Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
4
Favori
165.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alper bugün arkadaş bir taktik bulmuş.Glitch.Varya güle oynaya 19 level yaptık :D
  • neymiş o glitch ?
  • Aga arkadaşa sormam lazım ayıp olmasın ona :D Nasıl yapıldığını söylemimde ilk odada ortadaki masanın üstüne atlıyosun hiç bir zombi gelemiyo :D
  • uff söylesen ne güzel olur
  • Çok yararlı bilgiler olmuş.Özellikle trophyleri söylemen iyi olmuş.Eline sağlık.
  • psn : x-MoTioNZz-o

drx55( gökhan ) söyleme kanka kimseye bu bir sır ..

evet o glitch i ben buldum bi nevi taktik de denebilir doğru gerçekten çok kolay ama bulunması imkansız gibi bişey ...

eski psn:Legend-Warrior34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-MoTioNZz-o -- 20 Kasım 2010; 2:45:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o

psn : x-MoTioNZz-o

evet o glitch i ben buldum bi nevi taktik de denebilir doğru gerçekten çok kolay ama bulunması imkansız gibi bişey ...

Eyvallah kanka sana sormadan bişe yapmim dedim.Bide dün Fırat Abi kopardı bizi ya

Arkadaşlar bide dün oynarken öğrendiğimiz yeni trophyi de söylim:

Sally Likes Blood Trophy'sini Alma:Bu trophy almak için ard arda 3 zombiye tek kurşunda headshot yapmanız gerek.

Kolay Yol:M14 Silahını Alın.Zombileri bir süre vurmayın.Peşinize takarak koşmaya başlayın.Hepsi arka arkaya dizildiğinde ateş edince %75 trophyi alıcaksınız.

• quote:

hmm yutuba düşer 2 gün sonra kafanı yorma
  • güzel konu olmuş,zombiye devam
  • @DAMN_YoU

glitch le igilendiğini sanmıyorum çünkü zaten var ama çoğu anlamsız şekilde yapmış.

mesela çıkmış masanın üstüne anlatıyor ; işte yazarak böyle yapcaksınız , eee kardeşim göstersene gıcıkmısın .

birde bişey daha buldum , asönserde arkasına geçiyosun , harita dışına çıkıyomuşsun gibi bişey ...

daha tutorial olarak gösterimi yok ama activision silmeden yakalıcam youtube da video :)

gökhan dün o trophy yi iyi buldun şansa bala

gökhan dün sen düştün oyundan level 12 de düştün biz fırat abiyle kaldık ..

16 da hırkız geldi nası hırslı saldırdı hırkıza hayretle izledim bnm upgrade lı ray gun ı çalmıstı bi baktım öldürmüş :)

3 kişiye gelen zombi 2 kişiye gelincede zor hakikaten ama biz 18 yapmayı başardık..

asansörün düğmesini bulabilseydik 20 25 giderdi o

paylaşım için saol .. iyi oyunlar ...

glitch lerin hepsini psturk de paylaştım zaten . ordan bakabilirsiniz kaynak isterseniz atım ...

• 4 kişi kino der toten de 21. rounda kadar gelebildik
  • Gökhan dediğin kırmızı mekana pustuk.Arda ben bilgehan 27.rounda geldik.Her el yaralı bırakıp silah geliştirdik.
  • kino da solo da hareketli olarak 50 yaptım ve bıraktım .

kino gerçekten kolay geliyo five dan sonra.

biz gökhan la her ikisindede 80 falan yapıp rekor kırıp bırakcaz .

2 kişi olursak çok rahat kino da 40 50 yaparız ...
  • Teşekkürler bu bilgiler için.
  • Eline sağlık güzel bir rehber olmuş.

Oyunu veteranda bitirdim, tüm trophyleri yaptım sadece zombie modunda yapmam gereken 3-4 trophy kaldı. Ancak bunları yapmak biraz zor gibi. Videolarda da verilmiş ama biraz zaman harcamak gerekiyor.

Sally Likes Blood trophy'si bildiğim kadarıyla 3 tane headshot ile olmuyor, çünkü single modda yapmıştım. Mağaralarda tek mermi ile 3 düşmanı öldürmüştüm. Headshot ile ilgisi yoktu diye hatırlıyorum.
  • Doğru düzgün taktik bilen yokki.Deli oluyorum oynarken.Bebe şebe doldurmuş bütün haritaları.Burdan bir kaç kişi ekleyim.Denk gelirsek güzel olabilir.
  • quote:

@DAMN_YoU

glitch le igilendiğini sanmıyorum çünkü zaten var ama çoğu anlamsız şekilde yapmış.

mesela çıkmış masanın üstüne anlatıyor ; işte yazarak böyle yapcaksınız , eee kardeşim göstersene gıcıkmısın .

birde bişey daha buldum , asönserde arkasına geçiyosun , harita dışına çıkıyomuşsun gibi bişey ...

daha tutorial olarak gösterimi yok ama activision silmeden yakalıcam youtube da video :)

gökhan dün o trophy yi iyi buldun şansa bala

gökhan dün sen düştün oyundan level 12 de düştün biz fırat abiyle kaldık ..

16 da hırkız geldi nası hırslı saldırdı hırkıza hayretle izledim bnm upgrade lı ray gun ı çalmıstı bi baktım öldürmüş :)

3 kişiye gelen zombi 2 kişiye gelincede zor hakikaten ama biz 18 yapmayı başardık..

asansörün düğmesini bulabilseydik 20 25 giderdi o

paylaşım için saol .. iyi oyunlar ...

glitch lerin hepsini psturk de paylaştım zaten . ordan bakabilirsiniz kaynak isterseniz atım ...

O asansörün kapılar ters açıldığı için kafası karışıyor insanın ya :D Helal yine 18'e gelmek büyük başarı :D

Rekoru kırıcaz global listede 1. olucaz ow yea :D

Yiğit taktiğin işe yaradığına sevindim :d

Out of Control evet yokmuş hs ile ilgisi .Ama kafadan vurunca daha garanti olur diye düşünüyorum.Düzeltme için teşekkürler :)

• Kino der totende başka bir taktik veriyim
    Elektriği açmak için çıktığınız odada yukardaki kapıdan gidin.Elektriği açtıktan sonra
    çıktığınız odada aşağıdaki kapıyı açın.Hepiniz zombileri orda bekleyin zombiler
    geldikten sonra başınız sıkıştığında tuzağı açın hepsi zaten yanıyor.Duvarları kapatmak
    için veya silah geliştirmek için bir tane zombiyi canlı bırakın.
  • the collector'ı 8.wave de alan adamlar var yahu ben 13'te bile alamıyorum lütfen bir bilgi filan verirmisiniz
  • o ne?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.