Şimdi Ara

Call of Duty: Ghosts (2013) [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.227
Cevap
6
Favori
82.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna Gun Game oyun modu eklediler. Eklemesine eklediler ama hile yüzünden oynamak ne mümkün. İstinasız her maçta en az bir hile yapan bulunuyor. Bu kadar çok hile olur da, bu kadar çok enbesil de olur mu yahu. Oyuncu çok ama adam yok. Karaktersizler hile yapıyorlar ve maç bittiğinde ''easy'' yazıyorlar. Tam sopalıklar.

Oyuna Steam Vac yok. En basit F2P oyunun da bile bulunan hile koruma programı dahi yok.

Bu oyunu satın almamış olanlar kesinlikle almasınlar. Yakında Titanfall çıkacak. Onu alır, onu oynarsınız.
  • Arkadaşlar oyunum orjinal dün aldım . Ama steam hiç bi update yapmadı ve oyunda acayip dercede takılma donma oluyo . Ayrıca oyuna girerken '' Your system memory does not meet the minumum specification for running cod ghost '' hatası alıyorum ama oyuna giriyo . yardım edersiniz sevinirim beylerı
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CorpsE.

quote:

Orijinalden alıntı: .CorpsE.

quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne-2

quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Arkadaşlar oyunu açıyorum "New Game"den sonra zorluğu seçtikten sonra donuyor.

Aynı şekilde ayarlar kısmında ayarları onaylarken de donuyor.Bir türlü giremedim sebebi nedir acaba?

http://segmentnext.com/2013/11/05/call-of-duty-ghosts-fov-ram-fix-lag-crashes-freezes-stuttering-errors-and-fixes/

Bu sitede donma, yavaşlama ve ani fps düşüşleri (benim yaşadığım sorunda bu) gibi problemler için ufak tefek çözüm yollarını yazmışlar. Aslında pek işe yaradığı yok, oyunun optimizasyonu çok kötü, inanılmaz seviyede hemde, kesinlikle kasıtlı yapmışlar bunu hani oyunu gözümüzde büyütelim diye. Sitede en aşağıda yapımcının bu hatalar için patch çıkarmasını bekleyin falan yazıyor.

Tamda benim yaşadığım sorun new game ve ayarlar onayladıktan sonra donuyor.1 map 15-20 dakikada yüklendi pes etmedim bekledim Bu seferde biraz ilerledim bir kapı var onu açarken one , two , three demesiyle oyunun göçmesi bir oldu

Hala oynayamıyorum bir çözümünü bulan olursa paylaşırsa çok makbule geçer.

Şu sorunu başka yaşayan ve düzeltebilen yok mu ? O kadar para bayıldık oyunu oynayamıyoruz şaka gibi.

Arkadaşlar yok mu gerçekten sadece biz mi yaşıyoruz bu sorunu. Oyun mükemmel bir şeye benziyor ve biz kedini ciğere baktığı gibi bakıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemcem06

Arkadaşlar bu oyun gerçekten bahsedildiği kadar kötümü? COD 3 ten beri tüm serilerini oynadım, en son black ops 2 de böyle olursa birdaha almam dedim ve ghosts u almadım. Almamakta haklımıyım ama almak içinde kaşınıyorum resmen

Oyunu oynayan kişiler olarak alınırmı yoksa almayıp tepkimi göstermek lazım?
    Paylaş

Valla ben çok beğendim oyunu ama kısa :)
    Yine de mw3 den uzun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buddhasdream

Merhaba Arkadaşlar

Ben COD2 oynamıştım ve çokta keyif almıştım .

Ben daha çok multi sevdiğim BF3 almıştım ve çok sevdim herşey çok güzel devamında BF4 de aldım oyun süper isteğinize göre her türlü oyun mode'ları mevcut

Buraya GHOSTS u kötülemeye gelmedim hatta buradaki yorumları okumama ramen dün oyunu almaya gittim ve inanın raftan kutuyu elime aldım gidiyordum kasada oyunun 99 TL olduğunu söylediler 1 dakika dedim standa geri gittim orada COD2 gördüm onuda aldım bunun fiyatı ne kadar dediğimde onada 99 TL dediler teşekkür ettim çıktım.
    Bu kadar yeni bir oyun hatta serinin son oyunu ve birden boyle bi indirim demekki gerçekten bu oyun tutulmadı ve online oynamak için mantıklı olmayacağını düşündüm , yanlış anlamayın insanların yorumları tabiki faydalı ancak bazıların ne niyetle yorum attığını bilemeyiz denemek lazım diyordum ancak dün yaşadıklarımdan sonra kesin olarak oyunun değerinin nasıl diplere vurduğunu hissettim .

Herkese mutlu bir gün diliyorum.

