Şimdi Ara

Call of Duty: Infinite Warfare (2016) [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
4
Favori
6.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun tam bir hezimet...hele checkpointler arasında ki uzun sureli aralıklar resmen soguttu oyundan...ayrıca 40 tane dusmanın aynı anda cullanması yok mu..yuh dedirtiyor..yapay zeka degil resmen yapay zırva..bitirmek icin oynadık bitirdik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben önsiparişle almıstım 300 tl+ paraya sadece cod remastered multi oynuyorum memnunum :D
  • Oyun gerçekten çok eğlenceli ve hızlı bir oynanışa sahip bende remasteredi beğenmedim arkadaş tekrardan yapıyorsunuz koşmayı sınırsız yapın sürekli shifte mi basacağız.Sp söylemeye gerek yok zaten film gibi yamışlar grafikler sinematik kalitede oynadığım en iyi cod umarım gelecek temasına devam ederler.
  • Arkadaşlar oyun için whatsap kurduk gelin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynanıyor, sıktıgını söyleyemem ama ben de çogunluk gibi MW2 formatını özlüyorum açıkçası. Maalesef ben de serinin manasız bir istikamete girerek daha önce bolca yapılan fütüristik uzay-aksiyon formatını benimsemesini sevemedim. Serinin yapımcıları Black Ops 4'de bu beklentiye uygun bir oyun yapacaklardır diye umuyorum. Bir dünya adam karlı daglarda susturuculu tüfeklerle operasyon formatını sevmişken nedir bu yapılan arkadaş yav....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal dogan -- 25 Ocak 2017; 20:14:6 >
  • Selam daha önceden soruldumu bulamadım.. ikinci el Call of Duty Infinite Warfare - Legacy Edition aldığım zaman bende Modern Warfareyi kurabiliyormuyum nasıl dönüyo bu işler.. benim bildiğim oyun cd si yokken MW oynanmıyor demekki anahtarı cd... yani cd yi başka makineye taktığımızda indirip oynıyabiliyor olmamız lazım değilmi.. şimdiden tesekkür ederim...
  • Leş gibi oyun. Oynadım bitirdim en kötü cod oyunlarından biriydi. Diğer begenmedigim de bo3 veya aw idi

• uret21 U kullanıcısına yanıt
    Bütün sorun AVG de ise, sileyim şu programı da kurtulayım bende :))

Bu akşam bi deneyeyim bakalım, açılacak mı AVG yi kapatınca.

Teşekkür ederim.

Oyu verdiğim bi arkadaş yükleyip oynadı ve berbat bi oyun yorumunu yaptı.
    Sanırım artık COD'a veda ediyoruz.
  • Oyun güzelde çok saçmalık Var ve çok eksik var.

• Steam'den oynuyorum tecrübeli oyuncular arıyorum. K/D: 3.36 Nuke: 44
  • hocalar bana acil yardım lazım yahu

gittim eu key le aldım vpn olmadan oyuna giremiyorum eyv yapıyoruz fakaattt

hem infinite hemde mw nin multisine girdiğimde ne oyun nede adam buluyor

yani cokmu beklemem gerekiyor ne bileyim ne yapmam alzım dakikalarca bekliyorum hiçbir oyuna giremiyorum delirecemmm

uzun zaman sonra ilkkez orj alayım dedim zaten eukeyle sorun yasıyorum üstüne multisindede adam bulamıyorum iki oyundada delirecem bana yardım pls
  • ozan062 kullanıcısına yanıt
    Global satışı uygun fiyata yok maalesef..ayrıca oyuncu bulamama sorunun vpn ile ilgili değil ..hemen hemen hiç yok oynayan .serverler bomboş.

Keşke bu tarz olarak titanfall 2 alsaydın hem senaryo cok iyi hemde multi de oyuncu sıkıntısı yok .

Veya battlefield 1 .

• Arkadaşlar season pas ile gelen vpr ve x-eon silahlarını nasıl alabiliriz oyun icinde,yanı bunun haricinde para ile alabiliyormuyuz

Yada oyun icinde açılan kutular var onlardanmi

Temin ediyoruz varmı bunun hakkında bir bilgisi olan

• Single player için söylüyorum Kimse beğenmemiş ama fena değil, en azından blackops lardan daha güzel oynanışı var.

• Arkadaşlar aranızda bilen muhakkak vardır diye bu yorumu yazmak istedim.Oyunu kurdum.Driverlar son sürüm hepsi.Bilgisayarım ASUS N56-VZ iki ekran kartı var.Ama oyun HD4000 i görüyor.GT650M i görmüyor.Haliyle kasmalar donmalar oyundan atmalar kısacası oyun oynanmıyor.Çok acil yardımınıza ihtiyacım var.Bilindik yolların hepsini denedim.Denediğim yöntemler:

1-Sağ tıkla yüksek performanslı ekran kartı ile çalıştır.
    2-Nvidia denetim masası oyun ekle yüksek performanslı ekran kartı seçimi.
    3-Oyun içinden Optimal video seçeneği.
    4-Oyun içinden grafik kartı değişimi.

Not: Oyunun grafik ayarlarından herhangi bir değişime izin vermiyor ekran kartı için hep HD4000 i görüyor.
    Bi zahmet bir el atın da şu sorunu kökünden halletmiş olalım.Yardım pls...

• saturn sonunda uçakla kuleyi patlattıktan sonra bir türlü ilerleyemiyorum. önce f basıyor sonra w ve shift basıp ilerliyorsunuz. biraz konuşuyorlar o sırada bir gemi size çarpıyor hasar alıyorsunuz ve tekrar karanlık uzayı görüp birden baska bir gemiye yönleniyorsunuz. o sırada ateş etmekten baska care yok ve ölmekten baska bir sonuca varamadım. bölümü bilen yardım edebilirse sevinirim.
  • Optimizasyon özürlü bir oyun olmuş. 40 fps alıyorum, kimi yerlerde 15 fps. Ayrıca fps düşmeden ses kesintileride oluyor kesik kesik. Ayrıca oyun çok kötü o yüzden yarıda bıraktım. Advanced Warfare'de en azından atmosferi ile etkileyici birkaç bölüm vardı. Adamlar Modern warfare ve black opstan sonra düzgün oyun yapamadılar. İşin kötüsü aynı motor, benzer grafikler olsa bile, (bazı oyunlar sanki öncekine "skin" giydirmişsin gibi benzer) her çıkan oyun daha çok sistem istiyor.
  • Oyunu bitirmek bu güne nasip oldu . Gtx 1060 ile dahi rahat rahat oynayamadım fps sürekli değişiyor anlık çakılmalarda cabası . Hikaye ve oynanışa gelecek olursak hikayeyi diyalogları okuya okuya bitirdim lakin son bölüm hariç beğenmedim . Son bölümde az da olsa eğlendim . Oynanış olarakta sürekli fye bas saçmalığı ve ne kadar silah değişirsem değişeyim sanki oyunda 3 silah arasında dönüyormuşum hissi bir an evvel bitsede kapatsam dedirtti . Açıkcası oyunu beğenmedim cod serisinde bu kadar sıkıldığımı hiç hatırlamıyorum.
  • Arkadaşlar call of duty infinite warfare legacy edition d&r dükkanlarında 119 TL olmuş. Şimdi MW remastered' ın 40$ gibi bir fiyattan çıkabilme ihtimali var ise ben bu kutulu oyunu almak niyetindeyim. Fakat alırsam steam hesabıma bağlayıp steam'den giriş yapabilir miyim? Bilen yada deneyimleyen oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.