Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops III (2015) [PC ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
4
Favori
28.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun oynanışı bana çok zevksiz ve ağır geldi.Advanced Warfare ve Ghosts daha akıcıydı sanki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravewalker

Oyunun oynanışı bana çok zevksiz ve ağır geldi.Advanced Warfare ve Ghosts daha akıcıydı sanki ?

aynen advanced daha güzeldi kevin spacey ah
  • multide round başlarken adam ileri gitmiyor tab açılmıyor. 4 5 saniye sonra kendine geliyor. kendi kendine yürüyor falan. bu netle ilgili mi yoksa optimizasyonlamı
  • Pc de adam gibi optimize oyun gelsin artik be!! Ac ayri kasar, batman ayri kasar, cod ayri kasar, nba ayri kasar vs vs. Pc de oyun oynamayi iskence ediyorlar millete hep sogutmak icin bunlar bilerek kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynarken düşmanın ölüşü...
    Call of Duty: Black Ops III (2015) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 8 Kasım 2015; 3:44:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ark_balee

Pc de adam gibi optimize oyun gelsin artik be!! Ac ayri kasar, batman ayri kasar, cod ayri kasar, nba ayri kasar vs vs. Pc de oyun oynamayi iskence ediyorlar millete hep sogutmak icin bunlar bilerek kesin

Donanım sattırmak için yapıyorlar onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HadwiCk^

multide round başlarken adam ileri gitmiyor tab açılmıyor. 4 5 saniye sonra kendine geliyor. kendi kendine yürüyor falan. bu netle ilgili mi yoksa optimizasyonlamı

Lag bu. Serverlar çok uzakta olunca böyle oluyor. Lag çok yüksek.
  • Multi nasıl bilmiyorum ancak single berbat.
  • Çok fazla ani fps düşmesi oluyor. Optimizasyon kötü gibi.
  • Arkadaslar oyun kac gb ?

• WonLt kullanıcısına yanıt
    55
  • Call of Duty: Black Ops III (2015) [PC ANA KONU]

Arkadaşlar böyle bir şey oldu bugün dün sorsunsuz oynuyordum
  • Optimizasyon çok sorunlu, i5 4590, R9 380(4gb) ve 8 gb ramim mevcut. Oyun sırasında CPU kullanımı %99a, ram %95e vuruyor, 10 dakikanın 7 dakikası fps droplarıyla(3-5 fps) geçiyor. Umarım fixlenir yoksa boşuna para verdik

• Arkadaşlar şu sağ tuşa basında nişan alıyor ya, sonra orada kalıyor bunu kapatmanın yolu nedir ya! Bu nihye otomatik açık gelir?!
  • texture kalistesi dışında bütün ayarlar en sonda, texture kalitesi ile ilgilide şöyle bir sıkıntı var.

texture kalitesini extra'ya almayın yama gelene kadar. Ram ve Vram kullanımı %99'a vuruyor. yetmiyor hiçbir şekilde. öyle aman amanda bir grafik farkı yaratmıyor. resmen milleti enayi yerine koymayı amaçlıyorlar şu grafik ayarları bölümünde.
    sözde kastığını düşünüp ekran kartı değiştirecez, arkadaş 970 var zaten neyin kafası bu anlamıyorum. oyunun config dosyaları ile oynayanlar bu sorunları da aşıyormuş daha denemedim fakat birkaç kullanıcı elle bunu düzeltebiliyorken Treyarch'ın umursamamasının başka bir izahı yok benim gözümde. almayın arkadaş donanım falan. çekin low'a oynayın en kötü. zaten aman aman bi grafik yok extra ayarda bile.

texture kalitesi high olduğu zaman ram ve vram de şişme olmuyor %15 - %20 oranında bellek kalıyor ve daha rahat oynuyorsunuz. FPS düşüşü yaşamıyorum bu şekilde lakin lag olmasa da anlık shuttering sorunları var.
    tam seri seri adam alırken oyun birden hıçkırıyor oyun çatışma sırasında FPS düşmese de görüntü takılıp geldiği için performansınızı etkiliyor. bence şuan en büyük sıkıntı bu.

steam yorumlarında ki kadar berbat oynanmayacak rezil bir oyun değil. fakat aceleniz yoksa birkaç yama bekleyerek almanız yararınıza olur. takılıyor oynanmıyor diyenler sistemleri ile beraber yazarsa iyi olur en azından fikir yürütmek açısından.

(sistem GTX 970 - 8 GB RAM - 4670K)

• İLK 20 DAKİKASI + MULTİPLAYER+ZOMBİ MODU

Call of Duty Black Ops 3 PC #MSI GTX 980Tİ Performans Testi #1080P + 2K + 4K Ultra Ayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AykutGuru -- 8 Kasım 2015; 15:20:10 >

• Airties modem kullanıyorum ve online'a bir türlü bağlanamadım. Başka modem ile bağlanabildim kuzenimde. Ne yapacağız bilgisi olan var mı?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_111700282/tm.htm

Güncel tutun da görsünler :d

• bence oyunda teknik problem yok. oyun motoru zaten eski ve bu yuzden sistemi verimli kullanamiyor yillardir. full ayarlarda da cok ahim sahim goruntu yok. kaplamalari extra acinca cok vram isteyip surunuyor. bir de shadow map ayari. ikisini high yapin son ayarda oynayin.
    artik vram konusunda da oyun firmalarinin sucu yok. herkes 4k oyunu gazlayip duruyor ama uste seviye haric 2gb vram furyasi bitmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 8 Kasım 2015; 17:53:15 >
  • Black ops 3'te Fov farkları. Benim tercihim 83:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 8 Kasım 2015; 18:00:37 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.