Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Mvosh

Tamamdır hocam. Oyun indikten sonra sorun çözülürse haberdar edebilir misiniz.

indirip girdim hocam şu an sorun yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba yanlismi anladim ps4 ve ps5 ayni serverdan oynuyormuyuz cros kapali iken

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

Bu cross platform olmuyor, evet oynayabiliyorsun

• rfncskn kullanıcısına yanıt

yaşamazsın. bende silmiştim.

• Oyuna girşte sıkıntı yaşayan arkadaşlar konsolun DNS ayarlarını değiştirin. Örneğin google dns yapın.
  • resE kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler
  • Oyunu ps4 te oynayan arkadaslar optimizasyon nasil mwde oldukca iyi cold warda nasildir

• Görev mi ? Ne görevi? Geç bir köşeye bekle..

• Bu arada free surum varmis 1 haftalik deneyip karar vermek icin guzel olmus

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

1 haftalık mı emin misiniz? Ben 2 gün diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

1 haftalık mı emin misiniz? Ben 2 gün diye biliyorum.

17-24 aralik diyor

• kozcivan kullanıcısına yanıt

Başka öneriniz varmı hocam

• kozcivan kullanıcısına yanıt
    İşe yaramadı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

başka hesaptan oyunu açmayı dene (mesela sec hesaptan açmayı deneyebilirsin), açtıktan sonra ps4ü yeniden başlat ve tekrar kendi hesabından girmeyi dene. olmaza ps4ü kapat, modeme reset attıktan sonra tekrar dene. yine olmazsa https://support.activision.com/options buraya oyunu oynadığın hesapla giriş yapıp destek almayı dene (bazen destek formunu doldururken tak diye açılıyodu). mwde de çok yaşıyodum bunu, bunlardan biri işe yarıyodu.

Alıntıları Göster

Oyunu açamayanlar Alpererez'in bu önerdiklerini bir deneyin.

@Mvosh @kralexx42

• Cold War MW nin bence yanından geçemez
    Şu an oynuyorum MW ye göre çok daha iyi KD oranım var fakat bu oyun ww2 mekaniği gibi. O koşma yürüme animasyonu falan nedir sanki uçuyor yürümüyor bacakları bitişik yürürken adamların. Vuruş hissi belki kişiye göre değişir de mw çok daha iyi. Ben MW yi ilk oynadığım anda da beğenmiştim. Ama free verilmesi çok iyi oldu herkes deneyip ona göre alır. Sırf silahları wz kullanmak için bile alabilirim

• Cold War’da Hardcore modu var mı ? Normal modta çok fazla Hud var , hiç sevmiyorum o şekilde oynamayı

• Oyunu aldık bakalım. Umarım MW’yi aratmaz. Hoş her ne kadar hala MW favorim olsa da yenilik iyidir deyip başlayalım bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

Cold War MW nin bence yanından geçemez
    Şu an oynuyorum MW ye göre çok daha iyi KD oranım var fakat bu oyun ww2 mekaniği gibi. O koşma yürüme animasyonu falan nedir sanki uçuyor yürümüyor bacakları bitişik yürürken adamların. Vuruş hissi belki kişiye göre değişir de mw çok daha iyi. Ben MW yi ilk oynadığım anda da beğenmiştim. Ama free verilmesi çok iyi oldu herkes deneyip ona göre alır. Sırf silahları wz kullanmak için bile alabilirim

Bu kisisel bir tercih aslinda evet MW daha cok begenildi ama bana gore Cold War daha guzel neden daha guzel diyecek olursaniz oyunu konsolda oynadigim icin konsol icin konusuyorum 120FPS ile oynamak bambaska bir seviye inanilmaz bir fark var ve oyunda FOV ayari olmasi harika oyun resmen yag gibi akip gidiyor.

Soyle soyleyeyim MW yi ilk sezonundan 5. Sezonuna kadar oynadim Battle Pass de hep max yaptim Warzone gelince ilk ciktigi gunden yaklasik 7 ay boyunca Fifa cikana kadar hergun karantinada saatlerce oynadim. En son biraktigimda 3 KD ve 7K gibi kill sayim vardi ve bu degerler ortalamanin ustu degerler cok severek oynuyorduk Warzone u.

Cold War geldi aldik oynadik Prestij 4 oldum suan ve gecen Warzone a gelen guncelleme sonrasi hadi dedik gecelim Warzone a baslayalim tekrardan abi bu nedir ? Kagni gibi kosuyor adam oyun o kadar agir geldiki dusunun aylardir bu oyunu oynamisim sonra donuyorum ve Cold Wardan sonra cok kotu geldi. He gameplay olarak MW elbette daha iyiydi su gun Warzone icin 120 fps ozelligi (xbox da var) gelsin, fov ayari (pc de var) gelsin Cold War i silerim gecerim yine sabahlara kadar oynarim.

• Hocam akşamki oyunlar için teşekkürler , elinize sağlık. Sizin grubun karşısına çıkan rakipler iyi. Geçen Alper in oyuna girdim de mermi manyağı yaptılar beni   

Yalnız kulaklığı daha bağlayamadığım için sesli chat e gelemiyorum. Lafı açılmışken onu da sorayim. Şu an tv kulaklığı kullanıyorum konsolda. Onda da mikrofon yok. Sesi kulaklıktan alıp, kolun üstündeki mikrofon ile sohbet etme şansım var mı? Şayet böyle oluyorsa bir sonrakine chat e de gelebilirim.

@veteran_gamer @alpererez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheUnderTaker- -- 20 Aralık 2020; 9:11:37 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.