Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

guzel oyun olmus   

Alıntıları Göster

teşekkürler Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• Treyarch ve Raven Software, Call of Duty: Black Ops Cold War için yeni bir yama yayınladı.

Multiplayer ve Zombi modlarında silah deneyim puanı kazanma oranları artırıldı. Bu sayede artık silahlar daha hızlı seviye atlayabilecek ve silah eklentilerini daha hızlı açılabilecek.

Zombi modunda solo maçlarda ve sonraki raundlarda hedeflenenden düşük silah deneyim puanı kazanma sorunu ve Napalm Burst cephane modunu kullanırken silah deneyim puanı kazanmama sorunu düzeltildi.

Ayrıca Multiplayer modunda Nuketown '84 haritasında oyuncuların oynanabilir alanın dışına çıkmasına rağmen hayatta kalmalarına neden olan bir açık düzeltildi.

BSC

Evde olan arkadaslar, guncellemenin kac gb oldugunu yazabilirlermi. Malum yil olmus 2020 benim gibi 5mbit internet kullananlar varda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: misroqo

Ben de bir haftadır oynuyorum ama bir türlü puanım yüksek olmuyor.Kill oranım normal olmasına rağmen çoğu zaman az puan topluyorum.Püf noktası mı var puan almanın?

oyun sonu puanını neye göre hesaplıyor bende anlamış değilim. bazen benden başka görev yapan olmuyo ama çok ölüyorum, oyun beni son sıralara atıyor. sanki arka arkaya ölmeden kill alınca daha çok puan veriyo gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

Treyarch ve Raven Software, Call of Duty: Black Ops Cold War için yeni bir yama yayınladı.

Multiplayer ve Zombi modlarında silah deneyim puanı kazanma oranları artırıldı. Bu sayede artık silahlar daha hızlı seviye atlayabilecek ve silah eklentilerini daha hızlı açılabilecek.

Zombi modunda solo maçlarda ve sonraki raundlarda hedeflenenden düşük silah deneyim puanı kazanma sorunu ve Napalm Burst cephane modunu kullanırken silah deneyim puanı kazanmama sorunu düzeltildi.

Ayrıca Multiplayer modunda Nuketown '84 haritasında oyuncuların oynanabilir alanın dışına çıkmasına rağmen hayatta kalmalarına neden olan bir açık düzeltildi.

BSC

Evde olan arkadaslar, guncellemenin kac gb oldugunu yazabilirlermi. Malum yil olmus 2020 benim gibi 5mbit internet kullananlar varda

şimdi baktım ps5te güncelleme yok diyor, acaba oyun içi güncelleme mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

şimdi baktım ps5te güncelleme yok diyor, acaba oyun içi güncelleme mi?

Alıntıları Göster

Sagolsun bsc editoru oyle bi’ haber yapmiski kac gb, oyun icimi hic belli degil

• Hakkan034 kullanıcısına yanıt
  • Oynayan arkadaşlar, oyunun konsol sürümünde Modern Warfare 2019'da olduğu gibi klavye-mouse desteği var mı ?

Hocam dualsense nasil önceki ps4 mw oyunlarına göre.

• alpererez kullanıcısına yanıt

Puan sisteminden ben de şikayetçiyim. Domination da bayrak almak 50 puan , adam vurmakta 50 puan. Görev alanı içinde adam vurmak daha yüksek puan veriyor i güzel olmuşta, bayrak almakta bence yüksek puan vermeli. Onagöre scorestreaklerin de puanlarını biraz yukarı çekebilirler. Kill kasandan çok görev yapanları ödüllendiren bir sistem olmuş olur boylece.

Senin videoya lafım yok hocam yanlış anlama. Güzel oyun olmuş bu arada Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Hocam dualsense nasil önceki ps4 mw oyunlarına göre.

dualsense; ps4 teki mw ve cold wardan cok daha net ve keskin tepkimesi cok iyi. Oynayinca bu dediklerim daha ilk basta, elinize aldiginizda belli ediyor kendini

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Puan sisteminden ben de şikayetçiyim. Domination da bayrak almak 50 puan , adam vurmakta 50 puan. Görev alanı içinde adam vurmak daha yüksek puan veriyor i güzel olmuşta, bayrak almakta bence yüksek puan vermeli. Onagöre scorestreaklerin de puanlarını biraz yukarı çekebilirler. Kill kasandan çok görev yapanları ödüllendiren bir sistem olmuş olur boylece.

