Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA: (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
4
Favori
165.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pvt.enis

aramızda sahte black ops kullanan arkadaşlar var mı ? çünkü ben internetten oynayamıyorum nasıl yapabilirim yardım edermisiniz ??

Buranın Ps bölümü olduğunu hatırlatırım
  • Ben de zombi mod oynuyorum ve iyi bir şeyler bildiğimi sanıyodum ama bunları okuyunca bildiklerim deve ile cüce gibi bir şey oldu
    Hemen oynamak istiyorum ama off sınavlar var. Gerçi LCD bozuk yarın servis gelecek yarın da oynamaya devam edicem
    Beni eklerseniz sevinirim Birlikte zombi yaparız veya ben ustalardan bir şey kapmay çalışırım ID: Baris_Han_96

• quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

quote:

aramızda sahte black ops kullanan arkadaşlar var mı ? çünkü ben internetten oynayamıyorum nasıl yapabilirim yardım edermisiniz ??

pc bölümü galiba yok ya da ben göremedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

quote:

pc bölümü galiba yok ya da ben göremedim

Yine de sorunu yanıtlayım.Şu ana kadar korsan black ops için mp çalışması var mı bilmiyorum ama mw2 korsan olarak mp oynanmıyordu.Muhtemelen buda öyle olacaktır.

• zombideki hileler dün , geç saatte kaldırılmıştır.

hile olayını denemeyin boşuna masa üstüne çıkma ve asönser dışına çıkma gibi , barrier glitch leri gibi bütün glitch ler kalktı.

yeni bir hile buldum gerçekten çok kolay .

five haritasında , elınıze ılk once bı shotgun ı alın sonra bir arkadaşınız revive e düşürcek kendini diğer arkadaşınızda hemen yanına düşücek.

bi ona revive yapmayı deniceksiniz , bi öbürüne bi kaç kere denerken biri kalkıyo o anda , diğerinide kaldırın sonra eliniz boş gözükücek .

şimdi gidin duvardan bir silah alın ( kutuda da oluyodur ama kulaklığı olan türk lazım bana yarın 2kulaklıklı türk lazım bunu yapmak için kutudada oluyomu deneriz)

3 silahla oyunun keyfini çıkarın ( denemediğim için bilmiyorum belki 4 5 silahta alınabilir ama gerek yok silah çok oldumu da sıkıntı oluyo ...

• quote:

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o

zombideki hileler dün , geç saatte kaldırılmıştır.

hile olayını denemeyin boşuna masa üstüne çıkma ve asönser dışına çıkma gibi , barrier glitch leri gibi bütün glitch ler kalktı.

yeni bir hile buldum gerçekten çok kolay .

five haritasında , elınıze ılk once bı shotgun ı alın sonra bir arkadaşınız revive e düşürcek kendini diğer arkadaşınızda hemen yanına düşücek.

bi ona revive yapmayı deniceksiniz , bi öbürüne bi kaç kere denerken biri kalkıyo o anda , diğerinide kaldırın sonra eliniz boş gözükücek .

şimdi gidin duvardan bir silah alın ( kutuda da oluyodur ama kulaklığı olan türk lazım bana yarın 2kulaklıklı türk lazım bunu yapmak için kutudada oluyomu deneriz)

3 silahla oyunun keyfini çıkarın ( denemediğim için bilmiyorum belki 4 5 silahta alınabilir ama gerek yok silah çok oldumu da sıkıntı oluyo ...

hocam iyi oynuyormuşsun herkes öyle diyor eklemişsin ama oynayamadık . haftasonu ikimiz bi zombi yaparız .

• oynarız dostum sorun değil .

isteyen herkes ekleyebilir .

psn : x-MoTioNZz-o

zombie ile ilgili sorusu olan varsa ( ps3 için )

yardımcı olmaya çalışırım .

gökhan ı görmedim bir kaç gündür ,

ben yardımcı olayım sizlere .

'' NE KADAR AZ KİŞİ OKADAR AZ ZOMBİ ''

bunu unutmadan oynayın derim .

mesela 4 kişisiniz.

2 si veya 3 üde düştü 4 kişi için gelen zombilerin hepsi size gelicek .

bunun zorluğunu ben iyi bilirim 16 17 levellerde 4 kişiyken tek olupta level atladığımı unutmuyorum

en iyisi 3 kişi ben dolanmayı sevdiğim için bi köşe ye geçipte beklemek gereksiz dolanmak daha iyi . ( köpekler gelince bi köşeye yatın tabi )

iyi oyunlar ...

• Glitchlerin kalkması çok kötü oldu.Trophyleri açmak için buna güveniyodum.Artık hayal gibi bişey oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o

oynarız dostum sorun değil .

isteyen herkes ekleyebilir .

psn : x-MoTioNZz-o

zombie ile ilgili sorusu olan varsa ( ps3 için )

yardımcı olmaya çalışırım .

gökhan ı görmedim bir kaç gündür ,

ben yardımcı olayım sizlere .

'' NE KADAR AZ KİŞİ OKADAR AZ ZOMBİ ''

bunu unutmadan oynayın derim .

mesela 4 kişisiniz.

