Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops III (2015) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
4
Favori
28.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call of Duty: Black Ops III (2015) [PC ANA KONU]

Steam Adresine Gitmek İçin Tıklayınız
    Oyun Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız

Call of Duty: Black Ops III üç özel oyun modunu bir araya getiriyor: Sefer, Çok Oyuncu ve Zombi Modları ile hayranlarına şimdiye kadarki en derin, en tutkulu COD deneyimini sunuyor. Sefer, çevrimiçi 4 oyuncuya kadar oynanabilen ortak oyun ya da tek başına oynanabilecek sinematik bir gerilim tadında tasarlandı. Çok Oyuncu Modu, sıralamada yükselmenin yeni yolları, kişiselleştirmeler ve savaş ekipmanlarını kuşanma şekliyle serinin şimdiye kadarki en derin, en bonkör ve en cazip hali. Ve Zombi modu da kendine has anlatım tarzıyla insanın aklını başından alacak bir deneyim sunuyor. Adıyla dudak uçuklatan ortamların, görülmemiş silahların ve yeteneklerin, öngörülemeyen bir yenilik seviyesinin, gelişmiş bir sıvı hareket sisteminin habercisi durumunda.

Treyarch, Call of Duty: Black Ops 3'ün PC sürümünde bulunacak olan özellikler hakkında açıklamalar yaptı. Oyunun PC sürümüne ekstra bir özenle yaklaştıklarını ve olabildiğince geniş bir kitleye ulaşmak istediklerini belirten Treyarch ekibinin yayınladığı listede gerçekten de normal bir PC oyuncusunun bir FPS oyunundan bekleyeceği şeyler yer alıyor. Liste şöyle,

- Dedicated server desteği
    - İki kişilik ayrık ekranda(split screen) co-op oynama
    - Kontrolcü desteği
    - Güçlü ekran kartı optimizasyonu, SLI, Crossfire optimizasyonu ve 4K çözünürlük desteği
    - Oyunun ayarlar bölümünde FOV ayar yapılandırması
    - İstenildiği takdirde oyuna FPS sınırlaması koyma
    - Daha güçlü chat desteği
    - Treyarch Anti Cheat özelliği

Firmanın yayınladığı minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
    İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
    Bellek: 6 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 @ 1GB
    DirectX: Version 11

Call of Duty: Black Ops 3, Steam'de ilk olarak 99 TL'den satışa çıkmıştı. Serinin önceki oyunu Call of Duty: Advanced Warfare de aynı fiyattan satışa çıktığı için bu duruma pek şaşırmamıştık. Şimdiyse oyuncular için kötü bir haber geldi.

Call of Duty: Black Ops 3'ün Steam'de 99 TL olan fiyatı birden 179 TL'ye çıktı. Yani oyunun fiyatı ikiye katlandı. Eskiden season pass ile 170 TL'ye satılan oyun şu an bütün DLC'leriyle 300 TL'ye satılıyor.

Activision'ın neden böyle bir karar aldığını bilemiyoruz, ama bu fiyat artışı oyuncuların hiç hoşuna gitmeyecektir. Kuşkusuz bu durum Steam'de oyunu Türkiye'den satın alanların sayısına da büyük darbe vuracaktır.

Call of Duty: Black Ops 3'ün multiplayer betasıyla ilgili sızıntılar gelmişti. Activision konuyla ilgili resmi paylaşımları en nihayetinde yaptı.

Belirtilenlere göre Call of Duty: Black Ops 3'ün PS4 betası 19 Ağustos ile 23 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Oyunun PC ile Xbox One betası ise 26 Ağustos ile 30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Betaya bir hafta kala Treyarch tarafı, betada hangi modların ve haritaların bulunacağıyla ilgili daha detaylı bir paylaşım yapacak.

Kullanmak isteyenler için imza:

Call of Duty: Black Ops 3

[center][link=https://forum.donanimhaber.com/m_105182295/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/b2/5e/ed/b25eedfd6262fa6b3da276ad6f708432.png[/image][/link]
    [link=https://forum.donanimhaber.com/m_105182295/tm.htm][size=2]Call of Duty: Black Ops 3[/size][/link][/center]

Yardımları için XanthiN'e teşekkürler.
    Konuda Bölüm Sonu Canavarı haberlerinden alıntı yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 22 Kasım 2020; 17:3:55 >

• Eski nesil cod istiyoruz ! Exo suit kadar saçma bişey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden hocam? Exo baya eğlenceli geldi bana, hele online baştan dirildi gibi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

Neden hocam? Exo baya eğlenceli geldi bana, hele online baştan dirildi gibi oldu

Hocam exo suit tarzı sevseydim Crysis filan oynardım. cod un belli teması vardı onu da bozdular.

