Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

call of duty ghost un tutulmamasının sebebi nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> call of duty ghost un tutulmamasının sebebi nedir ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    45 Mesaj

call of duty nin 10.oyunu olan ghost bazı kışıler tarafından büyük eleştiriye uğrandı şahsen bana kalırsa call of duty ghost o kadar kötü bir fps değl nedenleri şu

ghost büyük aksiyon sahneleriyle tut su altı bölümleri ya da uzay bölümleriyle temposunu değiştiriyor.aynı zamanda iyi bir seneryoyada sahip düşünün eminem bile call of duty ghost için şarkı çıkardı bana kalırsa actıvısıon bu call of duty oyununa değer vermiş ama neden kötü eleştirildi hal anlamış değilim

|
    |
    Bahsedilenler: Suspended
    |
    |

ANIME&MANGA Origin:DHadilazimdegilx Steam:The Loly Trinity Nintendo 3DS FC: 2337-4451-5701
    MSI Z77A-GD55 - Intel i7 2600K - Corsair H80 - 4x4GB Crucial Ballistix Tracer LP 1600Mhz CL8 1.35v - Zotac GTX 1070 Mini - Crucial MX100 256GB + 2xSamsung F3 500GB - Aerocool Xpredator X1 Evil Black - Samsung C27JG50 27" QHD 144Hz - Logitech G105 Klavye & Logitech G300s Fare - Logitech X530 5+1 & Logitech G35 - Logitech F510 Gamepad & Logitech Driving Force GT - NETBOOK: Acer Aspire One AO722-C68KK

• Çavuş
    45 Mesaj

ben call of duty serisini çok seven birisi değilim ghost u da eminem şarkısı için oynadım tüm oyunların aynı olmasına katılıyorum ama bu oyunda tempo değiştirici bir sürü etken var
    |
    |
    Bahsedilenler: adilazimdegilx
    Tüm oyunlarının dinamikleri bence de aynı ama ben cod'u hikayesi için oynuyorum. O yüzden ghosts'u çok sevdim. Yalnız oyun çok kısa. 1 günde bitti. Para vermiş olsam memnun olmazdım pek. Yalnız aksiyon sahneleri filan baya iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Modern warfare 3 ü bende sevmemiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Yusac
    |
    |

Konuyu Call of Duty forumuna açmadığın için tutmamış olabilir ()
    http://beta.donanimhaber.com/forumid_520/tt.htm
    |
    |
    fantacnick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    34491 Mesaj
    mw serisi gibi efsane olmadı
    |
    |
    Açıkçası bende oynarken çok sıkılmamıştım her sene çıkan COD'lardan pek bir farkı yoktu QTE dolu, önceden hazırlanmış aksiyon sahneleri ile doluydu. Benim için sadece sonu çok kötüydü fakat bu kadar tepki almasının sebebi 8GB RAM'den düşük bilgisayarda hiç çalışmıyordu, yüksek sistem gereksinimleri istiyordu ve çıkmadan önce grafikler şöyle böyle diye anlatmışlardı fakat oyun rezalet gözüküyordu, yeni nesil ile ilgisi yoktu ve Online berbattı. Bir de E3'de 10 dakika balık yapay zekasından bahsetmişlerdi. Yapay zeka dedikleri de biz yüzerken balıkların kaçmasıydı. Kısacası oynanıştan daha çok bunlar yüzünden büyük tepki aldı.
    |
    |

STEAM ID
    ORIGIN:Bandoper
    uPlay: Bandoper32
    PSN:bandoper
  • Çavuş
    45 Mesaj

Sen çok komiksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: XanthiN
1
Reklamlar
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.