Şimdi Ara

CALL OF DUTY: GHOSTS (PS4/PS3 ANA KONU) ONLİNE OYUNCULAR (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
17
Favori
104.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yine aynısı herzaman ki gibi , kopyalamışlar çok üzülüyorum bu cod'un haline ne hale getirdiler güzelim oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Seyrediyorum sağol bu next gen grafiklermi?

Bence oyle. Onceki oyunlardan kesinlikle daha iyi gozukuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni oyun modu Serarch & Rescure

Merak ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnfinity ward niye canli renkler kullanmiyorsa

• quote:

Yeni oyun modu Serarch & Rescure

Merak ettim.

SD modu ama adam öldümü aynı raund içinde takım arkadaşı tagını alırsa geri geliyor düşman alırsa kill confirmed oluyor :D
    güzel yapımslar en dıkkat ceken sılah sesleri tasarım çok iyi grafiklere söz yko yine kötü ama cod grafik için oynanmaz gta gibi

grafik icin bf yada killzone yonardı
    gameplay ıcın bfden daha ıyı

•  CALL OF DUTY: GHOSTS (PS4/PS3 ANA KONU)  ONLİNE OYUNCULAR

CALL OF DUTY: GHOSTS (PS4/PS3 ANA KONU)  ONLİNE OYUNCULAR

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Merak ettim.

SD modu ama adam öldümü aynı raund içinde takım arkadaşı tagını alırsa geri geliyor düşman alırsa kill confirmed oluyor :D
    güzel yapımslar en dıkkat ceken sılah sesleri tasarım çok iyi grafiklere söz yko yine kötü ama cod grafik için oynanmaz gta gibi

Yıllardır olduğu gibi yola clan ile devam sorun yok genç kardeşim.

S&D den sonra Serarch & Rescure anlattığın gibiyse benim gibi S&D severlere yeni bir soluk getirecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 14 Ağustos 2013; 21:28:38 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Merak ettim.

Yıllardır olduğu gibi yola clan ile devam sorun yok genç kardeşim.

S&D den sonra Serarch & Rescure anlattığın gibiyse benim gibi S&D severlere yeni bir soluk getirecek.

aynen hocam cod her zaman cod artık cod'un bitmesi gibi bir şey görmüyorum 10 yıl için en azından. coddan eğlenceli hızlı oynanan takımla oynanan bir oyun yapana kadar cod derim bende

cod ghost fifa 14 yeterli next gene
    belki 1 single oyun yanına oh keyfe bak

• Ps store'da ne zaman on siparise acilicak

• BSC ye de yazdim kesinlikle alacagim arcade tarzinda biraz fantasi biraz tarzanlik biraz gerceklik vsvsvsv hepsi bir arada tabiki ps4 e alacagim bedava verseler ps3 de yada 360 da oynamam gerci fazla bir fark oldugunu sanmiyorum grafik acisindan ama bir kere ps4 e cikacak oynamisken en iyisinde oynarim ,ilaveten bf 4 de alacagim SIKILDIKCA degistirir oynarim, 47 ekran philips de iyi oluyor oynamasi ambiligth li falan , az kaldi 3 ay sonra ps4 elimde ,alir almaz buraya resmini koyacagim
  • muhtesem
    grafikler cok guzel

haritalar diger COD'lardan farkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbatka -- 14 Ağustos 2013; 21:52:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbatka

muhtesem

muhteşem ?

• Aman yeni nesile bak zaten bu grafikler bu nesle ait, bu Activision nesli geriden takip ediyor galiba
    Server sistemi aynı rezillikte devam edicekse de grafiginde önemi yok.

• İlk kez cilalanmış bir cod oyunu geliyor bu nesilde cilada yapılmamıştı bildiğin direk aynı oyun çıkıyordu. İdare edecek çakma bir aydınlatma biraz daha detaylandırılmış ve yüksek çözünürlük modellemeler , yıkılan bir kaç pano,düşen otobüs,kaçan balık ve köpek. Yeter bize bu 10 sene daha gider artık böyle. Alternatif olmadığı için bir süre daha devam edicez server sistemini adam gibi yaparlarsa oynanır yine her türlü.
  • Kısaca Aynı tas aynı hamam yine, renk oranı siyah, karanlık. görende Ps2 black oyununun trailer videosu .

• Şu kısımda bir kaç silahın adı gözüküyor. Eski trailer'dan tespit edilenlerde var

• Ghost'da moab/nuke olucakmış.

• Cod un hali pek iyi gitmiyor ama daha iyisinide yapan yok. (BF saymayın çok ayrı bir oyun.)

Fakat adamların elinde efsane yapacak imkan var ama illa inatla bu şekilde ilerliyorlar ama el mahkum. Alınacak PS4 e bu oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Cod un hali pek iyi gitmiyor ama daha iyisinide yapan yok. (BF saymayın çok ayrı bir oyun.)

Fakat adamların elinde efsane yapacak imkan var ama illa inatla bu şekilde ilerliyorlar ama el mahkum. Alınacak PS4 e bu oyun.

Aynen öyle Call Of Duty oyuncusu için şu an piyasada alternatif oyun yok.Eşit şartlarda oynayabilcek düzgün bir server sistemi olursa sorun yok oynanır her türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Cod un hali pek iyi gitmiyor ama daha iyisinide yapan yok. (BF saymayın çok ayrı bir oyun.)

Aynen öyle Call Of Duty oyuncusu için şu an piyasada alternatif oyun yok.Eşit şartlarda oynayabilcek düzgün bir server sistemi olursa sorun yok oynanır her türlü.

Konsolda çok zevkli oluyor o yüzden almak şart bide umarım special opslar MW2 deki gibi zevkli olur o zaman kesin almak şart olacak.

Haritalar silah sesleri vs düzgün olup serverlarda olursa tamamdır bari onlar düzgün olsun.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.