2 si veya 3 üde düştü 4 kişi için gelen zombilerin hepsi size gelicek .

bunun zorluğunu ben iyi bilirim 16 17 levellerde 4 kişiyken tek olupta level atladığımı unutmuyorum

en iyisi 3 kişi ben dolanmayı sevdiğim için bi köşe ye geçipte beklemek gereksiz dolanmak daha iyi . ( köpekler gelince bi köşeye yatın tabi )

iyi oyunlar ...

ps3 teyim ben istediğin zaman yaparız

• Fazladan silah alma olayı belli bir levele kadar yarıyor biz COD5 der reisede 5-6 silah alıyorduk ama 30. round gelince mutlaka haritada dolaşmak gerekiyordu bunda nasıl bilmiyorum ama belli bir levelden sonra mutlaka dolaşmak isteyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekseker -- 25 Kasım 2010; 15:58:17 >
  • random kutusundan çıkan bütün silahları almıştık biz verrückt ta .

ondaki daha kolaydı .
  • Zombi modunda alınması gereken 2 trophy için yardım gerekiyor.Biri,upgrade edilmiş crossbow ile arkadaşına ateş edip 6 zombiyi öldürmek,diğerki de upgrade edilmiş fırlatılabilen bıçak ile ölmek üzere olan arkadaşını uzaktan ateş ederecek iyileştirmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 25 Kasım 2010; 23:08:51 >
  • ben 2 kişi ile birlikte level 34'e kadar geldim acayip zorlaşıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RefleX. -- 26 Kasım 2010; 13:53:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Zombi modunda alınması gereken 2 trophy için yardım gerekiyor.Biri,upgrade edilmiş crossbow ile arkadaşına ateş edip 6 zombiyi öldürmek,diğerki de upgrade edilmiş fırlatılabilen bıçak ile ölmek üzere olan arkadaşını uzaktan ateş ederecek iyileştirmek.

Aynı şekilde benmde son 2 trophy bunlar.psn imzada yazıyor.eklersen oynarız birlikte.Açmayı deneriz
  • Beyler sınavlar,okul falan derken giremedim haftasonları açık olmaya çalışırım.
  • reflex_tr tanıycam biyerden ama nerden çıkartamadım

• şu trophy lerin tam türkçesini yazabilirseniz iyi olur arkadaşlar ben daha hiç bir trophy i açmadım ne yapılması gerekiyor,şimdilik level 16 ya geldik der riese deki gibi haritada belirli bir dayanabilme noktası bulamadık henüz devamlı dolanıyoruz.
  • Zombi modu trophyleri

-Bir zombi bölümündeki bütün silah ve ekipmanları satın almak(1 oyunda)
    -Five zombi bölümünde elektiriği açtıktan sonra belirli bir seviyede gelen adamı(?) silahları kaptırmadan önce öldürmek.
    -Pack a punch makinasında upgrade edilmiş fırlatılabilen bıçak ile belirli bir mesafeden ölmek üzere olan arkadaşınızı iyileştirmek
    -Pack a punch makinasında upgrade edilmiş crossbow ile belirli bir mesafeden arkadaşınıza ateş edip,patlamayla 6 zombiyi öldürmek

Kolay trophyler
    -Ana menüdeyken R2-L2 tuşlarına birlikte basarak sandalyeden kalkmak
    -Kalktıktan sonra arkadaki bilgisayara DOA yazıp mini zombi oyununa girmek
    -Bu mini zombi oyununda bir speed boost(hızlı koşma)ile 20 zombiyi öldürmek
    -Eğer bilgisayara ZORK yazarsanızda yine bir trophy alıyorsunuz.

Zombi modunu 2 den fazla kişiyle oynayınca çok zorlaşıyor,birde diğerleri ölürse 50-60 zombi sağ-sol heryerden saldırıyor,kurtuluş yok.Sadece crossbow ile arkadaşına ateş edip 6 zombiyi öldürmek kaldı.(Bunda her 2 kişide trophyyi alıyor).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 26 Kasım 2010; 21:37:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Zombi modu trophyleri

-Bir zombi bölümündeki bütün silah ve ekipmanları satın almak(1 oyunda)
    -Five zombi bölümünde elektiriği açtıktan sonra belirli bir seviyede gelen adamı(?) silahları kaptırmadan önce öldürmek.
    -Pack a punch makinasında upgrade edilmiş fırlatılabilen bıçak ile belirli bir mesafeden ölmek üzere olan arkadaşınızı iyileştirmek
    -Pack a punch makinasında upgrade edilmiş crossbow ile belirli bir mesafeden arkadaşınıza ateş edip,patlamayla 6 zombiyi öldürmek

Kolay trophyler
    -Ana menüdeyken R2-L2 tuşlarına birlikte basarak sandalyeden kalkmak
    -Kalktıktan sonra arkadaki bilgisayara DOA yazıp mini zombi oyununa girmek
    -Bu mini zombi oyununda bir speed boost(hızlı koşma)ile 20 zombiyi öldürmek
    -Eğer bilgisayara ZORK yazarsanızda yine bir trophy alıyorsunuz.

Zombi modunu 2 den fazla kişiyle oynayınca çok zorlaşıyor,birde diğerleri ölürse 50-60 zombi sağ-sol heryerden saldırıyor,kurtuluş yok.Sadece crossbow ile arkadaşına ateş edip 6 zombiyi öldürmek kaldı.(Bunda her 2 kişide trophyyi alıyor).

teşekkürler şu ZORK la işe başlayalım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.