Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Since1903

Dostum oyun çıkalı 4 ay oldu daha :))

Alıntıları Göster

biliyorum hocam. cod un her oyununu, betasından itibaren oynarım. demek istediğim net aslında. eylül ayı geldi mi herkes bir sonra ki cod yapımını konuşur. bu oyun ömrünün yarısında. kabullenip kabullenmemek sana kalmış tabi :)

• Arkadaslar elimde ghost of tsushima ps4 pri var.
    Cold wari oynamadım takas düşünen olursa haberleşelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

biliyorum hocam. cod un her oyununu, betasından itibaren oynarım. demek istediğim net aslında. eylül ayı geldi mi herkes bir sonra ki cod yapımını konuşur. bu oyun ömrünün yarısında. kabullenip kabullenmemek sana kalmış tabi :)

Alıntıları Göster

Valla ben ww2 silahlarını pek sevmiyorum şu an şaka maka cw'den bile sıkıldım mw multiye daha fazla vakit ayırmaya başladım. BF6'yı bekliyorum asıl olay onda bu sene sonu.

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

gelsin valla. oyunsuzluktan kuruduk.

• Ps5 versiyon p1 satmak isteyen yazabilir.
  • PSN: YshtolaRhul_TR

• Call of Duty: Black Ops Cold War - Season Two - Onslaught Trailer | PS5, PS4

• maç bittiğinde şu best play kısmını atlamanın bir yolu yok mu

• Ps5 de cold warda resmi şekilde km desteği var mı? Klavye mouse bağlasam oynayabilir miyim? Ve ufak adaptörlü km değilde adaptörsüz bluetooth km destekliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeceninGölgesi1982 -- 7 Nisan 2021; 1:26:57 >
  • ps5 cold war ping kaç olduğuna nereden bakabiliriz ?

• Son updateden sonra (Ps5 için) ; Oyunda sürekli crash sorunu yaşıyorum ,,,,Kitlieniyor 30 sn ye sonra Ps5 ana menüsüne dönebiliyor...Günde birkez yaşıyorum bu sorunu.Varmı böyle sorunu olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return Zuha -- 9 Nisan 2021; 12:15:41 >
  • CoD 4'ten sonra en zevk aldığım hikaye modu bu oyundaydı. Grafikler muazzam, ses efektleri müthiş, dualsense apayrı hissettiriyor aksiyonun içinde gibisin. Kaliteli bir tv/monitörüm yok bir de 4K oynayabilsem iyi olurdu...

Tabii sadece campaign oyuncusu olduğum için bittiği gibi elden çıkardım :) 14 sene sonra gerçekten bir CoD oyununu beğendim bu şekilde yapacaklarsa sırf grafik için bile yeni CoD oyununu merakla bekleyebilirim sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arca ACAR

ps5 cold war ping kaç olduğuna nereden bakabiliriz ?

Options’a girdiğiniz zaman en sağa tarafta Account Sekmesindeyken sağ alt tarafa bakın görürsünüz.

• Since1903 kullanıcısına yanıt

hiçbir hareket yok 0 gösteriyor orada

• quote:

hiçbir hareket yok 0 gösteriyor orada

Oyun içerisindeyken görebilirsin , bekleme ekranında görünmez.

• Since1903 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim 90-95 arası ping iyi midir ? Diyarbakırda oturuyorum. Superonline 24 mb fiber kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arca ACAR -- 11 Nisan 2021; 2:52:44 >
  • Best play saçmalığını atlamanın yolu yokmu

• quote:

Teşekkür ederim 90-95 arası ping iyi midir ? Diyarbakırda oturuyorum. Superonline 24 mb fiber kullanıyorum

Oyundan oyuna bile değişebilir pingin. En düşük alabileceğin ping muhtemelen ortalama 60’tır. Onun için 90 iyi değil ama serverlerin Türkiye’ye uzaklığını da hesaba katarsak çok da kötü değil :)

• vay arkadaş koskoca CoD sayfasında hareket yok. Oyuncuları küstürdüler tabi. %30 indirim görmüş. alsam mı diye düşünüyordum. sanırım almayacağım.

Oynayan arkadaşlara da iyi eğlenceler bu arada.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Multi olarak Sadece nuketown oynuyorum. Girip silah/level kasıp çıkıyorum. Su ana kadar neredeyse hiç başka harita oynamadım.

Warzone olmasa bu sene cod icin fiyaskoydu...

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.