Senin videoya lafım yok hocam yanlış anlama. Güzel oyun olmuş bu arada  

Cod da bunu tutturmak cok zor heleki tek giriyorsan dahada zor 6 kisi olmak sart takim oyunu icin.

arkadasin videoyu izledim cokta guzel oynamis, simdi soyle birsey var. Birde isin su boyutu şokomelli :) ayni arakdasin oynadigi gibi. Objektife giden dusmani engellemek, bu tarz oyuncu mutlaka olmali bi’ takimda. Geriye kalanlar ise objektife gelenleri halledip yer tutmali.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

dxp ve dwxp vardi kac gundur acaba ondanmi bahsetmek istedi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

teşekkürler  

Alıntıları Göster

bu oyunla jeti actıysan gun ship de acarsın gerci sanırım puani gun shipin 10.000 di Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 1 Aralık 2020; 18:35:5 >
  • kataaay kullanıcısına yanıt
    Var hocam ps4 de ps 5 i bilmiyorum

Tamam o konuda haklısın Hakan. Videonun sonunda maç skor tablosunu görmedim, durum neydi bilmiyorum ama arkadaş vtol çağırmış. Kaç puan da geliyor hatırlamıyorum. Takımdaki görev yapan oyuncular belki bir heli çağıracak puanı bile toplayamadılar. Hal böyle olunca görev yapmanın bir cazibesi de kalmıyor.

Azıcık benim gibi kazmalık sınırında oynayan , ekmeğini görev yaparak çıkaran insanları da düşünsünler Hakan. Burda kısıtlı yeteneklere sahip , sessiz çoğunluğun sesi olmak istiyorum, engel olma lütfen. Siz yine alın kill inizi ona engel olabilecek yok zaten Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Ha yok be abi ben sade hani buda var anlaminda yazdim yoksa tabikide cok haklisin.

o zaman seni s&d moduna alalim abjectif oynamayan takim kaybeder net yani

• quote:

Senin videoya lafım yok hocam yanlış anlama. Güzel oyun olmuş bu arada  

açıkçası sonuna kadar katılıyorum ama maalesef cod oyunları görev yapandan çok kill kasanı ödüllendiriyor. artık bende son çıkan codlardan beri bu sisteme ayak uydurmaya başladım. bu oyunda düzelir demiştim ama bunda da uğraşmamışlar, yeni bfye kadar bununla idare edicez mecbur. artık görev oyunu için yeni bfyi beklicez.

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

bu oyunla jeti actıysan gun ship de acarsın gerci sanırım puani gun shipin 10.000 di  

Alıntıları Göster

aynen puanı daha da yüksek onun Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]  ama onu care package ile denemiştim, bu kontrol edilebilir vitolü baya merak ediyorum, hoşuma gitti şimdilik.

• quote:

Tamam o konuda haklısın Hakan. Videonun sonunda maç skor tablosunu görmedim, durum neydi bilmiyorum ama arkadaş vtol çağırmış. Kaç puan da geliyor hatırlamıyorum. Takımdaki görev yapan oyuncular belki bir heli çağıracak puanı bile toplayamadılar. Hal böyle olunca görev yapmanın bir cazibesi de kalmıyor.

Azıcık benim gibi kazmalık sınırında oynayan , ekmeğini görev yaparak çıkaran insanları da düşünsünler Hakan. Burda kısıtlı yeteneklere sahip , sessiz çoğunluğun sesi olmak istiyorum, engel olma lütfen. Siz yine alın kill inizi ona engel olabilecek yok zaten  

mesela dün bi hardpoint maçında karşı taraf kesinlikle hiç göreve girmedi, oyun yaklaşık 250ye 30 falan bitti ama biz daha anca 1. ve 2.sıradaki scorestreakları zar zor açarken adamlar maç boyu her türlü killstreakı çağırıp işkence yaptılar resmen bize. kill aldığın zaman puanlar katlanarak artıyor fakat görev yapmada böyle bir ödüllendirme yok sanırım. bu saatten sonra da açıkçası düzelteceklerini hiç sanmıyorum, alpha-beta zamanı da aynı durum vardı ama değişen pek birşey olmamış maalesef.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.