Şimdi Ara

Call of Duty: Infinite Warfare ( Xbox ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sabah evden çıkmadan 2 el attım. Çokta rezil gelmedi. Vuruş hissini beğendim mesela. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Japonya store'da mı beta imkanı var?
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. İlk bu mağazaya beta geldiği için paylaştım. Diğerlerine de gelmiş olabilir veya gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Sanmıyorum. İlk bu mağazaya beta geldiği için paylaştım. Diğerlerine de gelmiş olabilir veya gelecektir.

Diger magazalarda yok hocam, sadece on siparis verenlere özel görünüyor beta.

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Amazondan önsipariş yapıp kod gelince iptal edebilirsiniz.

• Betayı indirecektim 19GB olduğunu görünce değmez dedim hiçte merak etmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu japon storedan indirdim.

Yıllardır beklediğimiz, özlediğimiz call of duty oynanışı geri gelmiş. Efsane Modern Warfare 1 ve 2'nin multiplayer dinamikleri tam anlamıyla geri dönmüş diyebiliriheheeueheuhaueheuhahe Şaka lan bildiiniz herzamanki çöp cod. Oyunun hedef kitlesi 10 yaş ve altıydı, iyice uçan kaçan robotlarla 8 e düşürmüşler. Bırak 60 dolar verip almayı, storeda bedava olsa alıp oynamayacağım çöpsuyu oyunlar arasında. İşllah kimse almaz, firma iyi bi zarar ederde "nası olsa sçıp üzerine cod yazsak 60 dolar verip alıyolar bunlar" mantalitesinden vazgeçip adam gibi bi cod oyunu yaparlar.

• +1 Şu CoD oyunlarına para verip oynayana zerre saygım yok böyle leş bir oyunun övülecek bir tane yanı bile yok eskiden efsane olan bır seri nasıl .ok hale düşürülür görsünler. BF'e rakip bile olamayacak kalıtede kendi çöplüğünde sürünen bir yapım.

• Bu sefer olmaz Cod, Ulaş bile aldıramayacak seni bana.
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Ahahaha. 😂 Hayırlısı bakalım. 😆

• bu gun denedim oyun güzel arada girip iki maç yapmak eğlenceli olur ama 209 tl fiyatı zerre hak etmez sebebi micro ödeme sistemi host sistemidir 80-90 hak ettiği fiyat
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.