bileydim onu beklerdim konsolda oynardım. :)

Spec Ops:
    Ben nefret etmiştim gençken. Bu arada oyunu 2009 kasımında almıştım, ilk hafta oyuncularından sayılırım. Her evresini gördüm, ellerimde yaşlandı. Herneyse, spec ops'lar çok zevk verdi. Bazıları kolaydı, bazıları mazoşistçe zordu ve hepsini üç yıldız tamamladım. 2 bölümde coop olmak gerekiyor, gittim eski mw2'cilerden bir arkadaşımı zorla oynattım. Spec Ops 10.5 sene gecikmeli olarak tamamlandı.

Multiplayer:
    En çok burada vakit harcadım. 56 levelden 69 levele kadar geldim. Prestige 2 bırakmışım, prestige 3 olamadı. MP hala çok aktif, yüzlerce belki binlerce oyuncu var. Oyun menüsünde ki oyuncu sayısı aylardır sabit artık çalışmıyor. Team Deathmatch, Dominition ve Hardcore TDM aktif. Diğer modlar ölü gibi. Ben genelde Dominition oynadım. Sebebi ise TDM çok hacker kaynıyor. Bazıları etik hacker, bazıları direk it . Artık insaflarına kalmış oyunlar dönebiliyor. Bu gözler 64 kişi aynı anda en küçük çöl haritasında oyun gördü. Oynayanlar oyunda ustalaşmışlar iyice, bende paslanmışım. Yine de ezilmiyorsunuz, netice de CoD'un olayı bu, her zaman birilerinin sırtındasınızdır. Taki biri sizi sırtınızdan vurana dek .

2020 yılında Modern Warfare 2 hala canlı, hala kudretli. Steam istatistiklerine baktığımda en aktif grafik zaten mw2'de gözüküyor CoD:WW2 2017'ye kadar ki oyunlarda.

Mw2 benim ilk steam oyunumdu, kutulu almama rağmen zorla steam yükletmişti. Bu efsaneyi 2020'de oynamak harikaydı. Düşünenler şüphe duymadan indirip oynayabilir. Duyduğuma göre bazı underground mp sunucuları varmış. Fakat ben onlara bulaşmadım.

Son olarak 10.5 sene sonra bir kez daha sitem edeceğim:

"ALLAHSIZ INFINITY WARD!, AK47 NEDEN 70 LEVEL İSTİYOR? 70 LEVEL OLUNCA DA PRESTIGE YAPASIMIZ GELİYOR ŞU SİLAHI BİR TADIYLA KULLANAMIYORUZ
    Kesinlikle katılıyorum MW2 hala oynanan ve kendisini oynatan bir oyun. Oyuna biraz daha aksiyon katmak istersen hocam şöyle bir video yaptım aşağıda paylaşayım. Yıllardır bizzat aradığım yapmaya çalıştığım bir şeydi ve sonunda buldum, singleplayer da dost ai birlikleri spawn edebilmek. Oyunun ai/npc leri o kadar güzel ve sinematik yapılmış ki küçüklüğümden beri sırf onları izlemek için oynadığım oluyordu. Oyun 2009 da çıktığı için mevcut sistemlerin de kasmaması adına aynı anda pek ai olmuyordu etrafımızda, şimdi ai spawn edebildiğimiz bir script mevcut ve oyun çok daha renkli ve aksiyon dolu oluyor. Yeni spawn olan ai/npc ler spawn olduğu anda birbirlerine isimleri ile hitap edip düşmanlar hakkında yön bilgisi falan veriyorlar zaten onları duydum iyice hayran kaldım oyuna Eminim benim gibi ai spawn etmek isteyen, oyunu daha eğlenceli hale getirmek isteyen ama bir yolunu bulamamış çok insan olmuştur, bu videoyu şöyle bırakayım belki gören birileri olur onlar da bir hayalini gerçekleştir.

• Ne zaman oynanırsa oynansın zevk alacağım bir oyunun daha sonuna geldik. Zaten MW1 ile efsane bir iş çıkaran ekip devam oyunu MW2 ile oyuna daha da güzellik katmış. Her bölümünden ayrı tat aldım. Sanki çıkışından 12 yıl geçmemiş gibi hiç sırıtmadı. Hikayenin tadı da damağımda kaldı. Efsaneyi efsaneye yakışır konsolla oynamak da güzeldi tabi Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) [ANA KONU] 

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) [ANA KONU]

• merhaba hala oynayabilen varmı oyunu for delta one ile kaç sene önce oynamıştım dosyalar halen duruyor nasıl kurulur bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.