Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
4
Favori
165.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ego555

Ahmet Abi(tonimotto),COD7'deki silahlar oluyormuş.Yakında psnden satılmaya başlanır

Oooo bomba o zaman hele çıksın der reise sabahlar olmasın ondan sonra.Belki bu haritalarda eğlencelidir ama oynamak lazım olmadı akşama oynayalım peşime 30-40 zombi takıp gezmeyi özledim.Baştan söylüyorum yeni haritalarda sen nereye ben oraya öğrenene kadar.Black ops veya COD5 zombi için benide ekleyebilirsiniz arkadaslar.

Psn:tonimotto
  • Yeni bilgiler.

Haritalardaki Easter Eggler:Oyundaki zombi haritalarında bazı easter eggler var.Bu easter eggler oyuna direk olarak etki etmiyor.Müzik ve ses olarak varlar.Bunların nerde olduğunu ve bulunduğunu göstericem.

Kino der Totem "115" Elena Siegman Kevin Sherwood Şarkısını Açma

Haritanın belli bölgelerine yayılmış 3 tane taş var.Bu taşların yanına gidip hedef alın.Hedef alırken PS3'de kare,Xbox'da çarpı tuşuna basılı tutun.3'ünüde işaretleyince müzik açılacak.
    Taşların Yerleri:

Kino der Totem 2.Easter Egg Film Makaraları:Silah geliştirme odasından 30 saniye sonra tekrar geri dönerken bazen yanlış yerlere ışınlanıyorsun.Bu odaların bazılarında film makaraları var.5 saniye içinde o film makaralarını alın.Daha sonra silah geliştirme odasındaki projeksiyona takın.Görüntüler değişecek.

Five Haritası Eminem Won't Back Down Şarkısı İçin:
    Etrafta bulunan telefonlara hedef alıp kullanma tuşuna basarak cevap verin.Hepsine aynı şeyi yapınca şarkı açılacak.

Five Haritası Elektrik Kapılarını Aktif Etme:

1.Katta geçiş kontrol aletlerinin yanına gidince size erişim engellendi hatası verecek.Bu aletler kapılardaki elektrik tuzakları açıyor.Ama batarya gerekli.Bataryaları bulup yerlerine yerleştirmeniz gerek.

Bataryaların Yerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ego555 -- 15 Kasım 2010; 15:18:27 >

• sağlam bi zombi yapamadım şu oyunda
  • Beyler oyundayken zombiye çağıran oldu gelemedim kusura bakmayın .O sırada zaten zombideydik.Cevap vermeye vakit olmuyor.
  • zombi moduna 1 kez girdim baktım nasıl bişey diye bek beğenmedim ama bu videolar hoşuma gittii:)
    hatta tırstım biraz:)) bende girim zombi dünyasına:)
    eline sağlık hocam buarada
  • Bendim o egemen
  • Güzel Bilgiler Paylaşım İçin Teşekkürler
  • Konu tutmadı galiba gök :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freaky51

Bendim o egemen

Vayt mehmet gözlerimi yaşarttın kardeşim sen SD den zaman ayırıp zombi yaparmıydın
  • ilk mekanda level 12 ye kadar gidebildik :) taktik ile oynayınca hem ssarıyor hem zevkli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

ilk mekanda level 12 ye kadar gidebildik :) taktik ile oynayınca hem ssarıyor hem zevkli oluyor

İşin tadını kaçırıp birbirimize de el bombası atmaya başladık oyun daha heyecanlı hale gelsin diye.

Rehber baya işimize yaradı.Teşekkürler.
  • Rehber sağlam olmuş elinize sağlık. Şarkı olayını 4o yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Orada Tropyh verse güzel olur aslında.
  • Teşekkürler arkadaşlar .Yeni bilgiler öğrendikçe yazıcam.Şuan Five'da bir taktik daha düşünüyorum hayırlısı.
  • Pentagon Hırsızını Kolay Yoldan Öldürme:Öncelikle söyliyeyim bu bir glitch ve yakın zamanda düzeltilir diye düşünüyorum.
    Orta kata gelin.Teleportu izleyerek hırsızın gelmesini bekleyin.Odaya giriş yaptıktan sonra el bombasını ısıtıp elinizde patlatın.Yere düştükten sonra tek kurşun ile hırsızı öldürebilirsiniz.

Pentagon Hırsızını Öldürmenin Getirileri(Silah Kaptırmadan):Eğer hiç silah kaptırmadan Hırsızı öldürürseniz şu ödülleri alıcaksınız:Trophy,max ammo,dolar (?) ve en önemlisi silah geliştirme aletini yanlızca 1000 puan vererek kullanabilirsiniz.
  • beni ekleyebilirsiniz genellikle zombi oynuyorum
    bide önerdiğiniz silah var mı
  • çok yararlı olmuş
  • beyler kusura bakmayn anlamadığım birşey var ve oyunun başında perişan oldum.ilk bölümü bitirmek için ne yapmamız gerekiyor.20 level mi dayanıcaz yoksa bütün şalterleri mi kaldırıcaz?hayatta kalma taktiklerini yazmışsınız ama bölmümün bitmesi için ne yapmamız gerekiyor onu bir söylermisiniz.kaç gecedir sabahlıyoruz hala geçemedik.ilk başlanılan yerde 19. seviyeye geldik ama ne yapınca geçicez bilemiyorum .lütfen yardım edin.
  • Beyler isteyenler beni eklesin beraber oynayalım psn aşağıda

PSN:muratozgur66
  • quote:

Orijinalden alıntı: crimex

beyler kusura bakmayn anlamadığım birşey var ve oyunun başında perişan oldum.ilk bölümü bitirmek için ne yapmamız gerekiyor.20 level mi dayanıcaz yoksa bütün şalterleri mi kaldırıcaz?hayatta kalma taktiklerini yazmışsınız ama bölmümün bitmesi için ne yapmamız gerekiyor onu bir söylermisiniz.kaç gecedir sabahlıyoruz hala geçemedik.ilk başlanılan yerde 19. seviyeye geldik ama ne yapınca geçicez bilemiyorum .lütfen yardım edin.
  • biri zombi mi dedi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.