Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops III (2015) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
4
Favori
28.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaara34

1 saat kadar oynadım betayı ve beğenmedim.

Öncelikle oyunun renk paleti aşırı itici geliyor hala. AW'da buna benzer bir renk paleti kullanıyordu fakat bu kadar rahatsız olmamıştım. Bu oyunda ki renkler daha bir göz yorucu ve gerçekten bir hayli uzak geldi bana. Son iki seridir renk paleti yüzünden oyun içinde adamları seçmekte zorluk çekiyorum. FPS oyunu dediğin şeyde biraz sadelik, duruluk olur CS:GO gibi. Bunlar abuk subuk renk paletleriyle, yansımalarla, ışık oyunlarıyla uğraşıyorlar. Oyunun içinde o kadar fazla göz alan etken var ki. AW'da bu çok daha fazlaydı gelecek teması yüzünden her taraf pavyon gibi bir ışıklar hologramlar vs. Bunda biraz daha az ama hala istediğim FPS oyunu havasından uzak.

Grafikler konusunda bir şeyler söylemek için erken. Fakat cod serisi malum önce konsollar için yapılıp aynı şey pc'ye port ediliyor ve olabildiğince görseli güçlendirip süslemeye çalışıyorlar. Hal böyle olunca konsolun grafiklerinin az süslenmiş, ballandırılmış halini görüyoruz. Yani demem o ki grafiklerin gideri var ama ben beğenmedim. Beta'dan sonra üzerine bir hayli şey katarlar belki fakat şu anki hali ile beni pek tatmin etmedi.

Gene hızlı, kim vurduya gittiğiniz bir oynanabilirlik hakim. Stres at çık havasında, gene aldıktan 2-3 ay sonra bayacak bir oynanışı var. Hatta ben beta yı oynarken sıkıldım.

Genel olarak parayı sokakta bulmadıysanız 179 tl verip almayın. Geçen sene 99 tl'ye steamden AW almıştım çıkmadan birkaç gün önce. Ucuz değil fakat AAA diye tabi edilen ismi olan bir oyun için makul sayılabilecek bir fiyattı. 179 TL nedir diye sorgulamak lazım. Ben almıyacağım şahsen oyunu beta yetti bana ben kalkayım.

Treyarch'ın renk paletine bir ben bayılıyorum galiba.

COD'DAN bahsediyoruz hız olacakta. Uçma zıplama olur mu onları bilmem. Black Ops MP'si gibi gelir mi bir daha,belki artık gelecekten vazgeçerler çünkü 2070'e geldiler daha da ilerleyeceğini sanmıyorum.

Bu oyunlarda uçma zıplama işi bozuyor. Keşke olmasa da herneyse.

Black Ops 2'ye yakın diyorlar oyun için. Yani güzel. Fakat çok iyi değil.

60 tlye alırım alacak olursam fazla işlemez.

Daha alınacak dünya kadar oyun var.

Fakat keşke İçinde MİCROTRANSTACTİON denen illet olmayan bir MP oyunu arıyorum

Neyse yakında gears of War çıkacak onu alırız.

Off daha FİFA 16 alacağız ya

Şu 2 ay oyuna boğacağım kendimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu beğendim ki ben zaten Black ops multiplayer seviyorum, o konuda bir sıkıntı yok ancak betanın pc grafikleri PS4'ten port edilmiş gibi duruyor. Çözünürlük düşük, bulanık görünüyor. AA ayarları açmama rağmen memnun olamadım, beğenmedim. Nihai sürüm böyle olmaz inşallah. Tertemiz, duvar kağıdı gibi grafik istiyorum.

Anti Aliasing: Filmic SMAA T2x
    http://s11.postimg.org/69jegy5sh/2015_08_27_00001.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 27 Ağustos 2015; 0:28:18 >
  • gesso kullanıcısına yanıt
    Bende de 1080p de çamur gibi geldi görüntü ama "scene resolition ratio" diye bi ayar var default olarak 0.67 de duruyor 1.00 yaparsan tam çözünürlük alırsın 2 yaptınmı ohoohoo.

Az evvel sildim 1 saat dayanabildim. Performans sorunları var biraz "ftp" oyun gibi ve pavyon benzetmesine tamamen katılıyorum. Betadır bu daha değiştirirler sakın ha sakın demeyin oyun böyle çıkar beta dene şey oyunu bitirdik bi bakın sağında solunda eksik gedik varmıdır diye yapılan etkinliktir.

O değilde hep söylüyorum "vince zampella" ve "jason west" en son mw2 yi iw çatısı altında yaptılar sonra bıraktılar işi heh o zamandan bu yana cod kendini toparlayamadı treyarch ipi bo1 le göğüsledi ama oda 2. oyun sonra 3. oyunla çaktı gitti. İşin ilgiç tarafı vince zampella ve jason west" in respawn çatısında yaptığı titanfall dan alıntılar yapıyorlar (atlamalar zıplamalar duvardan duvara şey etmeler) adamları kovdular hala onlardan nemalanıyorlar ve onlar fps dünyasına hala yeni soluklar getiriyor. Activision için büyük kayıp, yinede bu oyun milyon satacak işte koca kafam bunu almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.H.N -- 27 Ağustos 2015; 3:12:29 >

