Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops III (2015) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
4
Favori
28.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ghost'un öldüğü sahnede, neredeyse ağlayacaktım. Geçici bir şok yaşamıştım o an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

İlk mesaj ve başlık tamamen değiştirildi, steam linki, açıklama ve videolar eklendi.
    Haberi olması için @menesozun

Konuyu devralabilirsiniz hocam, memleketteyim pc olmadigi icin ilgilenemiyorum konuyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim idare edebilme imkanım yok, çok yoğunum. Arkadaşlar alıntılarsa ara ara ilk mesajı istek doğrultusunda güncelleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Benim idare edebilme imkanım yok, çok yoğunum. Arkadaşlar alıntılarsa ara ara ilk mesajı istek doğrultusunda güncelleyebilirim.

Anladim hocam, ilgilenince almak istediginizi dusundum. Temmuz gibi evdeyim ondan sonra ilgilenirim zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni çöp hayırlı olsun,şu gelecek zaman sevdasından vazgeçmeliler,

Günümüze veya geçmiş zamanda uyarlanacak yığınla senaryo var adamlar hala gelecek zamada geçen oyun peşinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equal Threshold

Artık uçma kaçma yok bence multisi çok iyi olmuş

Tam istediğim tarzda arkadaşlar cod artık mp ye kaydı bunu kabullenmeniz lazım :)

Mp si müthiş bana göre, advanced da zevkliydi fakat 20 prestige den sonra sıkıyor, bunda zıplama felanda yok bayağı sarıcak gibi duruyor ön sipariş verdim bekliyorum.

mw kadar yüksege ziplamiyor lakin normal ziplama 2 kat artirilmis yani yinede iyi zipliyor bence duvardan yürümesi daha kötü olmus exo a göre tyani sinsi olarak duvarda yürüyüp beynimize SIKARLAR cod a hoplama ziplama yakismiyoor
  • ilk öncelikle sa beyler.forumda yeni oldugum için k bakmayın bi yanlısım olursa :) modern warfare 3 te sol alt kosedeki pusula görünmüyor.nedenini ayarlarmı eksik yoksa baska bi sorunmu war? çözumunu söylerseniz sewinirim.simdiden tesekkür ederim :))

• Beyler almayın şu oyunu.Gelecek zaman istemediğimizi anlasınlar artık.

• Takip edelim bakalım. Pek umudum yok ama.
  • Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision ekibinin yayımclığını üstlendiği Call of Duty: Black Ops III için gelecek olan beta süreci azalırken, geliştirici ekip oyun ile ilgili detaylar vermeye devam ediyor.
    Bugün yayınlanan video ile, oyundaki hareket özgürlüğü gözler önüne seriliyor. Yerde sürünerek ateş etme, merdivenlerden geriye doğru hamle yapma ve tabi ki duvar üzerinde yapabileceğimiz hareketler oyundaki yerini aldı.
    İlk olarak 19 Ağustos tarihinde PlayStation 4 için başlayacak olan beta, diğer hafta ise diğer platformlar için oynanabilir olacak.

-Merlin

Bir de bu video geldi

Bu arada ilk mesaj güncellendi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, şu dakikadan sonra konu ile ilgileneceğim.
  • Acaba hikayesi nasıl olacak? Önceki oyunlar özellikle BO1 hiç fena değillerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Beyler almayın şu oyunu.Gelecek zaman istemediğimizi anlasınlar artık.

Konu Black Ops ise. Ben alabilirim

Yakında on sipariş vermeyi düşünüyorum

Kasım ayına daha var o yüzden etmeyeceğim daha.

Geçmiş konulara bakarsanız Black Ops manyağı başka birisi yoktur benim gibi bu forumda. Çıkmamış oyuna en güzeli demişliğim bile var

• Nereden geliyor bu sevda hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Strange

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Beyler almayın şu oyunu.Gelecek zaman istemediğimizi anlasınlar artık.

Konu Black Ops ise. Ben alabilirim

Yakında on sipariş vermeyi düşünüyorum

Kasım ayına daha var o yüzden etmeyeceğim daha.

Geçmiş konulara bakarsanız Black Ops manyağı başka birisi yoktur benim gibi bu forumda. Çıkmamış oyuna en güzeli demişliğim bile var

Hocam bende black ops severim.black ops ı severek oynamıştım.Bo 2 de bazı teknolojiler aşırı abartılmış.Bo2'yi senaryo için oynadım zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunussinop57

quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

yok kardeş ya ben böyle cod istemiyorum.değişik değişik silahların olduğu cod istemiyorum. üstün teknoloji istemiyorum.uçan robotlar falan istemiyorum.

ben şu bölümün verdiği heyecanı :

Call of Duty: Black Ops III (2015) [PC ANA KONU]

şu bölümün verdiği coşkuyu :

şu bölümün verdiği hüznü istiyorum :

bırakın şu bf özentisi multiplayer modları falan. cod'u cod yapan singleplayer modudur. adam gibi singleplayer modu yapın yeter. 10 kere gene bitiririz.

evet ya bunu istiyoruz hem 1. dünya savaşı da güzel olabilirdi;

Call of duty yapımcıları açklamış:

1. dünya savaşında yeterli silah ve teknoloji olmadığı için yapılmıyormuş

BENCE bunlar yalan insanalr silahla değil senaryo ile oynuyrlar adamlar da haklı YENİLDİKLERİ savaşları niye anlatsınlar

Hocam 1. dünya savaşı çıkarsa muhtemelen düşman tarafında olucaz.He ama taraf seçebilmek gibi bir şey olursa albay ahmetlerle oynamak zevkli olabilir.

• SGT. Woods,Alex Mason, Jason Hudson,Victor Reznov...

Diğer oyunları bilmem ama en sevdiğim karakterler bunlar.

@huseyinadukeeee
    Hocam teknolojiyi çok seviyorum. Kötü de olsa toplumun teknolojiye ve geleceğe bakış açısı her zaman merakımda olmuştur.

Ben bu tarz oyunlara bayılıyorum. Fakat WW2 olsa kalp krizi geçirebilirim. Özellikle Victor Reznov 'un olduğu bir geçmişte

• Multiplayer hakkında fikir edinmek isteyenler varsa buraya bakabilirler. Bizim arkadaşlar oynamaya çalışıyorlar.

http://www.twitch.tv/cosplayturkiye
  • Yav bu oyun 99₺ değil miydi Steam'de şuan 179₺ olmuş? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Yav bu oyun 99₺ değil miydi Steam'de şuan 179₺ olmuş? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum..

Konuda gerekli bilgiler yer almakta..!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.