Şimdi Ara

Call of Duty Black Ops III [Xbox One Ana Konu] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
5.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merkingtr

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

quote:

Arkadaslar Merhaba. Her seferinde şu problemi alıyorum. Oyundan sogudum resmen.Sadece birkez girebildim nasıl olduysa.Yok mu bir çözümü.

Reşim bu.
     Call of Duty Black Ops III  [Xbox One Ana Konu]

Ps4te dmz açıp upnp kapayınca sorun düzeliyor bi dene belki xboxta da bu şekilde çözülür

Eyvallah, denedim ama maalesef

Hocam dmz portlar ve upnp den sadece biri açık olacak şekilde dener misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sawolverine

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar Merhaba. Her seferinde şu problemi alıyorum. Oyundan sogudum resmen.Sadece birkez girebildim nasıl olduysa.Yok mu bir çözümü.

Reşim bu.

Ps4te dmz açıp upnp kapayınca sorun düzeliyor bi dene belki xboxta da bu şekilde çözülür

İlgin için teşekkürler. Gamepad bozuldu.Denedik ten sonra tekrar yazarım. ( tabi oyunu satmaz isem:-) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merkingtr -- 7 Aralık 2015; 10:55:26 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sawolverine

quote:

quote:

quote:

quote:

Reşim bu.

İlgin için teşekkürler. Gamepad bozuldu.Denedik ten sonra tekrar yazarım. ( tabi oyunu satmaz isem:-) )

Aynı hatayı alıyordum hocam , sadece port açtım diğerlerini kapattım hemen düzeldi.modem kaynaklı bir sorun diye okumuştum.rica ederim.

• Bende aynı senin gibi kararsızdim hocam ps3 satıp xbox one ilk çıktığı zaman amerikan cihaz aldım 2 yıl aralıksız oynadım hep içimde ps4 yara idi ve dayanamadım aldım xbox one nın yanına ben bo3 ü yayınlandığı ilk gün sezon passli ön sipariş yaptım 310 tl ye ve oyun çıktı çok berbat sinirlendim ping hep yüksek ve gidip ps4 aldım oynuda cd olarak aldım inan arada dağlar kadar fark var ps4 mükemmel bir cihaz bu arada xbox one da satmadim ama hic düşünmeden al derim xboxda kd 1.10 du ps4 de 1.70

• quote:

Orijinalden alıntı: ByErdal

Bende aynı senin gibi kararsızdim hocam ps3 satıp xbox one ilk çıktığı zaman amerikan cihaz aldım 2 yıl aralıksız oynadım hep içimde ps4 yara idi ve dayanamadım aldım xbox one nın yanına ben bo3 ü yayınlandığı ilk gün sezon passli ön sipariş yaptım 310 tl ye ve oyun çıktı çok berbat sinirlendim ping hep yüksek ve gidip ps4 aldım oynuda cd olarak aldım inan arada dağlar kadar fark var ps4 mükemmel bir cihaz bu arada xbox one da satmadim ama hic düşünmeden al derim xboxda kd 1.10 du ps4 de 1.70

Bende de tam tersi. PS4 te ping sürünüyor resmen berbat ötesi. Xbox da tam tersi 9 ping veriyor cod da. Ve oynaması daha keyifli bu yüzden. Daha da kolay kolay PS4 e online fps oyun almam.
    Denediğim her oyunda bağlantı açısından xbox daha iyi

..............

Her gün oynamaya devam İyi sardı bu oyun bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 7 Aralık 2015; 14:51:20 >

• Ben xboxu kötülemiyorum sonuçta iki konsolda var ama ps4 daha iyi geldi bana

• Clanımıza beklerim arkadaşlar.. şuanda 5 kişiyiz.. sohbet ederek eğlenceli vakit geçiriyoruz.. katılmak isteyenler eklesin gt: zoltan983
  • merhaba arkadaşlar. xbox one almayı düşünüyorum. ps4 de özellikle bo3 de ping olayı çok can sıkıcı. daha önce xbox one da microsoft serverlarını kullandığı için online oyunlarda xbox daha iyi olduğunu duymuştum. amerikada 30ping se burada 30 ping vs.. böyle okmuştum bir yerlerde. ps4 e göre serverlar daha kaliteli biliyorum. amerikada 20-30- max pingle oynuyorlar ps4 de benim 100 üzerinde ve 3 diş çekiyor. 12 kişilik oyunda herkesin 4 diş benim 3diş ve karşı karşıya adam vurmak nerdeyse imkansız oluyor. çok sıkıldım bu yüzden. xbox almayı düşündüm o derece. yanlız burada ping den şikayetçi arkadaşlar gördüm 400 ping gören arkadaş vardı ilk sayfalarda. veya üstlerde yazan arkadaş ps4 e geçim diyor. kafam karıştı. 120-130 pingle oynuyorum. bulunduğum yerde fiber yok olsa zaten direk kullanırım. Hipernet adsl kullanıyorum 32mb akn siz. upload malum türkiyede. şimdi ben xbox one alırsam ping aynı olursa deliririm. bunun için şimdi almayı düşünürken ürktüm. burada yazılanlardan sonra. sizce ne yapmam gerek ? pingleriniz ne durumda ? tavsiye edermisiniz. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler..