• betasını yüklemek oynamak için satın mı almak gerekiyor?
  • Herkese merhabalar arkadaşlar muhabbetiniz bol olsun sorunlarınız çözülmesi dileğiyle..
  • mhtakif M kullanıcısına yanıt
    ön sipariş vermen gerekiyor evet.
  • Zavvi 50 sterlin ile ön siparişi açmış durumda...

http://www.zavvi.com/offers/call-of-duty/call-of-duty-black-ops-3.list
  • İlk oynanış videosunu izledim, yapımcı ekip AW'ye özenmiş, hoplamalı-zıplamalı bir oyun bizi bekliyor sanki. İçimden bir ses bu oyunun çuvallayacağını söylüyor.
  • yok kardeş ya ben böyle cod istemiyorum.değişik değişik silahların olduğu cod istemiyorum. üstün teknoloji istemiyorum.uçan robotlar falan istemiyorum.

ben şu bölümün verdiği heyecanı :

şu bölümün verdiği coşkuyu :

şu bölümün verdiği hüznü istiyorum :

bırakın şu bf özentisi multiplayer modları falan. cod'u cod yapan singleplayer modudur. adam gibi singleplayer modu yapın yeter. 10 kere gene bitiririz.
  • Yahu oyunu ne ara duyurdunuz, ne ara yayınlıyorsunuz... Akşam Steam'i bir açtım, oyun önsiparişe sunulmuş. Kasım ayında da çıkacakmış.

NFS serisi gibi suyu çıktı CoD serisinin de.

Görsellerden gördüğüm kadarıyla AW benzeri bir oyun bizi bekliyor.

Hemen önyargılarla yaklaşmak istemem ama, uzayda, gelecekte geçen CoD serisi daha olumsuz eleştiriler almaya çok devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 27 Nisan 2015; 21:32:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Yahu oyunu ne ara duyurdunuz, ne ara yayınlıyorsunuz... Akşam Steam'i bir açtım, oyun önsiparişe sunulmuş. Kasım ayında da çıkacakmış.

Hemen önyargılarla yaklaşmak istemem ama, uzayda, gelecekte geçen CoD serisi daha olumsuz eleştiriler almaya çok devam eder.

Eleştiriler çok önemli değil insanlar bu oyunu alıyor. Her sene en çok satan ilk 3 oyundan biri oluyor cod oyunları. O yüzden satış rakamlarına göre her sene cod serisi çıkacak, her sene de eleştirilecek.
  • Ah ah nerde o eski cod.iyice suyunu cikardilar artik.

• modern warfare 2 den sonra bozdu. yok, ben o eski tadı alamıyorum. advanced'i gördük, rezil bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeles

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Yahu oyunu ne ara duyurdunuz, ne ara yayınlıyorsunuz... Akşam Steam'i bir açtım, oyun önsiparişe sunulmuş. Kasım ayında da çıkacakmış.

Eleştiriler çok önemli değil insanlar bu oyunu alıyor. Her sene en çok satan ilk 3 oyundan biri oluyor cod oyunları. O yüzden satış rakamlarına göre her sene cod serisi çıkacak, her sene de eleştirilecek.

Çok satılmasının nedeni çok başarılı ve kaliteli görülmesi değil, CoD olması. Serinin ilk oyunları ile başarılı bir etiket yakalayınca ne kadar trajikomik oyunlar çıkarsa çıksın çok satılmaya devam edecek.

İtiraf edeyim; CoD Ghost'u Steam'de forumdan çok ucuza aldığım bir Key ile oynamıştım.

• Oyunu en azindan infinity ward yapmiyo treyarch daha iyi
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    Ah ulan ah o Pripyat görevinde üniversite sınavına girerken ki heyecan ve stresi yaşamıştım .
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    tam anlatmak istetiğimi yazmışsın cod ghostdan sonra bozuldu oyun
  • oyunlar bozuldu da dediğiniz gibi grafiklerde de hiç bir gelişme yok.aw den daha kötü geldi grafikler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.