Şimdi Ara

CALL OF DUTY İNTERNETTEN ONLİNE NASIL OYNANIR?HEMEN BURAYA BAKIN (358. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.165
Cevap
5
Favori
655.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 yıldır nikim banlıydı zaten çok sıkta girmiyordum artık.bi baktım eski nikim bandan kurtulmuş
    anlayacağınız XULUX geri döndü
  • Vay selamlar arkadaşlar: nasılsınız ?
    Arnold'la pavlov maçı unutulur mu :D, öss'ye giriyordun neler oldu @aRnOaLd ?
    @ahmet59 @akay75 zaten karabiner98k'imi bilirler :)

Kaç yıl sonra görünce mesaj atim dedim baya zaman oldu. Askerliği bile yaptım bah :

KaraBaron'dan sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 31 Temmuz 2014; 17:54:33 >
  • fenerista F kullanıcısına yanıt
    oy oy oyy bizim çocuklar büyümüş be:D valla ben 40a merdiven dayadım ama o günlerin tadı damağımda hala selametle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akay75

oy oy oyy bizim çocuklar büyümüş be:D valla ben 40a merdiven dayadım ama o günlerin tadı damağımda hala selametle...

Teğmen bile oldum be :)
  • fenerista F kullanıcısına yanıt
    selamlar :) iyidir seni sormalı? benim öss bitti üstüne 5 sene üniversite bitti, hatta bi süre çalıştım, şimdi evdeyim oyunlardayım yine :)

ben de çok özlüyorum o günleri. şimdi hiç o zamanlarki gibi ortam olmuyor saçmasapan oyunlarla doldu ortalık. o zamanlar sohbet vardı, eğlence vardı. ben cs.go ve battlefield 3-4 oynuyorum bu aralar. coduo ve cod 2 de hala yüklü bilgisayarda arada rhievalley oyunuyorum. denk gelirsek birlikte oynarız .
  • vay be biraz daha zorlasanız timi kuracaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRnOaLd

selamlar :) iyidir seni sormalı? benim öss bitti üstüne 5 sene üniversite bitti, hatta bi süre çalıştım, şimdi evdeyim oyunlardayım yine :)

ben de çok özlüyorum o günleri. şimdi hiç o zamanlarki gibi ortam olmuyor saçmasapan oyunlarla doldu ortalık. o zamanlar sohbet vardı, eğlence vardı. ben cs.go ve battlefield 3-4 oynuyorum bu aralar. coduo ve cod 2 de hala yüklü bilgisayarda arada rhievalley oyunuyorum. denk gelirsek birlikte oynarız .

Daha yeni gördüm mesajı iyiyim ben de ne olsun iü bilgisayar müh. bitirip 2 sene çalıştıktan sonra askerliği de yedek subay olarak yaptım. Yine eski işyerime döndüm. Oyun olarak bir şey oynamıyorum valla öyle bir ortam yok şu an dediğin gibi. Geçen coduo yükledim ama girecek server bulamadım bıraktım :). Çalışırken zor oluyor oynamak bakalım.
  • Selam sevgili dostlar 'Cod'cular
    KaraBaron 'da gelmiş Arnoald , Akay ve ben Ahmet-TR özledim sizlerle oynamayı
    arkadaş olmayınca diğer serverlerede pek giresim gelmiyor açıkçası
    herkes müsait olsada yine takılsak açardık bir server cracklı kendi aramızda takılırdık harita dışına çıkardık
    uçağımız vardı yine uçarız her map bizimdi istediğimizi açardık vay bee
  • xulux kullanıcısına yanıt
    süper paylaşım
  • Babam televizyon izliyordu saat 12 bundan 1 sene öncesi bende yanında uykuya dalmışım o gün baya savaş oyunu oynadım yani hayatin boyunca gördüğün kan savas kafa kesme vb seyleri gördüm üzüldğüm nokta yanimda arkadasim ölmüştü bana çılgın deyin ama 1 sene önce bakın oyunda en iyi arkadaşim öldü diye ağladım galiba Soap dı sonra gece yatarken kendi kendime savas komutani sandim Fransa Paris i isgal ediyorduk ben Eyfel kulesini bombaladim rüyamda ama bunu babamin yaninda konusmusum yani uykuda babamda beni dinlemis adam zeki benim bilinc altimi kesif etti neyse orda birsuru kardeim oldu bagirmidtim ruyada 2 ci cepheye acil sağlik personeli diye tanklar patliyor bombalar felan gece havada kizil bocekler gibi parayan mermiler gidiyr biz orda yemek yiyorduk o mermi isiklari varya kirmizi bazen mavi mor onar bizim gece lambamzdi sonra birsuru adamim oldu agladim yine paris i isgal edemedik bide ona agladim birsuru arkadasim oldu oyunda rüyamda birde ona agladim bazen erkeklerde aglar cidden ben normal hayatta ağlatan tek şey bu oyunlar olmuştur yanımda sırt sırta vurustuğum kardeslerim kuzey irakta iranda afganistanda olmasi daha bu hayal gucumun cok cok azi sadece yuzde besi konuya donelim babam beni uyandırdı rüyamdada baya gercekciymisim bombalar nerde u.aklari hazirlayin tanklar geliyor siper allll diye bağırmıştım babam beni uyandırdı baya firçacekti ertesi gün pc yi yasakladi simdi biraktim oyunlari size destan yazdım okuyun kardeşilerim bunlar başımdan geçti tamamen gerçektir.
  • codu bu kadar gerçekçi yaşayan görmedim ama bu bile güzeldir bu olayı herkes yaşayamaz bazı rüyalar film gibidir bunu yaşamışın.
  • 999.513
  • Vayy bee eskileeer şimdi nerede öyle bir oyun
  • forever cod
  • Hala oynayan varmı ben arada historian bas serverinde takılıyorum. Bu arada KaraBaron gelmiş beni zamanında as klana almamıştınız abi :D kaç sene oldu unutmamışım
  • ben artık diğerlerini oynuyorum ama 2.dünya savaşının tadı daima başkadır
    özellikle normadiya bir başka
  • Selamlar
    ben hala CodUO oynuyorum nekadar yeni call of duty çıksada United Offensive vazgeçemiyorum bu oyundan
    bu arada konu sürekli güncelleniyor :D

isteyen olursa coduo serverimiz var cracklı veya orjinal farketmez
    mevcut server 195.174.230.87:28961 Orjinal key gerekir talep olursa Cracklı yaparım beklerim
    mice-gunball-speedball haritalar
    nickname (Ahmet-TR ~ MeZaRcI) :D
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet59 -- 4 Kasım 2017; 18:28:10 >
  • Şu foruma üye olduysam bu konu yüzünden olmuştum hatta ilk mesajım da bu konuyaymış Sitem etmişim beni neden serverdan banladınız diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares_turk

Şu foruma üye olduysam bu konu yüzünden olmuştum hatta ilk mesajım da bu konuyaymış Sitem etmişim beni neden serverdan banladınız diye
    oo ares selam
    nörüyon nerdesin napıyon
  • 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.