• Server olayına birşey diyemem ama iki cihazda da Bo3 için ping denemesi yaptım. Xbox açık ara önde. PS4 yine herzamanki gibi yüksek ping veriyor bu oyunda da. Üstelik denemeleri bir kaç kez yaptım. Düşman arkamdan bile gelse dönüp vurabilmenin keyfini çıkarıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 24 Aralık 2015; 11:12:28 >
  • 4spenox kullanıcısına yanıt
    mesela nasıl fark arkadaşım resim veya vido bana atabilirmisin. 20-30 ms den fazlamı fark ? 100 altında oyananırmı. genel olarak.. bo3
  • quote:

Orijinalden alıntı: metall82

mesela nasıl fark arkadaşım resim veya vido bana atabilirmisin. 20-30 ms den fazlamı fark ? 100 altında oyananırmı. genel olarak.. bo3

PS den yok. Sadece Xbox versiyonundan resim var. Konusu geçti diye çekmiştim. Yukarılarda bi yerlerde var bu konuda. Yoksa gönderirim bulup.

Xbox için
    İnternet kullanımının yoğun oldu zamanlarda mesela hafta sonu veya akşamları, Xbox Bo3 te 20-30 arası ping veriyor.
    Ama mesela geçenlerde hasta olmuştum. Evde hafta içi gündüz saatlerinde oynadım ve gayet iyi 10-20 arası ping aldım.

PS için
    PS versiyonu hasta olduğumda elimde değildi. Dolayısıyla sadece normal akşamları veya haftasonu deneme fırsatım oldu. Yaklaşık 40-60 ping veriyor yoğun zamanlarda (40 sadece bir kere gördüm). Yoğun olmayan zamanlar için birşey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 24 Aralık 2015; 11:44:23 >

• 4spenox kullanıcısına yanıt
    anladım fakat senin netle alakalı ps bile 50-60 diyorsun. ps de oynayıp fiber ile o pingler alan arkadaşlar var. ben şunu merak ediyorum acaba 100 küsür alıpda ps4 de xbox da 6070 alan varmıdır acaba. hani ben 130-160 alıyorum 100ün altına inceğini bilsem çeşke. genelleme yapıp kara vericem siz gibi yorumlardan yola çıkarak. değermi değmezmi diye.. teşekkürler bilgiler için. ps4 dede ve xbox da oynayanların yorumları önemli..
  • quote:

Bende aynı senin gibi kararsızdim hocam ps3 satıp xbox one ilk çıktığı zaman amerikan cihaz aldım 2 yıl aralıksız oynadım hep içimde ps4 yara idi ve dayanamadım aldım xbox one nın yanına ben bo3 ü yayınlandığı ilk gün sezon passli ön sipariş yaptım 310 tl ye ve oyun çıktı çok berbat sinirlendim ping hep yüksek ve gidip ps4 aldım oynuda cd olarak aldım inan arada dağlar kadar fark var ps4 mükemmel bir cihaz bu arada xbox one da satmadim ama hic düşünmeden al derim xboxda kd 1.10 du ps4 de 1.70

Bilip bilmeden konusmayin ya. Microsoft Xbox One ile birlikle 300.000 yeni server kurdu.

Ps4 de 80 ping veriyorsa Xbox one 40 ping verir

Xbox'un ONLINE altyapisi Ps4'e gore cok ama cok daha iyi

• Ben Xbox one da 130 ping alıyorum ps4 de olsa değişeceğini sanmıyorum bulunduğum yerde net çok rezalet çünkü.yalnız ping testi bo3 te yapılmaz çünkü oyunculardan birini host yapıyor,dedicated server olan bir oyunda yapılmalı diye biliyorum yanlışım var düzeltirsiniz arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

quote:

Bilip bilmeden konusmayin ya. Microsoft Xbox One ile birlikle 300.000 yeni server kurdu.

Ps4 de 80 ping veriyorsa Xbox one 40 ping verir

Xbox'un ONLINE altyapisi Ps4'e gore cok ama cok daha iyi

300 milyon sörvır o

• Kasvet Getiren kullanıcısına yanıt
    nasi bi 300 m serversa 10 senedir microsoft fanboylugumu bitirdi us den bi host atadimi 16mbit upload hizim yerle yeksan ping 130

• Sonunda Dark Matter çilesi bitti, darısı challenge ları kasan arkadaşların başına.

• WoW GOREFIEND kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun abi, tebrikler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, artık doğru düzgün oynayabilirim.
  • WoW GOREFIEND kullanıcısına yanıt
    Aynen kafa rahat . :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.