• C.H.N kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin ayar derdime derman oldu. Ayarı 1 yapınca jilet gibi görüntü oluştu. Çok güzel. Ayarı 2 yapınca fps 37'ye düştü. Neyse, bir iyidir diyerek ayarı birde bıraktım. Teşekkürler :)
  • error abcdefg diye hata veriyor oyuna girilmiyo

edit : kablolu internetten bağlanmak gerekiyormuş

bu arada oyunu pek beğenmedim yada uzun zamandır oynamadığım için garip geldi bilmiyorum hala en iyisi bo2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 27 Ağustos 2015; 10:13:58 >
  • Bu defa oyun çıktığı gibi almayacağım bi çıksın millet bi hazmetsin neymiş ne değilmiş öğrenelim belki alırım şimdi cod:aw varken bu oyunu neden alayım ne koymuşlar üstüne? Harita istesem sürüsüyle dlc çıkarıyorlar zaten.
  • O ayarı 1 yaptıktan sonra baya düzeldi gibi ama yazıların bulanıklığı hala aynı. Buna bir çözüm var mı acaba
  • elimde iki adet beta gift var isteyen steam den ekleyebilir
  • oynadikca sariyo baya hele bide kombo kill yaptiginizda abov boyle bombayi atiyon duvara zipliyon duvardan yururken bi adam aliyon arkani donup geleni bicakliyon sonra cikariyon okunu pat pat pat fln güzel oluyor ama para verilmez beles olsa oynanir bide herkes 50 ping ben 100 pingle oynuyom

ek olarak kaplamalarda da cok buyuk sikinti var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 27 Ağustos 2015; 18:16:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta sürümünü Steam'den indirip oynadım ben de.

Grafikleri çok üst düzey kalitede olmasa da, hatta zaman zaman kaplamalarda sıkıntı yaşansa da, optimizasyonun beklediğimden iyi olduğunu söyleyebilirim.

MP kısmından çok SP kısmını bekliyorum. Gerçi CoD serisi artık eski tadını vermiyor, o ayrı.
  • Off off 2. defa yazıyorum da herneyse

Bu oyunu sabırsızlıkla bekliyordum.

Oyunu 2 defa yükledim. İlkinde açılmıyordu. Silip baştan yükleyeyim derken 32 bit olduğunu anladım o yüzdenmiş. PC'yi 64 bite yükseltmek zorunda kaldım

Baştan yükledim işte herneyse.

Ne göreyim başlangıçta her ayar düşük.

Hemen extra yaptım oyunun sistem gereksinimleri çok değildir diye.

Kasım kasım kasılmaz mı?

Düşürdüm Low'a yine faydası yok. 3D per second denen saçma bir şey var. Onu 0.20'ye düşürmek zorunda kaldım. Öyle oynanıyor. Öyle de ekran çok bulanık gözüküyor. Her şey iğrenç hale dönüştü.

Extra ayarlar 'da ne var ki bu kadar kasım kasım kastıracak benim ekran kartını

Activision,Nvidia,AMD. Söylenecek söz kalmadı artık
    AMD Bulldozer-Kadar yavaş- FX4100
    MSI GTX 660 Tİ Powerlessness Edition
    8 GB Ram.( Bir bu iyi zaten)

Eh artık harbiden gına geldi. PC PC PC diye yanıp tutuştu içim. Vallahi ne yapacağımı şaşırdım. Oyun için bu kadar stres yapılır mı? Benim başka hobim zevkim yok ki.

Konsol alsam oyunlar pahalı. İnternet için para öde bla bla bla.

Ulan ne yapayım ya o kadar paralar ödüyorum.

Bir de yetmiyormuş gibi 1 sn gecikme var

Neyse artık. Black Ops 3 kısmet değilmiş. Oynamam artık...

• Oyun ÇÖP diyorlar doğrumu titanfall çakması mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin bilgisayarın da bu oyun daha iyi oynanabilmeli. Başka bir sorun mu var acaba?
  • ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt
    Bence bu oyun Titanfall ve Destiny'den alacağını almış bir Black Ops 2 güncellemesi.
  • Merhaba. Benim sorunu C.H.N çözmüştü. Bu soruyu da ona sormak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 28 Ağustos 2015; 8:18:04 >
  • gesso kullanıcısına yanıt
    Az önce tekrar test ettim

Bu sefer çok iyi çalıştı. Galiba ekran kartıyla işlemcideki grafik birimiyle ilgili bir sıkıntı çıktı?

Oyun çok güzel her ne kadarda kötü olsam(Epeydir FPS oynamıyordum ) da mükemmel olmuş bayıldım.

Belki zamanla sıkılırım bilmiyorum biraz daha oynamalı fakat şimdi ki söyleyeceğim ilk yorum multiplayerı beğendim.
  • Oynadıktan 1 saat sonra sildim yardımcı olamayacağım kusra bakmayın. Zaten almayacaksınız boşverin ayarı mayarı.
  • Oyunla ilgili en büyük endişem Steam Vac hile korumasının olmayışı. Adamlar, endişelenmeyin Treyarch Anti-Cheat (TAC) yaptık deseler de oyunun betasını karınca sürüsü gibi hileciler sarmış durumda. Üstelik profillerine baktığımızda hemen hepsi daha önce Vac ban yemiş kişiler. Bari diyorum, hiç olmasa oyunun betasını sadece Sicili Temiz kişilere gönderselerdi.
  • Call of Duty Black Ops 3 Beta gameplay videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anar_Mammadov -- 29 Ağustos 2015; 22:15:51 >
  • Ping değerleriniz kaç arkadaşlar, oyun içi 80-90 arası değişiyor. Bana fazla geldi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.