Şimdi Ara

Call of Duty Black Ops III [Xbox One Ana Konu] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
2
Favori
5.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 4spenox

quote:

Orijinalden alıntı: metall82

mesela nasıl fark arkadaşım resim veya vido bana atabilirmisin. 20-30 ms den fazlamı fark ? 100 altında oyananırmı. genel olarak.. bo3

PS den yok. Sadece Xbox versiyonundan resim var. Konusu geçti diye çekmiştim. Yukarılarda bi yerlerde var bu konuda. Yoksa gönderirim bulup.

Xbox için
    İnternet kullanımının yoğun oldu zamanlarda mesela hafta sonu veya akşamları, Xbox Bo3 te 20-30 arası ping veriyor.
    Ama mesela geçenlerde hasta olmuştum. Evde hafta içi gündüz saatlerinde oynadım ve gayet iyi 10-20 arası ping aldım.

PS için
    PS versiyonu hasta olduğumda elimde değildi. Dolayısıyla sadece normal akşamları veya haftasonu deneme fırsatım oldu. Yaklaşık 40-60 ping veriyor yoğun zamanlarda (40 sadece bir kere gördüm). Yoğun olmayan zamanlar için birşey diyemem.

Xbox'ın Black Ops 3'te 20-30 ms ping vermez. 9-10 ms ping de vermez.
    Anlattığın gibi 10 ms pingde oynaman için serverın kucağında olması lazım. 30 ms de oynuyorum diyorsan da Frankfurt'ta falan oturuyor olmalısın, profiline baktım Sakarya yazıyor.

Sakarya'da oturuyorsan ben söyleyeyim 80-110 arasında ping alırsın. Netin fiberse 80, adsl ise 100-110.

Çektiğin videolarda bile 3 diş gözüküyor bağlantın. 10 ms ping diyorsun :(

Ben TTNET ADSL ile 110, Uydunet ile de 84 ms ping alıyorum. Zaten belli bir bandı var bunların. 66 ms ping bandı, 84 ms ping bandı, 110 ms ping bandı var.

Birinin pingi 81 diğerinin 89 diye bir şey yok mesela, belli bantlar koymuşlar hangisine yakınsan oraya lag compensation uyguluyor.

• Hocam ping in resimi forumda, kendim çektim atmıştım. Kanalda ki videoları dikkate alma. Videoları Theater mode kullanarak çekiyorum. Orada niyeyse öyle gösteriyor. Normalde oynarken full diş çekip NAT: Open diyor. Ama ne zaman sahne veya kayıt almak için Theater mode a girsem kalite düşüyor ve NAT: Moderate oluyor. O esnada görüntüyü almak için Smartglass ile Xbox dan PC ye ekranı stream ettiğimden olabilir belki.

Ama haklısın Full diş çekse bile son zamanlarda yükselmeye başladı. Çarşamba akşamı oynayayım dedim, ping en iyi 40 oldu ve aşağı düşmedi. Dün oynadım baya, 60 ping vardı. Aşağı yukarı yılbaşından sonra böyle olmaya başladı.

Şunu da belirteyim. Oturduğum yer yeni yerleşim yeri, hatlar vs komple yeni çekildi. Ve civarda sadece 5 aile oturuyor.

Edit: DMZ/PORT işlemini yaptığımı belirtmeyi unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 22 Ocak 2016; 9:10:28 >
  • 4spenox kullanıcısına yanıt
    Bağlantın elbet kendi içinde kalitelidir, 40-60 falan olmayacak şeyler değil inanırım da.
    Sen orada 10 ms görüyorsan sen bile inanma zaten, tavsiyem olsun. Oyun zannediyorum sizi de hep dedicated serverlara atıyor, hostlu sistemde oynamıyoruz %99 ihtimalle.(şahsen hep dedicated serverlara denk geliyorum)

Dedicated server yapısında 10 ms ping görmemiz için abartısız şekilde serverın kucağımızda olması lazım, ki kucağımızda değil Almanya'dan başlıyor. Orada görülen 10 ms civarı ping değerleri de sistemin yanlış bir girişidir yani.
  • Aradaki farkı nasıl anlıyoruz oyunda. Mesela bazen görüyorum Skor tablosunda bir kişinin üzerinde kablo işareti oluyor diyorum bu host olmuş. Bazen bende göründüğü de oldu. Ama çoğu zaman yok. Olmadığı zaman servera mı oluyoruz. Dün özellikle hafta sonu olmasından aralıksız 3 saat Bo3 oynadım ama hiç denk gelmedim o işarete.

Dediğim gibi o şekilde ping artık göstermiyor. Muhtemelen hata olabilir. Dün genel olarak 40-50 civarında gezdi mesela.
  • Aktif olarak PS4 oynamama rağmen XB1'da da bazı arkadaşlıklar edinmem gerek. Çoğu zaman
    çevrimiçi bulabilirsiniz beni, ID: MaximillianFoe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar şu problemin çözümünü bilen varmıdır.

black ops 3 errorcode : A.B.C.D.E.F.-H.I.J.K.-.-.N.-.-.-.-.-.-.U.V.W.X.Y.Z.a.

Kafayı yesirtecek bana.Oyuna arkadaslarla tekrar başlayalım dedik bu hatayı veriyor bu seferde

• Arkadaşlar bu oyun 360 da sadece zombi modu olarak mı var?full single oynanmıyır mu ps4 one deki gibi acaba
  • Co op zombi senaryo realistik oynayacak arkadaslar araniyor

• Konu ölü

• quote:

Orijinalden alıntı: wesker005

Konu ölü

Cunku oyun cope bagladi. Ilk ciktigindaki haliyle alakasi yok, bir de BO1 gelince zaten pek takan yoktu hic kalmadi konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Outlaw Torn

quote:

Orijinalden alıntı: wesker005

Konu ölü

Cunku oyun cope bagladi. Ilk ciktigindaki haliyle alakasi yok, bir de BO1 gelince zaten pek takan yoktu hic kalmadi konuyu.

Ben zaten 2 ay sonra sıkılmıştım ps4 de black ops 1 aldım akiyom en iyisi

• Hemen hergun oynuyorum. COD4'ten sonraki en iyi oyun bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar Bizim Xbox One CodBo3 te klanımızda var her akşam oynuyoruz beni ekleye bilirsiniz isterseniz.

Klan İsmimiz : [GYBT]
    İsmim: Erdem Sucu
    GameTag: neremyy
  • zombie modunda 2 kişi oyun oynayamıyoruz nedeni ne olabilir nerede hata yapıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

zombie modunda 2 kişi oyun oynayamıyoruz nedeni ne olabilir nerede hata yapıyoruz?

Split screen mi oynamaya çalışıyorsunuz?

• sawolverine kullanıcısına yanıt
    evet split olarak 2 bölüp oynanmıyor. 1 kişide liveden gelecek 3 kişi olacak.
  • Bende geçte olsa oynamaya başladım, hala oynayan vasra gamertag imzamda
  • arkadaşlar bu oyunu satan varsa pmden ulaşabilirmi p1 p2 farketmez.
  • Dronu Nasıl kontrol ediyoruz?
    Rb+lb yapıyorum ama olmuyor

• Easter eggleri birlikte yapabileceğimiz birileri varsa pm atsın hepsini biliyorum tek yapamıyorum :) 3 tane map kaldı edit: sadece revelations ve shadows of evil kaldı. Gt: Burak Boran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunburak41 -- 5 Şubat 2017; 11:47:42 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.