Sorun Ghosts'un 99 tl den satılmasında değil. COD2 nin 99 tl den satılmasında. Kim satıyor 10 yıl önceki oyunu 99tl ye ben taa kaç yıl önce 14.99 dolara almıştım.. Teksonada falan 20tl olması lazım cod 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 1 Şubat 2014; 7:18:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemcem06

Arkadaşlar bu oyun gerçekten bahsedildiği kadar kötümü? COD 3 ten beri tüm serilerini oynadım, en son black ops 2 de böyle olursa birdaha almam dedim ve ghosts u almadım. Almamakta haklımıyım ama almak içinde kaşınıyorum resmen

Oyunu oynayan kişiler olarak alınırmı yoksa almayıp tepkimi göstermek lazım?
    Paylaş

Oyunu pre-order olarak almıştım. Hayatımın en rezil oyunu. Bu kadar rezil olduğunu bilseydim, kesinlikle alamadım. Değil 60 dolara, % 75 indirimle bile alınacak bir oyun değil. Multisi rezalet ötesi. Single'ın da başı öyle ama ilerledikçe biraz düzeliyor. Yaratık modunu oynamadım. Multiye ise sadece birkez girip-çıktım.

Paranız varsa ve oynamadıysanız Hitman Absolution, Far Cry 3 Mafia, L.A. Noire gibi oyunları alın.

• gesso kullanıcısına yanıt
    Oyunda SteamVac'ın etkin olmadığı bilgisi nerde yazılı? Gerçi siz ve birçok kişi, oyunun hileciden geçilmediğini söyledikten sonra, SteamVac'ın sözde aktif olmasının bir anlamı kalmıyor.

• Beğenmedim nedense.
  • Keske steam de oyunu satma sansimiz olsada bu rezil oyunu 30tl ye felan satsam hesapta gormek istemiyom bu rezil oyunu o kadar 10senelik oyun gibi yav grafikler bulanik renk yok bisi yok acaba benim ekran kartindan dolayimi dedim ama youtube de 1080p videolari izliyom onlarda da ayni ortalik dumanli gibi ayni bembeyaz black ops 2 bundan iyidi bence ilk defa cod oyunu aldigima pisman oldum valla sakin para vermeyin bu oyuna

• Şu oyunun grafiklerinde kimin emeği varsa bıraksın. Başka şeylerle uğraşsın. Yahu ben bu grafiklerde oyunu 2010da Medal of Honor ile oynuyordum. Bundan 3,5 yıl öncesinde.
  • Arkadaşlar merhaba evet oyun beklenilenin altında kalmış bir oyun ama görüyorum ki en azından aranızda oynayıp bitirebilenler var Ben ise bir çok yol versiyon, ekran kartı sürücüsü, update denememe rağmen şu donup siyah ekran ve sonra masaüstüne atma olayını çözemedim. Ekran kartım HD6850. Onun dışında sistem yeterli, ve oynayabildiğim kısma kadar herhangi bir şekilde fps sorunu yaşamadım. Acaba bu sadece AMD kartlarına özgü bir durum mu , ileride nvidia ekran kartı alırsam oynayabilir miyim ? Bu soruna çözüm bulabilen var mı arkadaşlar. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar black ops 2 'yi kaldıran pc bunuda kaldırır mı ? çok fark var mı
  • Sırf Mp oynayacağım cod:ghosts'u indirmeyip sadece cod ghosts mp yi indirsem olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanTR-

Sırf Mp oynayacağım cod:ghosts'u indirmeyip sadece cod ghosts mp yi indirsem olur mu

Hayır olmaz. Ana oyunu da indirmen lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

quote:

Orijinalden alıntı: SerkanTR-

Sırf Mp oynayacağım cod:ghosts'u indirmeyip sadece cod ghosts mp yi indirsem olur mu

Hayır olmaz. Ana oyunu da indirmen lazım.

Hadi ya. 50 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Şu oyunun grafiklerinde kimin emeği varsa bıraksın. Başka şeylerle uğraşsın. Yahu ben bu grafiklerde oyunu 2010da Medal of Honor ile oynuyordum. Bundan 3,5 yıl öncesinde.

sana katılıyorum grafikler artık bas bas biz eskidik diye bağırıyor. hele ki mw1 mw2 mw3 de bile aynı animasyonlar var mw3' ün çıkmasıyla birlikte cod serisini bıraktım battlefield 3 ve 4 artık favori oyunlarım (fps olarak)
  • Canavar gibi PC'nin ağzına s.çtı şu oyun. Tüm oyunları high-extrada oynatan pc şu oyunu oynatınca hayvan gibi sesler çıkartıyor. napmalıyım
  • Arkadaşlar PS 3'e alayım mı sizce? Öyle online oynamak için almıyorum, vaktim olduğunda, canım sıkıldığında açar, bölümleri geçerim diyorum. Önermiyorsanız, başka hangi COD serisini al dersiniz?

• Oyuna nihayet Steam Vac koruması geldi.

http://steamcommunity.com/app/209170/discussions/0/540732889047563139/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 7 Şubat 2014; 18:51:07 >

• Oyuna Takas Kart'ı da eklenmiş anlaşılan. Oyunda ilk kez kart kazandım:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 7 Şubat 2014; 18:13:35 >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.